Debilizem

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.567
172
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
takšnole zadevščino se je kolegica šla prejšnji teden. zdaj ne vem, sem pristranski, ker gre za zelo dobro prijateljico, ali je tisti, ki rabi strokovno pomoč težak na drugi strani optičnega kabla?
tongue-1.gif



Citat:


Pozdravljeni!

Zastopamo spansko podjetje EVOLUTION MARKET GROUP s sedezem v SVICI (Ženeva), ki predstavlja program FINANZAS FOREX (FFX).

Podjetje zelo uspesno trguje na valutnem trgu (FOREX MARKET). Omenjeno podjetje deluje pod okriljem ene najvecjih brokerskih his DUKASCOPY BROKER HOUSE in dosega nadpovprecne donose na tem trgu.

Za investicije nad 50.000,00 EUR vam lahko ponudimo tudi BANCNO GARANCIJO!

Za 10 % donose in vec na mesec, si oglejte predstavljene programe, ki vam jih posiljamo v priponki!

Ze na investiranih 1000 EUR je mesecni donos najmanj 100 EUR, pri vecjih investicijah je vrednost donosa visja.

Če vas zanimajo 10 % donosi in veè na mesecnem nivoju, nam pišite na:

Team EXTRA DONOS

Kontakt:
pripisana telefonska številka...
extra.donos@yahoo.com

Lahko se dogovorimo tudi za termin za bolj obsirno obrazlozitev!









Kolegica to Extra

show details Mar 25 (2 days ago) Reply

Kako se pa odjavim z vase mailing liste? Glede na to, da vam svojega maila nisem zaupala?











Extra Donos to me

show details Mar 25 (2 days ago) Reply

Saj vam ga ni treba zaupat.V arhivu jih imamo čez 50 tisoč in jih pošiljamo vsevprek,tako

če ga dobite ponovno,ga pač zbrišite,drugo vam ne preostane. Mislil sem da vas zanima ponudba,ki je res dobra.



Lep pozdrav in hvala za prijaznost

team EXTRA DONOS











Kolegica to Extra

show details 6:59 AM (8 hours ago) Reply

Zgolj v vednost:

Dopolnjen Zakon o varstvu potrošnikov (ZVPot-A), ki je stopil v veljavo januarja letos, obravnava med drugim tudi pošiljanje nezaželene elektronske pošte. Navedeno problematiko ureja omenjeni zakon v 45. a členu, ki določa, da lahko podjetje uporablja elektronsko pošto samo z vnaprejšnjim soglasjem posameznega potrošnika, ki mu je sporočilo namenjeno. Pri tem gre za t.i. opt-in načelo, ki je izjema od splošnega opt-out načela, ki določa, da je uporaba individualnih komunikacijskih sredstev (torej tudi elektronske pošte) dovoljena, če potrošnik temu ne nasprotuje. Če potrošnik izjavi, da ne želi več prejemati sporočil, mu podjetje ne sme več pošiljati nobenih sporočil, ki so namenjena sklenitvi pogodbe za dobavo kateregakoli blaga ali katerekoli storitve. Prejemnik sporočil mora imeti nadzor nad dialogom, s tem pa tudi možnost, da se vsak trenutek lahko odnaroči od prejemanja sporočil. V kolikor podjetje uporablja elektronski naslov brez potrošnikovega predhodnega soglasja je zaradi storjenega prekrška kaznovano s strani pristojnega nadzornega organa. Sankcije za nespoštovanje zakona so precej rigorozne, saj se lahko posameznik kaznuje z denarno kaznijo najmanj 1.000.000 tolarjev, pravna oseba pa z najmanj 3.000.000 tolarjev. Za nadziranje uresničevanja zakona skrbi Tržni inšpektorat RS, ki deluje v sklopu Ministrstva za gospodarstvo, medtem ko urad RS za varstvo potrošnikov le-te poučuje o njihovih pravicah ter jim jih pomaga uveljavljati.

Če je podjetje obtoženo pošiljanja nezaželnih elektronskih sporočil, mora dokazati, da je pred pošiljanjem sporočil pridobilo soglasje potrošnika. Urška Zupan iz Urada za varstvo potrošnikov, nam je povedala, da zakon pri tem ne predpisuje oblike omenjenega soglasja, temveč to prepušča podjetjem, ki nosijo dokazno breme, kar pomeni, da morajo v primeru nadzora s strani pristojnega organa dokazati, da so pridobili potrošnikov predhodno soglasje. V izogib morebitnim nevšečnostim se podjetjem priporoča, da skrbno dokumentirajo vsako pridobitev soglasja s strani potrošnikov.

Če vas nekdo vztrajno nadleguje s sporočili, ki jih ne želite prejemati, ga lahko prijavite na Tržni inšpektorat RS ali pa internetnemu ponudniku, preko katerega je pošta prišla. Če ste denimo prejeli nezaželeno pošto od uporabnika ARNES omrežja, lahko pošljete pritožbo na naslov www.spamcop.net).








Extra Donos to me

show details 12:59 PM (2 hours ago) Reply

Še enkrat hvala za informacijo.Verjetno ste ena od tistih ljudi ki mrzijo ves svet,verjetno ste
tudi precej zakompleksana..Ne mislim koga žalit,ampak izgledi so že takšni.
Drugič ponudbo enostavno zbrišete in konec,ker se nimam časa ukvarjati s takimi
ljudmi.Ponudba je bila mišljena kot dobra, ker je zelo donosna in nič drugega.

