Današnje punce in seks

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
iz tvojega pisanja se da zelo lepo razbrati, da se počutiš ogroženo, ker sodiš med punce, ki jih moški uporabljajo zgolj za praznjenje...lahko da se ti nikamor ne mudi, ampak situacija bo enaka tudi kasneje...s to razliko, da te verjetno sedaj uporabijo nadpovprečni tipi, kasneje te bo pa ološ. čau čau.
grin1.gif
 

Lollita

Pripravnik
18. mar 2011
188
0
16
Ej stara, da neb slučajno kam šla dol s foruma al pa kaj takega. Točno tako je kot si napisala. Tipi dons so živ podn. Luzerji. Gledajo bejbe pa nič si ne upajo. Ko pa me damo pobudo, potem se pa takole zgražajo kot tle gor. Sam poglej tole cigaretno škatlico Marlboro kako je nastrojen proti nam bejbam. Sploh ne more skrit kolk je zagrenjen. Al pa tle Stiber k ti je napisu, da si popušila ta kratkega - on pa glih ve an
bonk.gif


Jaz sem full dolgo iskala tapravega zdaj ga pa mam, on ni bil nikol tako preplašen da bi se mene ustrašil, sva šla že prvič koj v akcijo pa ni potem nikol filozofiral o tem, da sem prehitro uzela stvari v svoje roke. Pa tud zdaj se res štekava, si vse dava pa vzameva in to je to.
cheer.gif
Moj je res dec da se reče.

Ne se jim pustit bejba, jaz sem s tabo. Pa tud se vidi, da zlo pametno razmišljaš.
zmaga.gif
 

kloshar

Ciganæe
26. jul 2007
5.998
0
36
Ja, sej, točno to. Gonite se ko psice. Uživate v tem, ko ste umazane. S prve si se mu nabila na qrac, pohvalno. Ti si jih mela v sebi že sigurno par 10. Tipi smo pa po večini tako nastrojeni do vas, ker ste takšne lajdre in ker smo imeli že vsi slabe izkušnje z vašo zvestobo.
 

Lollita

Pripravnik
18. mar 2011
188
0
16
Ahahahaha, kakšen izliv, ubogi nedolžni fantek, se mi zdi, da ti ne znaš prav uživat v seksu, a je to????
cheer.gif
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Citat:
Uporabnik mosseero pravi:
Bansh, a spet se moraš sam hvalit, ker te bejbe ne?
evil.gif

No, če je našel pravega...domnevam, da si je kupil kužka...

pač svet se spreminja in s tem tudi ženske ter odnosi med spoloma...na srečo v gorah severne albanije še obstajajo ženske, kot je treba. Ena lepša od druge.
cheer.gif


 

dejvi

Fizikalc
30. avg 2010
1.324
0
36
maribor
Kaj naj rečem,so dobre in slabe ženske ter moški,delam v bolnici in tam ko gledal vse skupaj se mi res gabi,ko vidim kako se mlada dekleta ali ženske mečejo za dohtarji,večina že ima zvezo,poznam en par,tip špara in ji gradi hišo,da bi jima bilo lepo in bi si ustvarila družino, ona pa peca,ker vidi možnost,da bi ji lahko šlo bolje,ne vse,večina pa je res takšnih.
Največjo napako delajo mlajši moški,ki so pripravljeni narediti vse za svojo tipico,one pa jih na koncu vseeno dajo na čevelj,če spoznajo kaj bolj primernega.Meni je ena dejala,da so pač ženske bolj prilagodljive,podnevi prave ženske,ponoči pa lahko tudi prave...
Poznam še en par,ona okoli 25 let,tip isto star in je dobro izgledal in ga je našotirala v rit,ker se je zaljubila v 60 letnega ne boste verjeli dohtarja,če bi bil poštar se nanj ne bi niti ...
Ne rečem,da ste/so vse enake,ampak danes so res malo čudni časi,ni več pravih žensk kot tudi pravih moških ne,mislim predvsem na mlajšo populacijo in rezultat tega je pač stanje kot je.

