Debilizem

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.530
168
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
zato...?

Citat:
Tole je pa res šolski primer kršitve ZVPot, ZEKom in ZVOP, pa še Tržni inšpektorat ima pri tem pristojnosti.
Ne resno mislim, na seminarju so nam točno tak primer pokazali. Ko naslovnik napiše "Odjavite me z liste", pošiljatelj pa odgovori v smislu "Dej ne seri, skuliraj mal, kva te briga".
Jaz bi takega modela prijavu na tržno inšpekcijo in APEK, pa naj se oni z njim ubadajo. Folk na internetu res misli, da jim nihče nič ne more
 
Jaz bom tudi jutri, če zopet dobim mail, prijavil

From: Gostinstvo pod lipo <gostinstvo.pod.lipo@amis.net>

ker nam na firmo pošiljajo svoje dnevne ponudbe, brez našega soglasja. Smo že klicali in prosili da nas skenslajo z liste, jaz sem jim pisal že Nx pa nič.

Preklete pizde spamerske
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.530
168
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
edino prav, pa sporoči, kaj in kako si uspel doseči!
zmaga.gif
 

xaxid

Pripravnik
22. avg 2007
576
0
16
Citat:
Uporabnik The_Red_Devil pravi:
Jaz bom tudi jutri, če zopet dobim mail, prijavil

From: Gostinstvo pod lipo <gostinstvo.pod.lipo@amis.net>

ker nam na firmo pošiljajo svoje dnevne ponudbe, brez našega soglasja. Smo že klicali in prosili da nas skenslajo z liste, jaz sem jim pisal že Nx pa nič.

Preklete pizde spamerske

zakon ščiti posameznika pred spamom, ne pa tudi pravnih oseb!!! pravna oseba lahko pravni osebi pošilja elektronsko ali drugo pošto, tudi, če nim soglasje. in tega ne moreš niti preprečiti, niti prepovedati. podjetja niso posamezniki. podjetja delajo na trgu in jih nihče nikjer ne varuje pred drugimi subjekti s trga. nekaj čisto drugega so posamezniki/fizične osebe in njihove pravice.
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.834
1.061
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik xaxid pravi:
Citat:
Uporabnik The_Red_Devil pravi:
Jaz bom tudi jutri, če zopet dobim mail, prijavil

From: Gostinstvo pod lipo <gostinstvo.pod.lipo@amis.net>

ker nam na firmo pošiljajo svoje dnevne ponudbe, brez našega soglasja. Smo že klicali in prosili da nas skenslajo z liste, jaz sem jim pisal že Nx pa nič.

Preklete pizde spamerske

zakon ščiti posameznika pred spamom, ne pa tudi pravnih oseb!!! pravna oseba lahko pravni osebi pošilja elektronsko ali drugo pošto, tudi, če nim soglasje. in tega ne moreš niti preprečiti, niti prepovedati. podjetja niso posamezniki. podjetja delajo na trgu in jih nihče nikjer ne varuje pred drugimi subjekti s trga. nekaj čisto drugega so posamezniki/fizične osebe in njihove pravice.
Torej lahko nekdo pošilja na splošni mail podjetja, ne pa tudi na mailboxe posameznih uporabnikov (ker je to potem že naslovljeno na fizično osebo, iki ima pač mail na naslovu podjetja). xxx@siol.net je namreč naslov fizične osebe, ne pa pravne osebe SIOLa (za primer) ...