Dončič - NBA

5. apr 2015
1.385
710
113
Pa dobro.. U all missing the point.

To kaj občinstvo dela, nima veze, point je bil na defense.

Ostalo je bil pač joke. Ta cvergšnavcer vas je čist iztiril :D

Bla pa. Lepa tekma.. In apropo lepa tekma, LA Denver tut top..
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.861
2.245
113
za šankom
Kaj pravite na trade? Pj Washington in gafford? Obrambno se mi zdi da se bodo popravili? Gafford je ob ldju double double igralec. Končno so pridobili na visini in dobili dva dobra obrambna igralca, pj pa zna zadeti tudi izza črte, dinwiddie je bil trejdan v Toronto, ki pa je naredil buyout, tako, da je prost igralec in že v kontaktu z Dallasom, kar pomeni, da bi lahko do playoffa zmanjšali minutazo Luki
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic

Schime

Guru
22. nov 2008
1.969
765
113
Upam, da bo trade pozitivno vplival na ekipo. Če bo dober bomo pa videli v zadnji tretini rednega dela. Če pride še Dinwiddie bo tudi ok. Sam uigrati se morajo do playoffa. Pa pridit na pozicij, da ne bo playina.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.425
780
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Meni se Dinwiddie ne zdi neka dodana vrednost..že prej ni blestel, ne vem zakaj bi sedaj. Vzel bo minutažo Greenu, ki je edini iz klopi, ki je dokaj konstanten in za moje pojme zelo koristen igralec.
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.861
2.245
113
za šankom
Dinwiddie je iz klopi lahko zelo koristen tudi če mu sut ne gre zna bit pravi play, pri Dallasu je metal 40% za 3,v rednem delu pa lahko minutazo Luke iz 42 minut spusti na 36 min
 
  • Všeč mi je
Reactions: ncnifrej

netko

Guru
25. jul 2007
6.879
2.175
113
Prehranjenega, slabo kondicijsko pripravljenega belca, ki ga nihce ne krije so po nesreci spet izbrali za igralca tedna

Snaucer se bo ob tla vrgel, se sreca da se ne bo prstana dobil, ker to bi bil hiter konec nasega forumskega kolega
 
  • Haha
Reactions: ishtar007

Zwergschnauzer

Fizikalc
12. dec 2022
1.702
36
48
Valparaiso
Prehranjenega, slabo kondicijsko pripravljenega belca, ki ga nihce ne krije so po nesreci spet izbrali za igralca tedna

Snaucer se bo ob tla vrgel, se sreca da se ne bo prstana dobil, ker to bi bil hiter konec nasega forumskega kolega
super bowl so imeli, nba bil obroben sedaj
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.499
4.619
113
Prehranjenega, slabo kondicijsko pripravljenega belca, ki ga nihce ne krije so po nesreci spet izbrali za igralca tedna

Snaucer se bo ob tla vrgel, se sreca da se ne bo prstana dobil, ker to bi bil hiter konec nasega forumskega kolega
Če bo dal veliko pik, je nabijal statistiko.
Če da premalo pik, je nepripravljen in zanič.
Če da ravno prav pik, je zanič, ker je črna kitka boljša (ampak ona ne nabija statistike).
Če se vse idealno poklopi je zanič, ker ni prstanov.
Ko/če bo prstan, bo zanič, ker ponovi gornje mantre.

Zgodba haterja, ki v življenju drugega nima, razen, da kao ne spremlja tega bednega, prirejenega športa, kljub temu pa si ga šiba na črne kitke in pljuva po ekranu kadarkoli se omeni Dončiča.
 

Zwergschnauzer

Fizikalc
12. dec 2022
1.702
36
48
Valparaiso
Če bo dal veliko pik, je nabijal statistiko.
Če da premalo pik, je nepripravljen in zanič.
Če da ravno prav pik, je zanič, ker je črna kitka boljša (ampak ona ne nabija statistike).
Če se vse idealno poklopi je zanič, ker ni prstanov.
Ko/če bo prstan, bo zanič, ker ponovi gornje mantre.

Zgodba haterja, ki v življenju drugega nima, razen, da kao ne spremlja tega bednega, prirejenega športa, kljub temu pa si ga šiba na črne kitke in pljuva po ekranu kadarkoli se omeni Dončiča.
Dejstva ne spremeni, da ne prinaša model prstanov, najbrž pa prinaša novec, sebi in drugim :)

Črna feta kita je pa še vedno boljša, vsaj jaz raje gledam tako košarko na obroč, na moč, kot pa neprestano jokcanje sodnikom, nošene žoge, korake, zaletavanje v foule itd..

Kolko je Dončić vreden v repki pa smo videli pri Bosni ... (itak vsi drugi krivi).

Zdaj že kolko, 5 let nabijate, da je to najjači igralec v NBA, a prstane odnašajo Joker, Janis itd.

Težko gledam tako košarko brez obrambe, ko se model šeta in prosto meče, pa se niti ne trzne ...
 

Zwergschnauzer

Fizikalc
12. dec 2022
1.702
36
48
Valparaiso
Taylor Swift so imeli, superbowl bil obroben sedaj.
1707825785083.png

epsko se je poklopilo, da bradonja ni bil na strani luzerjev ...