Dedek iz ozadja zopet ropoče!

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
45.730
6.047
113

BuDi

Guru
6. sep 2007
9.107
5.742
113
"Milan Kučan svari pred tektonskimi spremembami"

 
  • Ljubezen
Reactions: Kamele0N

delter333

Guru
21. maj 2010
2.983
2.756
113
Notranjska
"Milan Kučan svari pred tektonskimi spremembami"

Ej še dobro da ga imamo! Ker tega sami res ne bi vedli. Pa super da imamo partizane ti nas bodo obvarovali pred trumpom in putinom.
 

B81

22. jul 2007
40.218
12.800
113
"Milan Kučan svari pred tektonskimi spremembami"

glede na to da je dobesedno bil zraven pri tektonskih spremembah, ve o čem govori.
 
  • Všeč mi je
Reactions: kajpace

delter333

Guru
21. maj 2010
2.983
2.756
113
Notranjska
glede na to da je dobesedno bil zraven pri tektonskih spremembah, ve o čem govori.
Kučan je pred enim letom skupaj s Turkom trobila v delovem.podkastu kako je Ukrajina vojno izgubila! Enim letom!
Kučan nima pojma kaj govori in še kar govori je nevarno tako za Slovenijo in obstoj Evrope.
No obstaja možnost da to dela namerno, kar je še večja neumnost.
 

Aeon_Pax

Fizikalc
19. okt 2012
166
176
43
Ljubljana
"Milan Kučan svari pred tektonskimi spremembami"

A ni Golob na zadnjem soočenju navrgel Janši, da mora nehat s preteklostjo. Pa Janša je šel le do 1991 (kje si bil mali pernati?), mali modri pa do 1943?
 

erikson

Guru
25. avg 2007
25.734
9.102
113
Bo Golob upošteval te nove usmeritve in se odrekel medsebojnemu spotikanju?

Po končanih državnozborskih volitvah bi morala politika po njegovih besedah sprejeti izhodišče, da smo skupnost in se moramo kot taka tudi razvijati in okrepiti. Graditev in utrjevanje skupnosti je, kot je poudaril, pogoj, da bomo kot nacija odporni na to, kar se morda obeta z novo geostrategijo, ki jo vsiljujejo nosilci vojaške moči v svetu.

Prvi slovenski predsednik se zanaša na zrelost in usmeritev voditeljev nekaterih strank, ki vedo, da oblast ni cilj, ampak sredstvo političnega delovanja. "Navsezadnje smo se na zrelost politikov zanašali tudi ob težkih preizkušnjah leta 1991, ko so se politične stranke vse do mednarodnega priznanja Slovenije zmogle odreči medsebojnemu spotikanju. Razmere danes niso nič manj usodne kot so bile takrat," je dejal.
 

Samo Svoj

Guru
27. jan 2022
10.680
5.117
113
Moral boš ločiti kaj zagotavlja proračun RS = borčevske pokojnine (na kar se nanaša odločba IP o razkrivanju podatkov) in kaj SPIZ po splošnih predpisih o upokojevanju (na kar se nanaša zadnja zavrnitev IP). In če javnost ne sme prav nič brigat koliko ima redne pokojnine "Micka" iz Fokovcev, jo ne smeta zanimat niti Danilo in Milan.
 

B81

22. jul 2007
40.218
12.800
113
Pa recimo, ce bi imela kake posebne zasluge za narodov blagor...
 

Samo Svoj

Guru
27. jan 2022
10.680
5.117
113
Pa recimo, ce bi imela kake posebne zasluge za narodov blagor...
Saj ravno v tem je point - nimata jih, zato pa imata "navadno starostno" pokojnino tako kot velika večina upokojencev. To da je le-ta povezana z njunima funkcijama in posledično visokimi vplačili v sistem SPIZ pa pač rezultira v višini.
Če se ne motim, je najvišja starostna penzija še vedno omejena navzgor.

MimoGrede: verjetno bosta tudi IJJ in RG imela podobno višino penzije.