Edge 800

quest

Pripravnik
9. jun 2012
63
0
6
Kolesarski števec z navigacijo.
Zadeva, ki me moti. Na števcu lahko shranjuješ podatke od treningov, poti itd. v napravo ali na SD kartico(pač določiš v nastavitvah)
Ker sem nabavil kartico in je v napravi bolj malo placa sem se odločil za shranjevanje na kartico. Problem nastane ko prenašam podatke v Training center. Garmina locira, ampak ne najde pa datotek o treningih itd. Če hočem, da jih program prenese in shrani v PC moram ročno prenest datoteke iz SD v Garmina. Potem gre vse gladko. Potem v Garminu pobrišem datoteke in naslednjič ponovno prenesem samo tiste, ki mi manjkajo v training centru.
Malo smešno je vse skup. V garminu pa v zgodovini prebere tudi iz SD. Zakaj na SD shranjujem. Ker imam rad vso zgodovino v napravi in jo pobrišem enkrat letno za novo leto.

Drugo. Imam Nuvi z LMT in karte tudi v Mapsource. Ali je možno te mape prenest v EDGE 800 na SD kartico-spomina na SD dovolj. Sedaj imam ADriaroute (kupljeno seveda) gor.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Glede shranjenih poti ne vem.

Zemljevide pa lahko preneseš na Edge ali na SD, seveda pravilno odklenjene za tvojo napravo.
 

quest

Pripravnik
9. jun 2012
63
0
6
Ali bo delovalo? Vzamem iz backupa od Nuvija file gmapprom.img (xxx.img file) in ga prenesem na SD kartico od Edge.(seveda mora imeti drugačno ime od že obstoječe)
 

EmptyHead

Pripravnik
15. apr 2013
889
1
18
tudi jaz imam ta problem ... Mam še 705, zato imam po navadi oba gor, in imam tako na enem mapo, na drugem pa računalnik.