Ema Klinec...

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.737
2.617
113
Sam oz. od alkoholo to vrejtno ni, od česa bi bilo pa se mi ne sanja. Mogoče so ga pa čebele popikale?
 
  • Všeč mi je
Reactions: krofica

tomi

Guru
1. sep 2007
17.915
9.059
113
39
MB
Sam oz. od alkoholo to vrejtno ni, od česa bi bilo pa se mi ne sanja. Mogoče so ga pa čebele popikale?

sicer je brez pomena spekulirat ampak je lahko tud posledica kakih tablet ali drugih problemov, ok sigurno ni.

je pa zalostno da bo tak sampion na koncu ostal brez vsega ... brez druzine je ze, verjetno tud delno po svoji krivdi ampak ja ...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi
15. jan 2019
3.459
1.085
113
Zajeta-slika-2.jpg


Vir http://novice.najdi.si/predogled/no...eknilo-Kaj-pa-je-z-njemu-A-ima-kakšno-bolezen
baba ga je zjebala
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.529
1.731
113
toti Maribor
zakon nima kaj mutit, ker mu dol visi kakšen videz ima kdo. Če mu ne moreš pomagat, ga pusti na miru. V svojem življenju še nisem videl človeka, ki bi bil bulast in mozoljast od alkohola. Mogoče je res alkoholik, ampak to še vam ne daje pravice, da se delate norca iz človeka. Pač uživate v šimfanju, tipično slovensko.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Pepe in Maxwell

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.473
113
zakon nima kaj mutit, ker mu dol visi kakšen videz ima kdo. Če mu ne moreš pomagat, ga pusti na miru. V svojem življenju še nisem videl človeka, ki bi bil bulast in mozoljast od alkohola. Mogoče je res alkoholik, ampak to še vam ne daje pravice, da se delate norca iz človeka. Pač uživate v šimfanju, tipično slovensko.
daleč od tega, da bi ga šimfal, ali se delal norca. smili se mi, je en revež. ampak nenazadnje, sam je izbral kako bo preživljal življenje.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Pustimo zdaj Primoža ob strani in se raje vprašajmo kaj špila producentu v glavi, da ga povabi v studio. Saj je lahko vsak vsaj približno normalen pričakoval tak odziv javnosti. Če se gre, da se mu s honorarjem malo pomaga, bi ga dali za mikrofon v studiu kot komentatorja.

darjan vsak dan znova presenečaš - mene je alkoholizem kar z lepega trofu - sploh se nisem sam začel nalivat. :bonk:
 
  • Všeč mi je
Reactions: darjan

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.084
6.478
113
Alkoholizem je v razvitem svetu klasificiran kot bolezen, tudi zdravstvo ti krije zdravljenje.

Ne vem kaj bo še drugega rabil, da spregledaš zmoto?
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
dežurni moralizator zakon spet v pogonu. da ne bo kot zadnjič ko smo potem ugotovili da si sam čist isti če ne še hujši. :valjamse:
še vedno ne vemo od česa je tak? ne deluje tole normalno tako da lahko upravičeno sklepamo od česa glede na pretekle izkušnje.

mislim pa da bi velika večina raje videla da bi se poštimal, težko je gledat nekoga ki je toliko naredil v življenju in tako razveseljeval svoje sodržavljane da takole propada. in vsaj kar se mene tiče sem daleč od kakega naslajanja ali kakega hudega šimfanja. so take težave bile tudi v moji bližini da bi se norca delal.

je pa alko zajebana stvar da se jo odvadiš. hujše kot kakšne hude droge.
 
  • Všeč mi je
Reactions: darjan

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.146
4.588
113
Vrhunski športnik je jeben poklic.
Če nisi med prvi tremi na svetu, nisi nič. Če si podjetnik in si prvi na vasi, imaš 100 zaposlenih na minimalcu, si velik dasa. Če si politik in si župan enega od glavnih mest ali celo predsednik države ali vlade, si dosegel vse in si bog i batina. Prvi na državnem športnem tekmovanju v Sloveniji? To ni vredno nič, oziroma ni vredno toliko, da bi v večini športov lahko pokril stroške in imel minimalno plačo, če ti država s kakim trikom ("zaposlitev" v vojski) ne pomaga.
Ne trdim, da je to narobe, ampak s Primožem Peterko smo bili zraven, ko je bil prvi na svetu, mislili smo, da drugi vedo, da smo tam zadaj v Sloveniji še neki povprečneži za katere je svet sedaj zvedel, da sploh imajo svojo državo ... Da je to to dosegel, je moral biti talent, veliko je moral delati, okrog je moral biti tim, pustil je nekaj let življenja zato ... Po koncu je na ta račun dobil bolj ali manj prst v rit. Bodimo vsaj toliko pošteni, da smo sedaj tiho in ga ne obsojamo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gavran in darjan

zakon

Guru
16. maj 2008
8.529
1.731
113
toti Maribor
dežurni moralizator zakon spet v pogonu. da ne bo kot zadnjič ko smo potem ugotovili da si sam čist isti če ne še hujši.
Vidim, da sem ti spet trn v peti. En moj post mi pokaži, kjer sem se delal norca iz videza človeka. Ko nimate pametnih argumentov se spravite na nivo pod pasom. Nič novega. Očitno ste ostali na nivoju otroka.
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
En moj post mi pokaži, kjer sem se delal norca iz videza človeka. Ko nimate pametnih argumentov se spravite na nivo pod pasom. Nič novega. Očitno ste ostali na nivoju otroka.
zadnjič si podobno napisal pa smo hitro našli tvoje žaljivke. potem je bil pa kar hitro rep med noge.
sam danes se mi ne da iskat niti nisem trdil da si to pisal ampak glede na pretekle izkušnje s tabo je vse možno.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.142
5.753
113
pri taščici
Pustimo zdaj Primoža ob strani in se raje vprašajmo kaj špila producentu v glavi, da ga povabi v studio. Saj je lahko vsak vsaj približno normalen pričakoval tak odziv javnosti. Če se gre, da se mu s honorarjem malo pomaga, bi ga dali za mikrofon v studiu kot komentatorja.

darjan vsak dan znova presenečaš - mene je alkoholizem kar z lepega trofu - sploh se nisem sam začel nalivat. :bonk:
Vse skupaj mi deluje kot klic na pomoč (mogoče tudi producenta, ali koga okoli znancev PP) , da bi ga ljudje, ki imajo znanje in moč vzeli "v roke" in ga spravili v "red".
Kateri pa so ti ljudje pa ne bom sodil, ker ne poznam njegovih sedanjih problemov.
Naj ga ljudje, ki se vidijo kot njegovega rešitelja kontaktirajo. Ali koga njegovih znancev