Dirt 3

Nobody

is perfect.
18. jul 2007
7.038
30
48
Dirt.3.XBOX360-MARVEL
grims-1.gif
 

Lateral

Fizikalc
31. mar 2008
1.771
33
48
Zdaj sprobal za pol urce, z eno besedo: Odlično!
zmaga.gif
:

Veliko bolj realno, sama zasnova Dirt Tour-a mi je super, dobivaš ponudbe od različnih ekip,... Avto ima veliko boljše nastavitve in tudi bolje pridejo do izraza kot v dvojki. Sem probal eno rally dirko brez ESPja, takoj ko si malo prehiter v ovinek ti avto pobegne in ga je težko ulovit. Edino od grafike sem mogoče pričakoval malo več, ampak je vseeno zelo dobra.

Lavfa mi na 1440x900, nekaj na High in nekaj na Medium. Nobenega zatikanja, lepo tekoče, tudi pri hitri vožnji in vrtenju. Je pa laptop po dolgem času prišel na 91°C
grin1.gif
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
PC verzija

crap, next.

Ah igralnost ni bas nekaj, zavija prehitro, kljub spilanju z nastavitam. Vozil sem rally z Manto, iz 98 kmh na 0 se je ustavilo v dveh sekundah.. ah, crap.
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Citat:
Uporabnik Lateral pravi:
Še vedno je to arkada in ni simulacija...

Si tako mislil? Ker si simulacijo nima nic skupnega.

Zalostno je, da ne naredijo spila, ki bi bila lustna mesanica simulacije in arkade. Recimo, da se dirkalnik priblizno tako obnasa, kot pravi (pospesevanje, drsenje do neke mere, ustavljanje) in, da je spil obenem se zabaven. Ne pa, da se obnasa, kot da bi zabil zebelj cez sredino strehe..
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Ah daj nehaj.. Manta '84 se bo na makadamu v 2h sekundah ustavila, 120 dobila v 4 sekundah in sla skoraj na polno cez 90 ovink. Ne rabim biti lih Loeb, da opazim, da tukaj nekaj ne stima..
 

Lateral

Fizikalc
31. mar 2008
1.771
33
48
Ja, tako sem mislil, kot si popravil
smile-1.gif


Meni je pa kul, tudi obnašanje avta. Recimo ko drsiš v ovinku, ti hitrost takoj pade, ko voziš brez ESPja, moraš prekleto pazit na vstop v ovinek. Glede Opel Mante, mogoče malenkost pretiravano, ampak kljub temu ima avto pod 1.000kg in 230KM.

Igra je super, če želiš malo rally dirkanja (kolikor ga pač je not) in nima smisla gledat, a se avto res ustavi v 20m ali ne. Naloži si Richard Burns Rally in problem rešen
zmaga.gif
: