Dončič - NBA

Zwergschnauzer

Fizikalc
12. dec 2022
1.702
36
48
Valparaiso
Verjetno misliš Austin Reavesa, ta je res neverjeten. Zgleda kot nek babyface ampak šola nasprotnike v vseh elementih igre, da ga je res užitek gledat. Trenutno mi je to en top igralcev prvenstva.
1693319745243.png

ta je iz Utaha, mesta mormonov, Kessler, včeraj je delil banane ...

Oni drugi, ki si ga omenil, je bil tudi izjemen, sploh tisti sprehod pod obroč ...

Niso samo crne kite, tudi dva bela sta izjemen doprinos v ekipi.
 

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
dons me je spet dimec razočaral
ko bi se bal, da bo žoga počila, če jo pošten prime...

men je njega najbolj škoda od vseh... fanta je mati narava obdarila z vsem, kar rabi, še simpatičen je, sam neki, nekje, nekako ne gre...
 

ribicija

Guru
4. sep 2007
2.381
1.380
113
Meni gre skoz po glavi Zakaj se aploh probajo z njim.
Ne verjamem, da nimamo kaksnega povprecnega mladica velikega 2.10 + in starega 18 let ali vec, ki bi ga lahko vzeli zraven. Kaj dosti slabsi ne bi bil, lahko bi se pa veliko naucil za naslednja leta. Tako pa vedno vlecejo zraven velikana, ki nic ne naredi.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.627
6.870
113
Dimec pac jemle kosarko na izi. Dovolj € dobi za pir, lajf, babe…nekdo tu bi rekel da je to dovolj. Zakaj bi rabil miljone, ce so tisocaki dovolj.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Meni gre skoz po glavi Zakaj se aploh probajo z njim.
Ne verjamem, da nimamo kaksnega povprecnega mladica velikega 2.10 + in starega 18 let ali vec, ki bi ga lahko vzeli zraven. Kaj dosti slabsi ne bi bil, lahko bi se pa veliko naucil za naslednja leta. Tako pa vedno vlecejo zraven velikana, ki nic ne naredi.
Kaj je pa z Omićem narobe, da se ga tako branijo?
 

netko

Guru
25. jul 2007
6.880
2.178
113
tujc je in imamo lahko samo enega... po pokazanem omič ni dodana vrednost niti za olimpijo
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.593
1.378
113
Emona / Carnium
Ne, lahko je tudi s Pohorja.

Šalo na stran. Nastop v reprezentanci je potrebno gledati z več vidikov:
- državni vidik (predstavljanje države - državljanov)
- športni vidik (kdo je boukši)
- individualni vidik (interes posameznika, da se predstavi na mednarodnem odru/igrišču)
- komercialni vidik (zveza, sponzorji,...)

ORDER BY Priority ASC

Ne gre torej za nastop v NARODNI reprezentanci.
 
  • Všeč mi je
Reactions: darjan

netko

Guru
25. jul 2007
6.880
2.178
113
Ali mora biti igralec prav rojen v Sloveniji, da lahko igra za reprezentanco?
ne, ne rabi biti rojen v sloveniji niti ne rabi biti niti rojen slovenec ampak takega imamo lahko samo enega torej "naturaliziranega" in naš je v tem trenutku Tobey, prej pa so bili recimo Morgan, Randolph... in bil je kdaj tudi Omić zdej pa ni več