Dončič - NBA

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.103
6.480
113

“Michael Jordan had 917, Wilt Chamberlain had 867, and now Luka Doncic has 813 points”: The Mavs MVP becomes the 3rd player ever to score 800+ points through his first 25 career playoff games​

 

Anubis

Fizikalc
4. nov 2007
516
97
28
Pa menda noben ni pričakoval prstana s trenutno ekipo, ali? Napredek je in konferenčni finale je nadpovprečen uspeh, ampak Dallasu še marsikaj manjka, da bo resen kandidat za naslov. Že če pogledamo minutažo določenih ključnih igralcev Dallasa v končnici je jasno, da realno ni bilo nekih šans, da bi fizično zdržali do naslova.
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.304
932
113
Titograd
Napredek je, trener je iz tega izvlekel maksimum, ker pod košem so ena bolj švoh ekip, GSW pa z jedrom ekipe, ki točno ve kako postati prvak in imajo za to tudi kvaliteto, zdaj ko se je Splash vrnil in je tudi Curry zdrav. Mavsi rabijo enega, ki bo zavzel raketo. Pa še enega, ki bo ob Luki konstanten. Brunson, Dinwiddie in Smith so dober, ampak precej nekonsistenten material.

Tretje, kar jim tudi zelo manjka, pa je nek enforcer na igrišču, ki bo mandlce, ki bi želeli jahati glavne igralce, oddaljil od njih. Morda da je že center tak karakter.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Car in BornSkeptic

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.103
6.480
113
Včeraj se je dončič enkrat razpizdil in celo šel direktno na zabijanje. Daleč najbolj atraktivna poteza na celi tekmi, a ne vem če so sploh pokazali posnetek.
Samo tisto neko jajcanje ko se podaja žoge kažejo in veselo komentirajo kako dober je, ko pa enkrat naredi moško potezo, pa nič.

kakorkoli, pokazal je da zna, škoda da se večkrat tega ne poslužuje.
 

Fly

Majstr
21. jul 2007
2.574
490
83
Super ja, izmed vseh streamov, ki sem jih našel niti en ni delal. Res pa je, da sem na Hrvaškem.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.103
6.480
113
Tako mimogrede, kaj ima RTV s tem, če komercialne televizije nabijajo ceno za odkup pravic.
Da se za vsako ceno ne podredi temu in plača visoko ceno za pravice, hkrati pa ima miljont xy oddaj, ki jih nihče ne gleda, morajo pa biti zaradi tega ker je nacionalni program to, kot je recimo kakšen Okoren dokumentarec o Covidu.

Ps, takšne oddaje v celoti podpiram in za basket mi vseeno kje je, povzel sem samo razmišljanje povprečnega "janeza".
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.167
8.950
113
tekmo bi gledalo zagotovo več ljudi kot jo je. pomeni večji doseg oglaševalcev itd.
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Včeraj je Dončič imel par atraktivnih potez, recimo podaje za hrbtom itd. Zabijanje je bilo noro. Drugače pa je tudi Toby imel nekaj res lepih potez, sploh tisto zabijanje, ko mu jo je na obroč nastavil Dragić... Se pa je videlo, da so se poigravali z Hrvati, razlika bi lahko bila veliko hujša.
 
15. jan 2019
3.459
1.085
113
Včeraj se je dončič enkrat razpizdil in celo šel direktno na zabijanje. Daleč najbolj atraktivna poteza na celi tekmi, a ne vem če so sploh pokazali posnetek.
Samo tisto neko jajcanje ko se podaja žoge kažejo in veselo komentirajo kako dober je, ko pa enkrat naredi moško potezo, pa nič.

kakorkoli, pokazal je da zna, škoda da se večkrat tega ne poslužuje.
ja, to kucanje pred polčasom je tisto, kar se gleda in izvajajo crne kite

me malo presenetil Dončić, pozitivno

a ga je potem tudi sral z meti za tri na pamet pa neke zgubljene žoge

lična je bila kar namerna, ga je grdo pajsnil Zubaca, al kaj je tisti bradati hrvat

po moje najslabši lik glede na renome je bil včeraj Dragić Goran