Dinotti WTF

mistique

Guru
16. jun 2009
13.434
1.228
113
Emona / Carnium
Kva si zdej užaljen?! :zavijazocmi:

Svet, ki ga ti poznaš, gre nekam tudi zato, ker si izgubljene duše najdejo ali pa najdete luč upanja v resnicah raznih Dinottijev. Pa ko nekdo reče "REALNO GLEDANO" ali "REALNO POVEDANO", takoj preverim, če imam padalo pravilno nameščeno...
4h poslušati njegovo modrovanje je izguba časa, če ne zaradi drugega pa zato, ker imam dovolj svojega sranja za poštimat :valjamse: 4h v Julijcih si predstavljam jaz...
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.733
9.397
113
Nisem niti najmanj užaljen. Mi je pa zanimivo, kako imajo vsi mnenje o vsem, čeprav niti ne vedo za kaj gre.
Pa če bi dobro prebral, bi videl, da ne vidim nobene luči upanja v njem, saj sem napisal, da se glede nekaterih stvari z njegovim pogledom ne strinjam.
 

first1

Fizikalc
19. mar 2018
311
148
43
Napisat 13.430 prispevkov tle pa ni zguba časa? Koliko h Julicev je šele to.

Jst ga tut nisem 4h poslušal, sem ga pa 2h na 1,25x hitrosti in je kr nekaj zame nezanimivega bloata, ma pa prav npr. glede finančne pismenosti in nepoučevanja le te v šoli...
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad

luka51

Guru
16. avg 2007
14.130
5.420
113
Tudi jaz sem poslušal 80% neke zadeve, ki me niso zanimale sem preskočil. Glede na njegovo bluženje včasih in dretje v ostalih videjih me je ded pozitivno preseneto. Dosti bol poštimane zadeve kot ostali “ustvarjalci vsebin”
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad

mistique

Guru
16. jun 2009
13.434
1.228
113
Emona / Carnium
Nisem niti najmanj užaljen. Mi je pa zanimivo, kako imajo vsi mnenje o vsem, čeprav niti ne vedo za kaj gre.
Pa če bi dobro prebral, bi videl, da ne vidim nobene luči upanja v njem, saj sem napisal, da se glede nekaterih stvari z njegovim pogledom ne strinjam.
Jaz o njegovih floskulah ne rabim mnenja in ne vidim nič uporabnega v tem, kar je on v svojem lajfu ugotovil...to ne pomeni, da ne vem za kaj gre, ampak ravno obratno. "Kaj ti avto da" je meni nazorsko tako tuje, da je džabe...dam za drink, samo da ga ne rabim poslušat.
EDIT: Sem pogledal še komentarje, ker jaz si lahko privoščim metanje časa v nič, če mi tako paše :evil: Priporočam branje komentarjev. :cheer:
Napisat 13.430 prispevkov tle pa ni zguba časa? Koliko h Julicev je šele to.

Jst ga tut nisem 4h poslušal, sem ga pa 2h na 1,25x hitrosti in je kr nekaj zame nezanimivega bloata, ma pa prav npr. glede finančne pismenosti in nepoučevanja le te v šoli...
Polovica tega prispevka bo najbrž ravno tako izguba časa, torej, kaj točno je očitek?

Zanimivo, kako ste užaljeni, ker sem napisal, da ga JAZ ne bi poslušal 4h tudi, če bi živel v neskončnost. Reakcija iz nepotrebne užaljenosti, ki evidentno povzroča bralno nepismenost.
 

first1

Fizikalc
19. mar 2018
311
148
43
Zdej se že ponavljaš ... od kje ti ideja da je kdorkoli užaljen, če napiše svoje mnenje? Ker to si zdej že 2x napisal. Torej ti talaš očitke, drugi zgolj odgovarjamo nanje. Bi prej rekel, da si ti užaljen ker se mnenje nekaterih tukaj ne sklada s tvojim.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad

mistique

Guru
16. jun 2009
13.434
1.228
113
Emona / Carnium
Zdej se že ponavljaš ... od kje ti ideja da je kdorkoli užaljen, če napiše svoje mnenje? Ker to si zdej že 2x napisal. Torej ti talaš očitke, drugi zgolj odgovarjamo nanje. Bi prej rekel, da si ti užaljen ker se mnenje nekaterih tukaj ne sklada s tvojim.
Probam s ponavljanjem, ker včasih pomaga. Tako, kot oreh, ki ga s prvim udarcem ne odpreš, pa ga potem še enkrat klepneš in se odpre...

Evo, še en HipHop battle:
Luže globina je njegova vrlina,
kar Dinče vé,
mistići za malco pojé.
Časa na pretek,
življenje je "rap attack".
Gorski svet je lajf in v navdih,
ampak ne za milenijca,
ki svet odkriva s pomočjo YT vplivca.