EP NEMČIJA 2024

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.835
2.442
113
Spodbuda naši reprezentanci!


''Stadion am Zoo v Wuppertalu - Wuppertal je mesto s približno 360.000 prebivalci v nemški zvezni deželi Severno Porenje - Vestfalija- , ki sicer gosti tekme nemškega četrtoligaša, je te dni odet v slovenske barve. Za Slovence nenavadna nogometna podoba stadiona, na treh tribunah so večinoma stojišča, le na eni sedišča, je bila preplavljena s 5.000 slovenskimi zastavicami, ki so plapolale v znak podpore naši izbrani vrsti.''

p.s.

 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.372
713
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Car

pričakujem kakšno takšno fotko, da se ne boš samo v šnopcu valjal... :norec:

1718278516276.png
 
5. apr 2015
1.363
704
113
Se mi je zdel da ena taka banalna ja. Ampak bi pa lohk sprostili termine drugih programov za čas, ko rtv predvaja kaj drugega.

Sux to be slovenian.
 

scorpion

Fizikalc
25. apr 2008
1.828
84
48
Se mi je zdel da ena taka banalna ja. Ampak bi pa lohk sprostili termine drugih programov za čas, ko rtv predvaja kaj drugega.

Sux to be slovenian.
Na žalost so to zakupljene pravice. Tako da so zatemnjeni drugi programi, ki prenašajo (recimo HRT). Se pa da kje na netu najti stream. Če seveda nimaš Telemacha, kjer sport klub prenaša vse tekme. Jaz sem tudi za NBA (pa kasneje za vse najboljše football lige) vzel še T2 paket za 10€/m, brez vezave, pa gledam na kompu.
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.733
5.693
113
Vzamames nek VPN, po moznosti en mesec zastojn zberes hrvaski server in gledas na hrti.hrt.hr

Bom tole probala. VPN itak ze imam. Pac bo mali preko racunalnika gledal ali pa kaj.

Tistim link od ferda. Hvala, ampak ne hvala. Nisem nasla delojocega streama. Par jih je offline, pol prevezejo na temu ali strani 18+. Pa to so ti z ratingom 5 zvezdic. One z nic nisem niti odpirala.