DVB C / T / S....

Thym

Zelenc'
10. sep 2009
13
0
1
Hvala za odgovor.

Kaj pa CI slot, nekje sem zasledil debato o tem. Je nujno potreben ali je vseeno ali ga imam ali ne?
 

jinetera

Pripravnik
7. sep 2007
549
9
18
Ga imam od ponedeljka. Vse super.
DVB T in C pa še nisem sprobal, ker moram še kable položit...
 

Moongoose

Pripravnik
12. apr 2008
718
1
16
41
Imam tole . Synaps CSD-300

Sprva me je škatla na vsakih nekaj dni prisilila v iskanje novih kanalov, kar je pomenilo, da so se mi je moj razpored kanalov čisto premešpal. Po klicu na servis zvem, da je problem v softwaru. nesem nazaj, čez par dni dobim nazaj stvar s novim softwarom, zdaj namesto, da bi iskalo kanale, se nekajkrat na dan zadeva enostavo ugaša. Spet nazaj v trgovino, dobimo čisto drugo napravo s najnovejšim softwarom...nekaj dni dela dobro, danes pa spet želi ponovno avtomatično iskat kanale, kar pomeni da se mi bo spet vse pomešalo. Ignorirat pa ni mogoče, ker je popup ki obvešča o o tem da je ptorebno ponovno zagnati search zelo vztrajen. Pozna kdo kakšno rešitev, ali naj enostavno vse skupaj nesem nazaj in nabavim kaj drugega?
 

monaco

gps navigator
19. jul 2007
3.640
0
36
www.ramsak.si
Citat:
Uporabnik Thym pravi:
vprašanje:

Kupujem nov monitor z vgrajenim tv-tunerjem. Na kaj moram paziti, da ne bo potem problemov s priključitvijo na telemachovo digitalno shemo?

hvala
Podobno vprašanje. Telemach MB, digitalna kablska. Za starejšo osebo kupujem LCD. Gledam pač da je DVB-C mpeg4 in ima CI-slot pa bo delalo? Moram še na kaj pazit? Zdaj ima cisco receiver, ki gre vstran, saj ji 2 daljinca povzročata probleme.
 

x5x

600.registrirani uporabnik
22. avg 2007
2.662
9
38
Ljubljana- okolica
ksz
Ker sem zamudil akcijo v sparu(so že pošli) bi rabil en reciver. Me zanima če bo tale delovalo?
hvala lp
 
Nazadnje urejeno:

B81

22. jul 2007
36.591
10.285
113
Citat:
Uporabnik monaco pravi:
Podobno vprašanje. Telemach MB, digitalna kablska. Za starejšo osebo kupujem LCD. Gledam pač da je DVB-C mpeg4 in ima CI-slot pa bo delalo? Moram še na kaj pazit? Zdaj ima cisco receiver, ki gre vstran, saj ji 2 daljinca povzročata probleme.

Bo delalo, imam enako.
 

monaco

gps navigator
19. jul 2007
3.640
0
36
www.ramsak.si
Sem vmes že zrihtal. Zanimivo, pri Telemachu brez CI kartice ne vidiš skoraj nič programov, pri naši digitalni kabelski pa za osnovni paket (60+ programov) sploh ne potrebuješ kartice...

Btw, za teto sem kupil tega Goldstarja (Beko), ki ga povsod ponujajo v akciji. Mogoče kdo ve kako bi se dalo skrit vse zaklenjene programe?
 

B81

22. jul 2007
36.591
10.285
113
Menda brez kartice vidiš le analogne programe. Zakaj pa skrit? Prestavi jih nekam na konec, te, ki jih ona gleda, pa čimbolj naprej.
 

monaco

gps navigator
19. jul 2007
3.640
0
36
www.ramsak.si
Analognih mu sploh nisem dovolil iskat. Od digitalnih je pa brez kartice videl recimo slo1, slo2 in še par programov. Niti pop in podobnih ne.

Sem mislil, da obstaja kaka opcija da bi avtomatsko skril (izbrisal) vse kodirane. Ne da se mi it ročno čez vseh 500
smile-1.gif
 

monaco

gps navigator
19. jul 2007
3.640
0
36
www.ramsak.si
smile-1.gif
Bilo je pač vprašanje, če televizorji omogočajo opcijo, da avtomatsko skriješ/brišeš vse programe, ki jih ne moreš gledat...
 

Bush

Fizikalc
19. okt 2008
1.735
0
36
Citat:
Uporabnik monaco pravi:
smile-1.gif
Bilo je pač vprašanje, če televizorji omogočajo opcijo, da avtomatsko skriješ/brišeš vse programe, ki jih ne moreš gledat...

Na prvih nekaj ducat mest si preseli tisto, kar gledaš. Ostalo pa pusti neurejeno.