Enduro

yapka

Pripravnik
27. feb 2011
34
0
6
Sem bolj kot ne frišn v motociklizmu in bi si seveda rad nabavil motor. Sem pa v dilemi kaj! Rad bi enduro, cena max. 3000 eur. Odločujem sem med Kawasaki KLE 500 in BMW F650gs. Zanima me vaše mnenje oz. če imate izkušnje z omenjenimi motorji.
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.861
2.245
113
za šankom
oba pelji pa vzami tisto kar se ti bolje dopade.za vožnjo bi znal kle biti bolj simpatičen.2 cilindra malo bolj mirno tečeta kot pa rotexov eno valjnik.enak motor najdeš tudi pri aprilli pegaso.
glede absa na motorju pa tako.tudi če si začetnik ne pomeni da moraš imeti moped z absom.ko imaš enkrat naštudirano zaviranje na polno je to to
 

yapka

Pripravnik
27. feb 2011
34
0
6
Kar se tiče, frišnosti ni tak problem, mam kr občutek glede zadev na kolesih in pa tud v mladosti,...APN predelave!
smile-1.gif

Slišal sem da je BMW bolj kvalitetno narejen pa tud izgled ima lepši, moti me le ker ima en cilinfer. Pri Kawasakiju me pa ravno to pritegne da ima dva cilindra - predvidevam da je bolj živ in ga ne zmatra hitro pa tud trese ne toliko.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Lahko pa se ozreš tudi za modelom KLE 650 (pri nas se mu reče Kawasaki Versys), samo bo treba še kakšnega jurčka dat poleg, na trgu je od leta 2006. Je pa res, da je zadeva malenkost manj enduraška, že gleda bolj proti cesti
smile-1.gif


Tisti bmw pa je kot so že napisali, bolj aprilia pegaso oz. ima isto mašino.