Dončič - NBA

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.500
4.619
113
lol, zamoro sem omenil zaradi trojke, to je vse, kar je pokazal

ti pa ga zdaj nonstop omenjas, ne vem zakaj

gre za to, da ste napumpani od medijev, da bomo zlati, da je dončić nadclovek, etc

dajte gledat tekme, reala je nekaj čisto drugega
Naduvan in napumpan si samo ti, ker kozlaš največ postov tukaj o zadevah, ki jih baje ne gledaš. Pa seveda žlajfanje svojega centimetra na črnce in pljuvanje po Slovencih. Edina stvar, ki ti gre.
 
  • Všeč mi je
Reactions: ishtar007

netko

Guru
25. jul 2007
6.880
2.180
113
gledam tole teko z gruzijci, šnaucer tega dončiča morjo pa res domov poslat... on res ni dodana vrednost ane??? ma prav u kurcu je
 

netko

Guru
25. jul 2007
6.880
2.180
113
zadnje sporočilo v zvezi s tem...
zaradi dončiča so vsi ostali boljši, prej ko boš to dojel lažje ti bo gledat, ne rabi jim niti podat samo poglej kako dihajo z njim, on njih zna potegnit za sabo in poleg pik podaj in skokov je to najpomebnejše... ti ša še naprej onaniraj na čarovnika zamoro
 
  • Všeč mi je
Reactions: MrDaco

Zwergschnauzer

Fizikalc
12. dec 2022
1.702
37
48
Valparaiso
zadnje sporočilo v zvezi s tem...
zaradi dončiča so vsi ostali boljši, prej ko boš to dojel lažje ti bo gledat, ne rabi jim niti podat samo poglej kako dihajo z njim, on njih zna potegnit za sabo in poleg pik podaj in skokov je to najpomebnejše... ti ša še naprej onaniraj na čarovnika zamoro
samo dončič, dončič, drugih ni

ko luzerija vsi drugi krivi, ko uspeh samo dončič

da vodimo sedaj, Prepelić!

tudi komentator, mu kar prihaja, ko je dončič z žogo, ostalih kot da ni

ni fer do ostalih 10ih

saj ponavadi take ekipe hitro razpadejo
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic

Zwergschnauzer

Fizikalc
12. dec 2022
1.702
37
48
Valparaiso
Gledam ZDA : Grčija, no to pa je užitek gledat,kako ameri igrajo... celo dva bela imajo, odličen center in branilec

Po videnem so to sv. prvaki

anonimni igrači iz nba
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.425
780
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
po moje lepo pulijo, dobre plače

poezija za gledat, to nima noben šanse, če normalen dan, še beli mormon je talal banane ko za šalo in zabijal...
Verjetno misliš Austin Reavesa, ta je res neverjeten. Zgleda kot nek babyface ampak šola nasprotnike v vseh elementih igre, da ga je res užitek gledat. Trenutno mi je to en top igralcev prvenstva.