Dopust 2009

vaginko

Fizikalc
2. sep 2007
10.869
35
48
po moje bo še padlo sam za besedo me ne držat! Definitivno pa se iz gospodarstva kriza seli še kam! Jaz bom počakal !
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.639
146
63
Citat:
Uporabnik C152SLO pravi:
KSZ

A se splača zdajle kupit počitnice ali še malo špekulirat in počakati, če se bo zaradi krize kaj pocenilo?
Študiram na Turčijo in sicer meseca septembra ali celo oktobra, da ne bo prevroče.

Jst bi počakal
smirk-1.gif
na raznih odlop.com maš dobre last minute ponudbe, brez da se nategneš ,da te ne vem kam vturijo, cene pa kr padejo. Sploh pa za eno Turčijo ni problema avijonov dobit, tako da so paketi vedno kr na voljo..
 

C152SLO

Fizikalc
21. avg 2007
1.444
1
36
Do zdaj smo vedno šli ali konec maja ali pa celo oktobra in je bilo super.
Moja sicer pravi naročimo čimprej, jaz vztrajam kasneje (če sploh), ampak saj vsi vemo kakšne so ženske
rolleyes-1.gif


Mogoče bo še koga zanimalo in mu bo interesantno:

LINK1
LINK2
LINK3
 

sole

Fizikalc
20. jul 2007
1.452
24
38
Citat:
Uporabnik C152SLO pravi:
Do zdaj smo vedno šli ali konec maja ali pa celo oktobra in je bilo super.
Moja sicer pravi naročimo čimprej, jaz vztrajam kasneje (če sploh), ampak saj vsi vemo kakšne so ženske
rolleyes-1.gif


Mogoče bo še koga zanimalo in mu bo interesantno:

LINK1
LINK2
LINK3


to so vse akcije Guleta!

imajo jo vse agencije, jaz bi vzel Pegasos World
 

C152SLO

Fizikalc
21. avg 2007
1.444
1
36
Citat:
Uporabnik sole pravi:
Citat:
Uporabnik C152SLO pravi:
Do zdaj smo vedno šli ali konec maja ali pa celo oktobra in je bilo super.
Moja sicer pravi naročimo čimprej, jaz vztrajam kasneje (če sploh), ampak saj vsi vemo kakšne so ženske
rolleyes-1.gif


Mogoče bo še koga zanimalo in mu bo interesantno:

LINK1
LINK2
LINK3


to so vse akcije Guleta!

imajo jo vse agencije, jaz bi vzel Pegasos World

Drži.
Midva sva zaprisežena Guletovca
smile-1.gif
Lani sicer nisva bila z njimi, ampak je bilo vseeno odlično (Royal Wings - močno priporočam), drugače pa vedno z njimi. Zelo pa nama je bilo všeč tudi v Golden Coastu, tudi priporčam.
 

sole

Fizikalc
20. jul 2007
1.452
24
38
Poskusita RIXOS Tekirova (premium ima noro ceno). To so RIXOS veriga je ena najboljših hotelov v Turčiji.
Jaz osebno hodim v Magic Life hotele ali RIU.
 

C152SLO

Fizikalc
21. avg 2007
1.444
1
36
Citat:
Uporabnik sole pravi:
Poskusita RIXOS Tekirova (premium ima noro ceno). To so RIXOS veriga je ena najboljših hotelov v Turčiji.
Jaz osebno hodim v Magic Life hotele ali RIU.

Hvala, bom pogledal.Midva sva isto hodila ML, nazadnje pa res Royal Wings in Golden Coast. Pa sva bila enako zadovoljna, oziroma kar se samih hotelov tiče še bolj.
 

gas

Fizikalc
23. jul 2007
2.237
54
48
Gulet nima za otroke zastonj??
Sam imam eno staro 3 leta,. pa so potem te cene kar velike....kaj pa za nas druzine al pocakat al sedaj dokonca marca rezervirat, pa dobit se kaksen first minute popust??
 

