Dončič - NBA

5. apr 2015
1.385
710
113
Problem nastane, ko začne mala Slovenija onanirat na medalje in dobijo velik apetit, potem se razočaranja pojavijo in eni branijo, eni šinfajo...to da igra zdaj za Slovenijo, je kajpavem... kako so ga kaj mogli prosit da igra, reskira poškodbe za realno kajpavem 4 do 6 mesto.. Dejstvo pa je, četudi je LD top of the top, v euro in nba ligi pač rabi support ekipe. Ali pa vsaj 2 zanesljivca zraven. Da imajo sploh šanse. In era, kjer bi se našel kak Pippen in bil v senci, je konec. Vsak hoče imet svoj spotlight in miljone.
Npr zato mi je pa Jokić edinstven. Še ko so zmagali v Nba, je pozdravil nasprotnike, bil v ozadju in vedno omenjal da brez ekipe in dotičnih igralcev, ne bi dosegli nič.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Zwergschnauzer

Zwergschnauzer

Fizikalc
12. dec 2022
1.702
37
48
Valparaiso
Dončić je dosegel vrh kariere, prihajajo novi igraći, v dallasu je letos mizerno potonil.

Preprosto ni fizicno in psihicno pripravljen za nba.

Mediji onanirajo nanj, ker ovce klikajo in prinasajo denar...

biznis, stave

ma kaka medalja neki
 

Anubis

Fizikalc
4. nov 2007
523
108
43
Saj nasa ekipa je OK, ce bi bil luka top od the top, aka goat, bi imeli medaljo

Daj no, bodimo realni. Dečki so v redu, nekateri celo dovolj za Evroligo, ampak to je premalo pa najsibo Dončič bog. Dejstvo je, da mu v igri 3/4 ekipe sploh ne more slediti. Daj Iniesto ali pa Xavija v enega od naših klubov iz prve lige in bo zgodba ista. Ne gre to tak.
 

Trigger

Guru
13. avg 2007
2.474
1.847
113
na temni strani lune
Saj nasa ekipa je OK, ce bi bil luka top od the top, aka goat, bi imeli medaljo

Eh ja..... Dečko je v top % igralcev košarke na svetu. Pa še v tem "preostalem" % je med najboljšimi. Razlika med vsemi temi TOP igralci v najvišjem procentu je samo v detajlih. Ekipe okoli njih pa delajo veliko večjo razliko.

Sanjati o "GOAT-ih" (realno imamo enega najbolših košarkašev sveta trenutno) in naši ekipi ter kaj vse bi to prineslo je pa brez veze če ne kar butasto. Realno bi lahko v slo repko posadili bilokaterega igralca na svetu (s tem da Dončića umaknemo), pa rezultati nebi bili dosti boljši z trenutnim nivojem igre preostalih igralcev.
 

sergio

Fizikalc
21. jul 2007
2.563
36
48
41
Ljubljana
ko gledam americane, je tudi doncic druga liga...
Imaš prav, res je druga liga za večino američanov.

Screenshot 2023-08-15 at 13.12.16.png
 
  • Všeč mi je
Reactions: aljoman

Zwergschnauzer

Fizikalc
12. dec 2022
1.702
37
48
Valparaiso
Ni videl playoffa niti v NBA.

Itak če taki ego, da fila na tekmah brez obrambe.

Saj zdaj je ena v repki, steguje in drži roke, čaka žogo, da se samo njemu poda...

Tudi kaj zadene, a tudi veliko zgreši in izgubi. Ko ga malo jaće pokrijejo pa samo gleda sodnike in je zadihan.

Mediji so ga povzdignili pri nas nad Jordana.

Reala pa je čisto drugje in to je moj point.

Do sedaj v NBA še ni dosegel nič, razen nekih mcdonalds priznanj debilnih.

Z repko je bil poleg pri osvojitvi EP, ampak takrat ni bil glavni igrač, ki je prinesel pokal, tudi to smo gledali in videli.

Ni pripravljen, to se vidi na daleč. Pa tudi prečitali so ga že vsi.
 

Trigger

Guru
13. avg 2007
2.474
1.847
113
na temni strani lune
Jordan je osvojil svoj prvi naslov prvaka pri 28 letih.

Dončiću so odprte vse ekipe v NBA, nobena se ga nebi branila ali ga zavrnila.

Dončićeva statistika v NBA, vsaj do sedaj, pa kaže, da se pogovarjamo o enemu najboljših.

Če je pa merilo uspeha št. prstanov, imamo pa celo 4 boljše od Dončića. Enega iz letošnje sezone. 2 posameznika pa imata celo po 2 prstana.... Waw in samo waw.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.628
6.871
113
Ger vs usa…protii koncu 3. celo ger vodi za 16 (tu nekje), potem pa nek povprecen nba nigga prevzame vajeti in na koncu jih poownajo.

To je ta fizicna priprava in atletska postava, ki manjka doncicu.
 
  • Všeč mi je
Reactions: danijel8

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.425
780
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Kakorkol obračaš, če nebi Dončič igral, verjetno večina folka, ki danes gleda košarko, sploh nebi gledala teh pripravljalnih tekem (z mano vred, čeprav sam rad gledam košarko in jo tudi igram že celo življenje), ker je boleče to gledat. Po videnem je realna dosegljiva možnost okol 6-8 mesta, če bodo fantje našli kemijo in da se še kdo drug kakšno tekmo sname iz verige...Po do sedaj videnem pa si to kar težko predstavljam.
 

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
Kakorkol obračaš, če nebi Dončič igral, verjetno večina folka, ki danes gleda košarko, sploh nebi gledala teh pripravljalnih tekem (z mano vred, čeprav sam rad gledam košarko in jo tudi igram že celo življenje), ker je boleče to gledat. Po videnem je realna dosegljiva možnost okol 6-8 mesta, če bodo fantje našli kemijo in da se še kdo drug kakšno tekmo sname iz verige...Po do sedaj videnem pa si to kar težko predstavljam.

majo neverjetno lahko skupino, tako da prvi del morajo zaključit s tremi zmagami, če ne bodo spet kaj "presenetili"
v drugem krogu bodo pa očitno nabasali na nemčijo in avstralijo in, žal, po do sedaj videnem se bo tu zgodba končala...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Janch

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.425
780
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Ravno temu se jaz ne moren načudit. Da v Sloveniji ne najdemo ene mrcine za pod koš..Pa ne rabi bit nek šuter, mora pa met vsaj malo več atletskih predispozicij da ustvari malo strahospoštovanja nasprotnim centrom. Ker da je Dimec najboljša opcija za to mesto res ne razumem. Odriva ima ravno toliko, da mu lahko vržeš časopis pod noge..Po mojem je več potencialov v 2. ligi (Šentjur, Polzela ipd..)
 
  • Všeč mi je
Reactions: Zwergschnauzer