lp
 

Lollita

Pripravnik
18. mar 2011
188
0
16
Nisem huda, žalostna sem, ker če napišem kaj pametnega, potem vsi mislite, da nisem ženskica
bonk.gif

Vidiš, še zmeri smo zapostavljene, sploh je pa groza, če kera prizna, da rada seksa
shocked-1.gif
 

dejvi

Fizikalc
30. avg 2010
1.324
0
36
maribor
Citat:
Uporabnik Lollita pravi:
Nisem huda, žalostna sem, ker če napišem kaj pametnega, potem vsi mislite, da nisem ženskica
bonk.gif

Vidiš, še zmeri smo zapostavljene, sploh je pa groza, če kera prizna, da rada seksa
shocked-1.gif

To se pa strinjam s teboj,če ženska rada seksa je k... če pa dedc menjava je frajer.
Samo ženska lahko tudi seksa z poštarjem in zato ne rabi dohtarja,dohtarce pa imajo raje tehnike,dva moja sošolca sta poročena z zdravnicami, zdravniki pa imajo sestre,pol pa res nevem v čem je fora,slišal pa sem da so zdravniki slabi v postelji,ker imajo preveč obveznosti in stresno delo,zdravnice pa imajo zase dovolj denarja in če rade seksajo raje vzamejo za partnerja tehnika.
Pa naj si vsak zase razloži v čem je point,da ne bom preveč obsojal.

lp
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.507
1.055
113
Titograd
Citat:
Uporabnik stieber pravi:
ja, ja to je pa res. Skoraj vse medicinske sestre se mečejo za dohtarji...njih sanje so ulovit dohtarja

Bolnica je qrbarija da ni večje, pa zelo daleč od tega da so samo sestre "lovci"
wink-1.gif
 

Kasius

Hugo Boss Opanæiæ
15. dec 2007
4.061
0
36
Pri tvoji
Citat:
Uporabnik nekdo pravi:

Je pa res, da mladiči sprejmejo spremembe kot dejstvo, kot referenco In se ne sprašujejo, kako je bilo pred 30-imi leti. In nam ne verjamejo. In jih to niti ne zanima.

Ampak podzavestno se tudi oni s tako "prerazporeditvijo" vpliva in pozicije enega in drugega spola očitno ne strinjajo, saj drugače ne bi mnogi živeli dobesedno takole: nobene resne zveze, temveč pofookaj in zbeži (od odgovornosti in problemov, ki jih prinaša skoraj VSAKA zveza). Pofookaj jih čimveč.

Resna zveza pa, kot rečeno, prinaša odgovornosti, dileme, probleme, tudi samospraševanje. In tega se mnogi mlajši moški enostavno ne želijo iti...

In zakaj bi se šli, če nočejo?

Kaj to tebe sploh tako muči, naj ljudje živijo, kakor jim paše, dokler s svojim početjem nikogar ne ogrožajo.

Ti bi rad vse ljudi, ali vsaj večino spakiral v veze, zakone....da bi se družba bolj šajnala, torej si prav ti tisti, ki zagovarja formo in nek lažni blišč pred vsebino.
 
Nazadnje urejeno:

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.507
1.055
113
Titograd
Citat:
Uporabnik Kasius pravi:
Citat:
Uporabnik nekdo pravi:

Je pa res, da mladiči sprejmejo spremembe kot dejstvo, kot referenco In se ne sprašujejo, kako je bilo pred 30-imi leti. In nam ne verjamejo. In jih to niti ne zanima.

Ampak podzavestno se tudi oni s tako "prerazporeditvijo" vpliva in pozicije enega in drugega spola očitno ne strinjajo, saj drugače ne bi mnogi živeli dobesedno takole: nobene resne zveze, temveč pofookaj in zbeži (od odgovornosti in problemov, ki jih prinaša skoraj VSAKA zveza). Pofookaj jih čimveč.

Resna zveza pa, kot rečeno, prinaša odgovornosti, dileme, probleme, tudi samospraševanje. In tega se mnogi mlajši moški enostavno ne želijo iti...

In zakaj bi se šli, če nočejo?

Kaj to tebe sploh tako muči, naj ljudje živijo, kakor jim paše, dokler s svojim početjem nikogar ne ogrožajo.

Ti bi rad vse ljudi, ali vsaj večino spakiral v veze, zakone....da bi se družba bolj šajnala, torej si prav ti tisti, ki zagovarja formo in nek lažni blišč pred vsebino.

Samski stan je pa tisto pravo? Kjer so vsi happy all over in je to to do smrti?
 

nekdo

Pripravnik
22. jan 2008
949
2
16
Citat:
Uporabnik Kasius pravi:
Citat:
Uporabnik nekdo pravi:

Je pa res, da mladiči sprejmejo spremembe kot dejstvo, kot referenco In se ne sprašujejo, kako je bilo pred 30-imi leti. In nam ne verjamejo. In jih to niti ne zanima.

Ampak podzavestno se tudi oni s tako "prerazporeditvijo" vpliva in pozicije enega in drugega spola očitno ne strinjajo, saj drugače ne bi mnogi živeli dobesedno takole: nobene resne zveze, temveč pofookaj in zbeži (od odgovornosti in problemov, ki jih prinaša skoraj VSAKA zveza). Pofookaj jih čimveč.

Resna zveza pa, kot rečeno, prinaša odgovornosti, dileme, probleme, tudi samospraševanje. In tega se mnogi mlajši moški enostavno ne želijo iti...

In zakaj bi se šli, če nočejo?

Saj sem sam napisal, da se ne grejo...
Ampak potem tak primerek, ki do svojega 30-ega, 40-ega leta ni nimel NITI ENE RESNE ZVEZE ( z vsemi problemi, ki jih resna zveza prinaša), ni več sposoben imeti resne zveze !

Če pa jo bo že imel, bo zagotovo v njej imel velike težave... Tako, kot nekdo, ali ena, ki ima prvi spolni odnos pri 28-tih ali celo pri 32-ih letih... Govorim o IZKUŠNJAH, za tiste, ki ne razumejo...

Govorim tudi o krutemu dejstvu, da morajo danes mladiči že pri dvajsetih imeti določene (take in drugačne) izkušnje, ne pa do so pri 35-ih enako neizkušeni, kot so bili pri sedemnajstih. Glede življenja in vsega drugega, kar je povezano z njim...
 
Nazadnje urejeno:

Kasius

Hugo Boss Opanæiæ
15. dec 2007
4.061
0
36
Pri tvoji
"Tisto pravo" je tisti način, ki te dela vsaj relativno srečnega. Kaj je tisto, pa ve verjetno vsak zase.

Citat:
Uporabnik nekdo pravi:

Govorim tudi o krutemu dejstvu, da morajo danes mladiči že pri dvajsetih imeti določene (take in drugačne) izkušnje, ne pa do so pri 35-ih enako neizkušeni, kot so bili pri sedemnajstih. Glede življenja in vsega drugega, kar je povezano z njim...

Zdaj pa že malo nakladaš. Najprej se zgražaš, da se mladina samo [cenzura], zdaj pa pribiješ, da so tipi pr 35-ih isto neizkušeni, kot pri 17-ih.

Priznaj raje, da si enostavno zagrenjen. Imaš idealno družino z bajto, dvema otrokoma in vsem, kar spada zraven? Če jo imaš, ni prav nič idealna, ker skoz pišeš o seksu s prostitutkami. če je nimaš in si samski, mogoče celo ločen, od kod ti pravica, da drugim soliš pamet, naj se vežejo?

Nekdo, pred svojim pragom boš moral pomesti..
 
Nazadnje urejeno: