Elektronska ključavnica za vhodna vrata

MUC

Fizikalc
4. sep 2007
1.716
99
48
Živjo,
ali ima kdo kakšno izkušnjo s ključavnico za vhodna vrata, pri kateri je možno kodo menjati na daljavo (ne preko bluetootha, ampak preko spleta)?
Torej, da lahko iz Ljubljane v trenutku spremenim kodo stanovanja v Mariboru :) Ne iščem najcenejšega kitajca, ki bo crknil ravno po Murphyju, pa tudi ne nekaj predragega ranga 500€+. Preferenca je tudi, da je nekako integrirana, ne da se jo recimo samo natakne na cilinder (ključ) in jo nekdo od znotraj lahko odstrani..

Hvala!!!
 

MUC

Fizikalc
4. sep 2007
1.716
99
48
Ta ima za moj namen dve težavi:
- ni integrirana, hitro se jo lahko odmontira
- ne moreš spreminjati kode preko spleta

Za domačo uporabo pa sicer zgleda kul.
 

header

Fizikalc
28. okt 2013
543
32
28
Seveda lahko preko neta in preko aplikacije menjaš kodo za dostop.
Ima celo opcijo SHORT-TERM RENTAL.
 

header

Fizikalc
28. okt 2013
543
32
28
1643320675328.png
 

MUC

Fizikalc
4. sep 2007
1.716
99
48
Aja, to je pa že bolje.. a lahko pod short term nastaviš termin, recimo 27.1 - 29.1 je koda 1234, drug teden je koda 5678?
Sicer pa ravno berem na njihovi strani, zadnja verzija 3.0 pro ima že vgrajen wifi in ne rabi bridga :)

Zdaj moram še pogruntat, ker imam dvoje vrat, če je dovolj ena tipkovnica..


Thx!
 
Nazadnje urejeno:

header

Fizikalc
28. okt 2013
543
32
28
Ne moreš nastaviti, da se koda glede na časovno obdobje spreminja. Lahko pa na uporabniku določiš do kdaj je koda aktivna.

"No, the Keypad can always only be paired with one Nuki Smart Lock"
 

MUC

Fizikalc
4. sep 2007
1.716
99
48
Hvala za nasvet, me je prepričal Nuki, bom nabavil.. :)
Še prej se vključim v referral program, da dobim 30€ popusta na prvo naročilo, torej moram naročit 2x.
Tako me pride 309-30 = 279 EUR x 2 kom
 

masevc

Guru
2. sep 2007
3.437
859
113
Hvala za nasvet, me je prepričal Nuki, bom nabavil.. :)
Še prej se vključim v referral program, da dobim 30€ popusta na prvo naročilo, torej moram naročit 2x.
Tako me pride 309-30 = 279 EUR x 2 kom
Enega malo rabljenega prodajam.
prakticno stestiran in nic drugega.
 

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.856
388
83
Ne vidim pri montaži, a je potrebno vijačit na vrata?
ja in ne.
Če ti cilinder dovolj gleda ven, lahko uporabiš 3 vijake. Vijaki vbistvu stisnejo na cilinder. Če si recimo podnajemnik in te skrbi poškodovanje, ni panike.
Dobiš pa zraven še nastavek z dvostranskim lepilom. Tega sem sam uporabil. Nisem ga še dol trgal, tako da ne vem, kaj ostane od njega po odstranitvi:) Kak glue remover spray bi po moje rešil težavo.


Review od Nuki sem tukaj spisal;

Dodal bi, da tisto avtomatsko zaklepanje, ko se oddaljiš ni ravno 100%. včasih se zaklenejo zelo kmalu, včasih pa čez pol ure... Raje 2x pritisnem in sem siguren.
 

iskalecxx

Pripravnik
24. jul 2009
146
0
16
Ne. Pritrdi se na cilinder ključavnice.
Header še vprašanje glede ključa: na posnetku je namesščena ključavnica na ključ ki je pokončno - ali je možno tudi na ključ ki je vodoravno. Itak namestiš na notranjo stran vrat tako da ni bojazni da kdo odmontira, pa tudi zunanji ključ ne deluje več. Ali je bolje Keypad ali Family oz kaj imaš ti?
THX
 

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.856
388
83
Header še vprašanje glede ključa: na posnetku je namesščena ključavnica na ključ ki je pokončno - ali je možno tudi na ključ ki je vodoravno. Itak namestiš na notranjo stran vrat tako da ni bojazni da kdo odmontira, pa tudi zunanji ključ ne deluje več. Ali je bolje Keypad ali Family oz kaj imaš ti?
THX
po moje, da bi moglo delat, ker ko ga prvič prižgeš, se kalibrira in sam najde max položaj.
Recimo stara vrata sem lahko 2x zaklenil, se ključ cca 3x obrne? Nova vrata se pa samo enkrat zaklenejo, oz se ključ obrne samo za cca 90° Je nuki prilagojen za vse to.
Pa za rentanje imajo tudi nekaj rešeno, saj oglašujejo airbnb in so jim te rešitve sigurno bile med prvimi.
 

header

Fizikalc
28. okt 2013
543
32
28
Header še vprašanje glede ključa: na posnetku je namesščena ključavnica na ključ ki je pokončno - ali je možno tudi na ključ ki je vodoravno. Itak namestiš na notranjo stran vrat tako da ni bojazni da kdo odmontira, pa tudi zunanji ključ ne deluje več. Ali je bolje Keypad ali Family oz kaj imaš ti?
THX
Tudi sam imam ključ vodoravno in kot je napisal smrkec se Nuki avtomatsko skalibrira. Imam pa tak cilinder, da lahko odklenem vrata z kjučem tudi, če je ključ v cilindru na drugi strani. Jaz imam Keypad.