Dublin

decva

Pripravnik
5. sep 2007
462
0
16
Citat:
Uporabnik teutates pravi:
Kar se Severne Irske tiče mi je veliko bolj v spominu ostal Belfast in black taxi tour.
Tud jaz priporočam Belfast - vsaj za en dan. Black tour taxi, pa kako pristno pivnico.. Sem bila pa v času neredov, tako, da je bilo hudoo pristno
grin1.gif
 

Evrofil

Dopisnik z Bruslja
18. jan 2008
4.522
1
36
Prav si slisal.

Se posebej v soboto, se toliko bolj pa v nedeljo zjutraj mislisl, da so vse prebivalce pozrli zombiji kaksen teden ali dva nazaj... Polno smeti po cesti, se posebaj tam okoli Temple Bara, ene par smetarjev, kaksen taksist, in to je to - ob ene 11h pa zazivijo... Tudi stacune se sele takrat enkrat odprejo, tako da - cez vikend zjutraj priporoca, da nadoknadite spanje
smile-1.gif
 

disc

Guru
4. feb 2011
2.417
527
113
Ej, kako je s hoteli in vtičnicami?? Baje imajo neki drugačne vtičnice, kot jih imamo mi tule?
 

Maxi25

Fizikalc
4. maj 2009
2.341
0
36
Citat:
Uporabnik disc pravi:
Ej, kako je s hoteli in vtičnicami?? Baje imajo neki drugačne vtičnice, kot jih imamo mi tule?

Odvisno. Novi hoteli imajo kombinacije, tako da je več vtičnic v eni sobi. (enaa in druga). Vseeno priporočam, da vzameš s sabo "vmesnik". Vtičnica ima 3 nogice.. al kako naj se to izrazim. Vmesnik je pocen. Sicer pa pokliči v hotel in ti prec povejo ali imajo Evropske vtičnice, ali britansko sceno. So že navajeni na take klice.