eRedovalnica

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
Hm, to ne bo zaživelo tako hitro. Prvi pogoj je da ima vsak prfox na katedru pc. Misliš da bo po koncu pouka čakal v zbornici na prosti comp in vpisoval tiste cveke? Malo morgen.

Ne vem no, če je to res potrebno. Mar bi predpotopne wcje po šolah obnavljal ali kaj podobnega...
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.317
1.185
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Meni se ta e-redovalnica zdi odlična! Samo izvedeti še moram, če jo pri nas uporabljajo, pa se bom takoj prijavil!!! Otroci, pazite se, Big father is Watching you!!!
evil.gif

Sicer pa sem kupil(upam, da to ni reklama) program Schoolgrad in ga prav lepo uporabljam(jaz in hčerka)!!!
 

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
> Saj večina šol ima že v vsaki učilnici računalnik, tak da to ne bi bil problem... <

Dvomim da je temu res tako, sploh v kaki bogu za hrbtom OŠ.
 

sanco

Fizikalc
19. jul 2007
1.200
8
38
40
Ima pa sigurno vsak prfoks laptop ali PC doma.
Eni smo še pravi čas zaključili šolanje, tako da sem z ocenam presenetil starše le ob koncu šolskega leta
evil.gif
 

pikapoka

Fizikalc
24. avg 2007
2.148
0
36
Domžale
Meni je to super ideja, predvsem za starše malo manj pridnih otrok - seveda, če jim je mar za njihovo šolanje.
cheer.gif
 

philips

Guru
Osebje foruma
Administrator
17. avg 2007
9.769
626
113
Če je staršem mar za šolo, potem bodo tudi na kak drug način izvedeli ocene. Ampak ta jim bo pač lažji
smile-1.gif

Dosti je tudi odvisno od vezi med starši in otroci. V idealnem svetu ne bi rabili tega, ker bi otroci sporočali ocene staršem, tudi tiste taslabše. Ampak svet žal ni popoln.
 

Enik

Pripravnik
19. sep 2007
159
0
16
Ljubljana
Tudi sam menim, da je e-redovalnica dobra stvar za boljši ažurni pregled otrokovega angažiranja v šoli. S seboj pa prinese še eno negativno stvar (če odmislimo možnost zlorab ) in to je dejstvo, da se bodo v nekaterih primerih s tem projektom stiki med učiteljem in starši zmanjšali do te mere, da ne bo več tiste interakcije, osebnega kontakta učitelj-starš, kot je bilo to dosedaj oz kar bi morali še bolj spodbujat..ampak to je moje mnenje..
 

_lily_

Pripravnik
27. jul 2007
66
0
6
Mi jo bomo baje začeli kmalu uporabljati. Ravnatelj že zbira vse potrebne podatke. Pa vsak profesor ima že tudi svoj laptop (dala šola, plačali pa (po mojem...) mi dijaki, oz. naši starši). (ja ja...smo se na naši šoli total modernizirali...mamo že tri elektronske table, pa v kr enih parih učilnicah projektorje itd. ... telovadnica je pa ful mala, pa pri omarcah smo vsak dan najmanj dvakrat natlačeni ko sardince v konzervi, o straniščih raje ne zgubljam besed (vsaj tistih pri telovadnici)........
rolleyes-1.gif
)
Meni osebno se ta e-redovalnica zdi bedarija, ker razen mojih par vpogledov na leto, je pri naši družini najverjetneje ne bomo uporabljali - starša sta anti-računalniška in računalnika ne znata niti prižgati, ne pa da bi šla še nekam na internet gledat moje ocene (pa tudi povem jima vse...če ne takoj, pa malo pozneje (
d055.gif
) ).
Pa še razredniki bodo imeli več dela, ker bodo baje morali to spletno redovalnico vsak dan ažurirati.
Aaah ja...bomo videli kako bo to izgledalo.
 

Enik

Pripravnik
19. sep 2007
159
0
16
Ljubljana
Citat:
Uporabnik _lily_ pravi:
.. je pri naši družini najverjetneje ne bomo uporabljali - starša sta anti-računalniška in računalnika ne znata niti prižgati, ne pa da bi šla še nekam na internet gledat moje ocene..

Nimajo vsi dijake takšne sreče..
evil.gif
 

_lily_

Pripravnik
27. jul 2007
66
0
6
Citat:
Uporabnik Enik pravi:
Citat:
Uporabnik _lily_ pravi:
.. je pri naši družini najverjetneje ne bomo uporabljali - starša sta anti-računalniška in računalnika ne znata niti prižgati, ne pa da bi šla še nekam na internet gledat moje ocene..

Nimajo vsi dijake takšne sreče..
evil.gif
Veeem ja
cool-1.gif

Sam je to sreča samo po eni strani......
 

majklnajt

Pripravnik
17. sep 2007
53
0
6
Mene pa predvsem zanima koliko časa bo zadeva zdržala!
uf-1.gif
Idealna populacija, idealna aplikacija...cilj se kaže kar sam!
 

mitja

Pripravnik
29. jul 2007
430
0
16
jahhh...že vidim enega ki bo hekal šolo in na koncu si bo še sprintal maturitetno spričevalo s 95% uspešnostjo (če ne je preveč očitno) ter se brez problema vpisal kamorkoli :DD