C152SLO

Fizikalc
21. avg 2007
1.444
1
36
O vidiš to sem pa spregledal. Saj pravim nazadnje nisva bila z Guletom in ker je bil otrok še dojenček ni bilo problema. Letos bo pa že treba pazit tudi na to.

Jaz vseeno računam na to, da bodo cene padle. Ker realno gledano so se od lani podražili za 15%, kar je preveč.

Drugače pa po mojem najboljše počitnince za otroke, ki so malce starejši (od 4 leta naprej) sigurno Magic Life Water World. Toliko toboganov, tub, bazenčkov, vrtov, da ima otrok dovolj za celo leto
smile-1.gif
Samo cene so pa ... uffff
 

sole

Fizikalc
20. jul 2007
1.452
24
38
Citat:
Uporabnik gas pravi:
Gulet nima za otroke zastonj??
Sam imam eno staro 3 leta,. pa so potem te cene kar velike....kaj pa za nas druzine al pocakat al sedaj dokonca marca rezervirat, pa dobit se kaksen first minute popust??


Geulet ima otroke zastonj samo za zgodnje rezrvacije in v Gulet Holiday Clubih.

Bil sem v skoraj vseh, najboljši mi je ML Kemer, manjši hotel in ni take gužve. V ML Sirene pa je pub 24H zakon.

Waterworld mi je bil prevelik.
 

Freenasty

Pripravnik
10. jun 2008
140
0
16
Mi gremo pa na Ibizo konec julija: 100 eur letalo s taksami na osebo, 300 eur hotel s polpenzijonom na osebo v lastni režiji. Isti hotel + letalo bi prišlo s Kompasom 2400 eur
 

gas

Fizikalc
23. jul 2007
2.237
54
48
sole: do kdaj pa so zgodnje rezervacije? verjetno sem zamudil,..tako da mi ostanejo naše,,..
do kdaj imajo pa naše??

se mi pa cene zdijo ubijalske...

14 dni grčije 2x odrasla 2x mulca pod 5 cca 1800-2000 za 4* AI
 

decva

Pripravnik
5. sep 2007
462
0
16
Citat:
Uporabnik decva pravi:
ja, men pa konec meseca dublin za 5 dni
smile-1.gif
- računam total do 400 eur.
če bo vse po načrtu: 1.maj- lizbona, porto, avgusta me nagovarjajo za odkrivanje italije (predrago, vroče, sem že precej vidla, a zna bi zabavno), definitivno grčija septembra, novembra/decembra mehika... mal bo treba kombinirat praznike, nadure, pa mogoče celo neplačan dopust... ampak važno, da so plani
smile-1.gif
no, za dublin že pakiramo, vmes pa za 1.majske že kupljene karte lj-dunaj-peking... nora cena 380eur! lizbona bo počakala, bom pa občudovala kitajski zid, jedla nudelce, kolesarila v gužvi... pa še češnje takrat(mal prej) cvetijo... jeejjj!
cheer.gif
 

sole

Fizikalc
20. jul 2007
1.452
24
38
Citat:
Uporabnik gas pravi:
sole: do kdaj pa so zgodnje rezervacije? verjetno sem zamudil,..tako da mi ostanejo naše,,..
do kdaj imajo pa naše??

se mi pa cene zdijo ubijalske...

14 dni grčije 2x odrasla 2x mulca pod 5 cca 1800-2000 za 4* AI

do 1.4. veljajo popusti, izjemoma imajo nekateri hoteli do 1.5.
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Citat:
Uporabnik gas pravi:
se mi pa cene zdijo ubijalske...

14 dni grčije 2x odrasla 2x mulca pod 5 cca 1800-2000 za 4* AI
Meni se zdi to kar v redu. Lahko probaš enako storitev na Hrvaškem.
grims-1.gif
 

gas

Fizikalc
23. jul 2007
2.237
54
48
Ma kakšna hrvaška
smile-1.gif


edino zadnji 2 leti sem bil v kampu Šimuni (prikolica zastonj), kjer sem bil pa zelo zadovoljen