Dopust 2009

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.639
146
63
Citat:
Uporabnik Primus pravi:
Pravkar sem se vrnil iz Dominikanske, Boca Chica, 4*, all inclusive, 14 dni, 1066 EUR po osebi. Ponudbo sem našel na odklop.com.

Ker hotel točno?? Je blo kej dežja zdele dol??
Sam še 25 ur do leta
evil.gif
 

Primus

Fizikalc
23. avg 2007
1.719
82
48
Osrednje Slovenska
1drv.ms
Boca Chica je cca 180 km od Punte Cane, tja sem šel pa zato, ker je v bližini glavno mesto Santo Domingo, ki je zelo zanimivo, medtem ko je Punta Cana daleč od vsega in cele dneve gledaš v glavnem turiste.

V dveh tednih je bil dež le en dan in to niti ne celo uro (marec je najmanj deževen mesec tam doli). To je bil že najin drugi obisk DR in sva bila zadovoljna še bolj ko prvič, ko sva bila na polotoku Samana. DR je res OK, še zlasti ker je tam Rusov le za vzorec.
 

Primus

Fizikalc
23. avg 2007
1.719
82
48
Osrednje Slovenska
1drv.ms
Zadovoljna sva u nulo, moja T. se je morala porediti (brez heca) in ji je to ob odlični in raznovrstni hrani tudi uspelo, vsak drugi dan sva se z lokalnimi prevoznimi sredstvi (mali buski, hitri, in zanesljivi) odpravila na potep po deželi, en dan pa z agencijo na ogled kitov na skrajni SV države. Poleg tega pa je bil tam še DJ David Guetta, 29.marca pa bo še DJ Tiesto.
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.639
146
63
Citat:
Uporabnik Primus pravi:
Boca Chica je cca 180 km od Punte Cane, tja sem šel pa zato, ker je v bližini glavno mesto Santo Domingo, ki je zelo zanimivo, medtem ko je Punta Cana daleč od vsega in cele dneve gledaš v glavnem turiste.

V dveh tednih je bil dež le en dan in to niti ne celo uro (marec je najmanj deževen mesec tam doli). To je bil že najin drugi obisk DR in sva bila zadovoljna še bolj ko prvič, ko sva bila na polotoku Samana. DR je res OK, še zlasti ker je tam Rusov le za vzorec.

Vem kje je Boca Chica, zato pa sm spraševal za hotel (sm bil lani lih tm-Don Juan beach resort). Za vreme mi je vse jasno, uprašam le ker sm mal pregnoze zadnjih 14 dni gledal, pa je kao bilo veliko dežja
bonk.gif
(yahoo weather).

Si kej šnorkal?? tm dol ga res sede se it mal potapljat
smirk-1.gif
Sanata Domingo je res lep mest, pa čeprav lih nism navdušen nad tem tipom mest (kolonialna mesta)
 

Primus

Fizikalc
23. avg 2007
1.719
82
48
Osrednje Slovenska
1drv.ms
Ko se enkrat navadiš Egipta in tamkajšnjega podvodnega raja, se mi v Dominikanski niti glave pod vodo ne da več porinit. Kljub temu, da sem zaprisežen free diver, nisem tokrat res niti glave pod vodo potisnil. T. pa kar redno in menda je videla nekaj zanimivih skatov, nama nepoznanih rib in precej velike lignje z zelenimi očmi.

Kot praviš, Santo Domingo je res lepo mesto a meni je bolj zanimivo opazovat domačine, njihove navade in življenski stil.

Leta 2007 sem sicer tudi malce snorklal in fotkal KLIK , vendar pa nisem bil ravno navdušen. Več se je videlo pri potopih, saj je tam veliko podvodnih kanjonov in podobnega.

Da ne pozabim, mobilni operater Claro ima tam akcijo in za 495 esov (11EUR) dobiš GSM, SIM kartico in 100 pesov dobropisa in s tem sem opravil vse lokalne pogovore, pa mi je še ostalo 80 pesov. Če si iz Lj, se oglasi, pa ti dam GSM, ker pri nas tako ali tako ne dela.(850/1900 MHz).

Jaz bolj zaupam vremenu na weatherunderground.com , a tudi tam ni 100%.

Bil sem v hotelu zraven "tvojega", Hotetur in sem šel zdaj opazil, da ma le 3 zvezdice (hoteli tam sploh nimajo teh oznak), a hotel je bil boljši v vseh pogledih (zlasti hrana) od naprimer hotela Radisson Sas (5 zvezdic) v Sharmu.


Pa lepo se imej!
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.639
146
63
Za egipt je itak znano da njihove zvezdice so bol tko
grin1.gif


Hvala za ponudbo, sam ni več cajta še mal pakiram
grin1.gif