V glavnem,ukvarjajte se še naprej s svojimi problemi in verjetno kompleksi.

Ni pa treba iz muhe narediti slona.

Gospa Kolegica .Hvala za prijaznost in pa lep dan želim naprej!

Extra Donos










Kolegica to Extra

show details 1:13 PM (2 hours ago) Reply

Od tega trenutka bo vaš mail pri meni blokiran. Z Vami pa se bodo ukvarjali drugi, manj zakomplekasni ljudje, ki po uradni dolžnosti skrbijo za našo zasebnost.

lep dan,

Kolegica











Extra Donos to me

show details 1:56 PM (1 hour ago) Reply

Ženska,ti si res bolna.Rabiš psihiatra.

Dobila si pač en mail,ki se ti ni usedel.And so what ?

Ne piši mi več,brisana si iz mailing liste zakompleksanih,OKAJ.

Adijo,pa nauči se komunicirati z ljudmi.

Extra Donos


okej, kdo se mora zdaj naučiti odnosa z ljudmi!?
uf-1.gif
 

Toro

Pripravnik
20. avg 2007
112
0
16
  • Najprej pogledaš WHOIS . Pretresljivo, takoj dobiš ime, priimek, naslov, telefonsko številko.
  • Potem pogledaš Google. Stranska dejavnost je očitno tudi prodaja smrekovih desk.
  • Malo iščeš po naslovu elektronske pošte na Googlu.
  • Nekaj prispevkov v nezgrešljivo podobnem slogu na Financah.
 

ThorZEN

Fizikalc
18. avg 2007
2.303
32
48
Verjetno mu nobena kazen ne bo težak zalogaj, saj vendar služi 10% na mesec!
 

Chief_Wiggum

Fizikalc
24. jul 2007
1.064
3
38
Vsa čast tej tvoji kolegici, da ga ni kam poslala.
rolleyes-1.gif


V glavnem, ko sem tole bral sem pomislil na reakcijo v stilu tega vica:

Citat:


Serem vam se u provajdera, majke vam ga nesposobne, lopovske!!! Zar
bre ne mozete da lepo odrzavate server ili da sklopite ugovor sa
nekim nad-operaterom koji radi malo bolje, nego se tu stekate i
kradete pare ljudima, bre... Narod uplati kod vas a ne moze nista da
radi. Zasto? Zato sto bukvalno nema pristup internetu, jedino sto
moze da radi je da surfuje po vasem dosadnom i primitivno uradjenom
sajtu... Pa jebem mu mater jel' to internet?... To mozemo i kuci da
uradimo, napravimo neku stranicu i u offline rezimu surfujemo po
njoj... Ajde bre, malo se probudite, kako vas nije sramota, kako vas
ne grize savest... Picka li vam materina, vi ste mi neki
provajder...nja nja nja... Niste, bre, ni za Albaniju a kamoli za kod
nas, a o nekoj Evropi da i ne govorimo... U XIX vek se vratite pa
tako jedite govna, mame li vam ga nabijem pokvarene, pederske,
lopovske nesposobne!!!

Picka vam materina svima, vas
NEZADOVOLJNI KORISNIK

P.S. Izvinite za sve vulgarne izraze, ali pisao sam onako kako bih vam rekao u lice u zaru besa... I aj' pa gledajte preduzmite nesto....

hysterical-1.gif


To kar je pod PS je pa sploh
hysterical-1.gif
 

Tjasa

Fizikalc
10. dec 2007
4.403
0
36
glede na to, da je v zadnjem mailu uporabljena beseda USEDEL sem se spomnila na malkoma ki uporablja izraz VLOZEN... okej sej vem bedno ampak vseen ... funny....

sam dizzy vseen no, halo a se je mogla tok razkurt...a ze dolg ni dobila da se tok spravla na en spam mail? ...
 

ChickenBoy

Fizikalc
27. avg 2007
1.918
0
36
40
Ne gre za spam, gre za odnos. Pošlje spam, pol je pa še tak.
bonk.gif
Pa nej pošlje email na yahoo in pove, da pošilja spam. Kako veseli bodo, ko mu bodo zablokiral email.
 

DrM007

700. registrirani uporabnik
1. sep 2007
2.450
1
38
42
Krain
Tole je pa res šolski primer kršitve ZVPot, ZEKom in ZVOP, pa še Tržni inšpektorat ima pri tem pristojnosti.
Ne resno mislim, na seminarju so nam točno tak primer pokazali. Ko naslovnik napiše "Odjavite me z liste", pošiljatelj pa odgovori v smislu "Dej ne seri, skuliraj mal, kva te briga".
Jaz bi takega modela prijavu na tržno inšpekcijo in APEK, pa naj se oni z njim ubadajo. Folk na internetu res misli, da jim nihče nič ne more.
bonk.gif
 

elo

Dr. Rodilnik
4. sep 2007
1.630
4
38
malo tukaj malo tam
citat: "Ne piši mi več,brisana si iz mailing liste zakompleksanih,OKAJ."

glede na prebrano torej pošiljajo samo zakompleksanim?

je res OKAJ da se je dala izbrisati!

sicer pa res, preveč gobic zgleda.

mora pa res biti firma s pedigrejem, pa mail na yahoo-ju... rotfl