EP v odbojki

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Upam, da so si Kek(ec) in "zvezdniki" SLO fuCbala ogledali vsaj polfinale in finale, da so videli, kako se bori za grb in zastavo!!!
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.705
-484
113
145 km SZ od Opatije
Poljaki so zelo očitno navijali za Italijane, ker smo mi Poljake zjebali v polfinalu. OK, do sem še nekako logično.
Ni mi pa več logično to, da so bili tako močno za lahe, očitno so pozabili, kaj so jim delali desetletja nazaj. Židje, kaj češ.
Še dobro, da sem bil letos na Poljskem, ker drugo leto zanalašč ne bi šel. Najprej bruka s himno, pol nešteto čelendžev, pa jim ni ratalo. Na koncu pa še to neprikrito navijanje za lahe .
Sej nisem jezen, ampak tile Poljaki izgledajo zelo "podmukli", še bolj kot bratje Hrvatje ... :evil:
 
  • Všeč mi je
Reactions: McGiver

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.705
-484
113
145 km SZ od Opatije
Romano nas je odrezal, ....

V Kranju imamo picerijo z imenom
Romano

rsz_zaprto.png


Zdej so najebal ... :evil:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Najbolji

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Poljaki so zelo očitno navijali za Italijane, ker smo mi Poljake zjebali v polfinalu. OK, do sem še nekako logično.
Ni mi pa več logično to, da so bili tako močno za lahe, očitno so pozabili, kaj so jim delali desetletja nazaj. Židje, kaj češ.
Še dobro, da sem bil letos na Poljskem, ker drugo leto zanalašč ne bi šel. Najprej bruka s himno, pol nešteto čelendžev, pa jim ni ratalo. Na koncu pa še to neprikrito navijanje za lahe .
Sej nisem jezen, ampak tile Poljaki izgledajo zelo "podmukli", še bolj kot bratje Hrvatje ... :evil:
Glupani na celi črti: a ni bolje rečt, v polfinalu smo izgubili od prvakov, kot pa sedaj ko lahko rečejo, da so izgubili od poražencev finala. ;)
 
  • Všeč mi je
Reactions: AndrejEnej