Današnje punce in seks

diva

Pripravnik
10. mar 2011
112
0
16
34
Hahaha. Sigurno ne. Nimam ne toliko let, niti nimam otrok. Nivoja pa tudi ne rabim spuščat.
 

NekdoK

Guru
17. jun 2008
4.083
711
113
EU
Počakaj malo, a potem si še najstnica, ali kako? Koliko let imaš potem 13? Mislim ni hec, ker moramo ostali paziti (po KZ) kaj ti pišemo
cool-1.gif
 

Kasius

Hugo Boss Opanæiæ
15. dec 2007
4.061
0
36
Pri tvoji
Citat:
Uporabnik diva pravi:
Hahaha. Sigurno ne. Nimam ne toliko let, niti nimam otrok. Nivoja pa tudi ne rabim spuščat.

Še. Če boš pri 30 ali tam nekje še samska, ga boš morala, brez skrbi. Če ne boš hotela ostati samska.
priden.gif
 

nekdo

Pripravnik
22. jan 2008
949
2
16
Citat:
Uporabnik diva pravi:
V povezavi z emancipacijo si naštel par dejstev, ki po tvojem zmanjšujejo odstotek moških, ki so pripravljeni za resno zvezo. Ta dejstva so bolj izjema kot pravilo. Ne gre se za to, da se ženske obnašamo, kot da vas ne potrebujemo in da smo z emancipacijo povzročile, da moški niste več za resno zvezo. Gre se za to, da ste s tem procesom izgubili položaj v družbi, ki ste ga imeli (ne govorim, da položaja nimate več, ga imate!), s tem pa tudi vaš vpliv na ženske. Ženske nismo več toliko odvisne od vas kot v zgodovini, to pa vas moti, ker imate zaradi večtisočletnega partiarhalnega odnosa v družinah že ponotranjeno, da je vse vaše sveto in da ženska brez vas nič ne zmore narediti. Ko pa ugotovite, da je vaše prepričanje zmotno, se ustrašite. Ker ena baba pa že ni bolj pametna od vas. Za ženske, ki se ne bojijo same sabe, potem govorite kako so glasne, kako jih je vsepovsod polno, kako non-stop čvekajo....pa čeprav so še tako izobražene, razgledane, lepe in dobre po srcu. Ob takih ženskah spoznate, da sploh še niste odrasli in v opravičevanje sebe pljuvate čez njih. In nato namesto, da bi imeli doma žensko s katero bi se lahko ujeli v pogovoru, seksu in ostalih stvareh, ki se tičejo para, raje izberete neko sivo miško, od katere boste vedno izpadli pametnejši in jo boste lahko kontrolirali. Ne rečem, da to velja za vse! Vas je pa ogromno takih! Zato pa je še vedno govora o emancipaciji. Ženske jo ne omenjamo več, moški jo. Tisti, ki vam gre emancipacija žensk v nos.

1. Dejstvo: Ne mislim se prepirati s tabo. Imam pa svoje mnenje, ti pa seveda svoje.

2. 40-letno opazovanje odnosa moški/ženske mi pove, da je dejansko prišlo do OGROMNIH sprememb v odnosu med spoloma. Ali so te spremembe nujno za moške slabe, in ali so za ženske dobre, naj povedo strokovnjaki, sociologi in ostali.

3. Dejstvo je, da se moški poženščujejo (metro seksualci, geji, itd.), ženske pa (figurativmo) postajate možače, "nosite hlače" , kar velika večina ne starejših, ne mlajših moških NE odobrava. In jim to NI všeč. In se s tem, tudi na dolgi rok, ne bodo sprijaznili.

4. Položaj v odnosu spolov smo, moški, mogoče delno izgubili, kapitala, ki pa je vsaj v 90% primerov pri nas-moških, pa pač še ne. Beri lestvice najbogatejših zemljanov, če mi ne verjameš.

5. Rezultat so poleg gejev trudi neformalne moške družbe heteroseksualcev, kjer se vas recimo niti slučajno ne omenja, še manj pa pogovarja, kako in na kakšen način je kdo kakšno dal dol. Govorijo o hobijih, športu, mogoče možnostih investiranja...
Ženske, nasprotno, baje dokaj pogosto, opisujete prijateljicam vaš seks v detajle...

Moški, ki ima nekaj pod palcem, ki ima hišo, še dve stanovanji, vikend ter kakšno jahtico, namreč lahko izbira. Ne samo izbira, prav mečete/mečejo se mu pred noge in pred tiča. In sčasoma mu to presede, saj lahko dobi pravzaprav vsako kešpič.ko. Mogoče ga zanima le taka, za katero se govori, da sploh ne da (izziv)? Ali pa še taka ne...

Glede na to, da v tej državi število kur.bic, cipic, keš pi.čk in sponzoruš nezadržno raste, dol pa se daje občasno tudi kakšna nezaposlena (ali finančne injekcije potrebna) 30, 40, 50-letnica, moški s takimi pometajo, kot da so metle, oziroma cunje.

In spola se, tako kot sem argumentiral že v mojem prvem postu na to temo, še bolj oddaljujeta.
Ker če si bogat, kakorkoli v nečem dober, odštekan, ali celo baraba, dobrih in naboljših bejb ni problem dobiti. In jim nekaj skeširati, ali pa celo to ne...

