Intesa Sanpaolo

Vadim

Guru
2. jul 2020
3.963
5.156
113
Zaenkrat brez pritožbe. Samo če si v tujini pazi, tuje poslovalnice nimajo dostopov do računa v Sloveniji.
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.330
3.427
113
Zaenkrat brez pritožbe. Samo če si v tujini pazi, tuje poslovalnice nimajo dostopov do računa v Sloveniji.
Ima to sploh kdo.
Ker razen dviga na bankomatu še nisem opravljal kakšne storitve v tujini.

No enkrat sem na banki plačeval kazen od Hrvaške policije , ki mi je vzela osebni dokument in teta je vstajala naj ji dam osebno za vplačilo.

Pa sem ji rekel, kje vidi pranje denarja če plačujem kazen na TRR od Policije???
 

damjanko

Pripravnik
6. okt 2008
232
17
18
Ima to sploh kdo.
Ker razen dviga na bankomatu še nisem opravljal kakšne storitve v tujini.

No enkrat sem na banki plačeval kazen od Hrvaške policije , ki mi je vzela osebni dokument in teta je vstajala naj ji dam osebno za vplačilo.

Pa sem ji rekel, kje vidi pranje denarja če plačujem kazen na TRR od Policije???
Sigurno si v tujini plačeval s kartico...ostalo pa verjetno res ne...
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.330
3.427
113
Ne ne.
Ni šlo z kartico, gotovino ven na bankomatu in nesel noter na okence plačat.

Pa to na Zagrebački banki, ki je tudi UniCredit.

Res pa je da so takrat bile še kune...
 

lithium

Pripravnik
18. avg 2007
578
5
18
Se je komu od včeraj spremenila barvna shema Intesine mobilne in spletne banke?

V čem je hec tega?

Na spletni strani imajo le skopo pojasnilo:
Obveščamo vas, da boste nekatere stranke v vaši mobilni oz. spletni banki ob naslednjem vstopu v aplikacijo lahko opazile spremembo barvne sheme znotraj vašega digitalnega bančništva. Pri tem ne gre za napako, pač pa posledico uvrstitve v drug segment strank.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Se je komu od včeraj spremenila barvna shema Intesine mobilne in spletne banke?

V čem je hec tega?

Na spletni strani imajo le skopo pojasnilo:
Obveščamo vas, da boste nekatere stranke v vaši mobilni oz. spletni banki ob naslednjem vstopu v aplikacijo lahko opazile spremembo barvne sheme znotraj vašega digitalnega bančništva. Pri tem ne gre za napako, pač pa posledico uvrstitve v drug segment strank.
Če imaš denar, dobiš zlato shemo, če ga nimaš, pa črno.
 

Commodore

Fizikalc
14. jul 2008
1.931
34
48
Jaz imam še vedno oranžno. :eek: Sem pa pred kratkim dobil mail, da so mi dodelili osebno bančnico... BTW, a kdo uporablja njihove "disposable" virtualne kartice? Delujejo tiste, ki jim določiš obdobje trajanja, normalno do konca obdobja trajanja?
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Jaz imam še vedno oranžno. :eek: Sem pa pred kratkim dobil mail, da so mi dodelili osebno bančnico... BTW, a kdo uporablja njihove "disposable" virtualne kartice? Delujejo tiste, ki jim določiš obdobje trajanja, normalno do konca obdobja trajanja?
Štos disposable kartic je v tem, da so namenjene samo za enkratno plačilo.