Veliko vprašanje je, če si tak moški sploh želi enakovredno partnerko, ki ga bo zelo verjetno poskušala čez čas intelektualno nadvladati in "povoziti", ki se bo (mogoče zaradi prijateljic in njihovih "pametnih" nasvetov) ves čas delala pametnejšo od njega.
In se mu mogoče čez čas povzpela popolnoma na glavo. Kar noben normalen moški nima rad. Razen copat in mazohistov.

O luzerjih, manj lepih, manj pametnih in celo neumnih moških, pogosto brez najmanjšega premoženja, ter stanovalcih v hotelu mama seveda niti ne govorim, ker je popolnoma jasno, da pri vas nimajo niti najmanjše šanse...

In kdo vam potem sploh preostane?
Kakšen naivnež, ki verjame v večno ljubezen, ali kakšen potrebnež, ki ga očara vaša špranjica?
 

diva

Pripravnik
10. mar 2011
112
0
16
34
Citat:
Uporabnik nekdo pravi:

In kdo vam potem sploh preostane?

Da ostanemo same je tudi možnost. Si pa lepo opisal svoje stališče z dosti zornih kotov. Čeprav se ne strinjava povsem, mi je všeč.
 
Nazadnje urejeno:

Chief_Wiggum

Fizikalc
24. jul 2007
1.064
3
38
Sam, res. Nekdo ti čisto preveč analiziraš in še bolj očitno si vse skupaj preveč jemlješ k srcu. Še en, ki bi rad videl, da svet okoli njega deluje tako kot njemu paše. Lej saj žensk je kolikor češ in ni hudič, da ne najdeš take, ki ti bo všeč. Za ostale pa... odmisliš in to je to. Tudi moških je več vrst in nekomu mogoče ustreza takšna, ki tebi ne oz. jo celo preziraš.
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
In tebe sedaj moti, ker se tipi raje kot zate, ki si oh in sploh pametna, razgledana in lepa, raje zanimajo za 'sive miške' in si evolucijsko popušila ta kratkega?

Saj seksaš še vedno lahko, kar dokazujejo klosharjeva navajanja...sive miške pa doma visijo, nič ne seksajo, na koncu pa le dobijo terno...
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Citat:
Uporabnik Technics111 pravi:
Citat:
Uporabnik diva pravi:
Citat:
Uporabnik nekdo pravi:

Ampak potem se ne smete čuditi, če tudi MNOGI moški niso več za resno zvezo, še manj za zakon. Kajti tudi oni vas pravzaprav ne potrebujejo. Z ženskami imajo enodnevne/enonočne avanture, prijateljujejo pa z moškimi (klapa, šport, kafič, gostilna).

Uporabniki alterja (moškega spola) me boste linčali...ampak si ne morem pomagat!

V povezavi z emancipacijo si naštel par dejstev, ki po tvojem zmanjšujejo odstotek moških, ki so pripravljeni za resno zvezo. Ta dejstva so bolj izjema kot pravilo. Ne gre se za to, da se ženske obnašamo, kot da vas ne potrebujemo in da smo z emancipacijo povzročile, da moški niste več za resno zvezo. Gre se za to, da ste s tem procesom izgubili položaj v družbi, ki ste ga imeli (ne govorim, da položaja nimate več, ga imate!), s tem pa tudi vaš vpliv na ženske. Ženske nismo več toliko odvisne od vas kot v zgodovini, to pa vas moti, ker imate zaradi večtisočletnega partiarhalnega odnosa v družinah že ponotranjeno, da je vse vaše sveto in da ženska brez vas nič ne zmore narediti. Ko pa ugotovite, da je vaše prepričanje zmotno, se ustrašite. Ker ena baba pa že ni bolj pametna od vas. Za ženske, ki se ne bojijo same sabe, potem govorite kako so glasne, kako jih je vsepovsod polno, kako non-stop čvekajo....pa čeprav so še tako izobražene, razgledane, lepe in dobre po srcu. Ob takih ženskah spoznate, da sploh še niste odrasli in v opravičevanje sebe pljuvate čez njih. In nato namesto, da bi imeli doma žensko s katero bi se lahko ujeli v pogovoru, seksu in ostalih stvareh, ki se tičejo para, raje izberete neko sivo miško, od katere boste vedno izpadli pametnejši in jo boste lahko kontrolirali. Ne rečem, da to velja za vse! Vas je pa ogromno takih! Zato pa je še vedno govora o emancipaciji. Ženske jo ne omenjamo več, moški jo. Tisti, ki vam gre emancipacija žensk v nos.

zato pa je ogromno kao "bivših" finih dam čez 30 z otroki samskih...ko so ble mlajše so se delale norca iz vseh in menjavale dede kot spodnje gate,ko pa ji je en froca speko pa je bilo konec veselice in se je vloga zamenjala in niso več tako fine tako kot so bile prej
evil.gif

zdaj pa so lahko kr vesele če jih kateri normalen sploh pogleda in obupno iščejo moške in so pripravlenje ta ponos ki so ga imele v mlajših letih požret...glede na to da imajo dodatek...froca
evil.gif

ej, samo imaš prav...zadnji čas je prava poplava poblaznelih okrog 30 letnic s froci, ki skrajno agresivno skušajo prisilit samske tipe, da bi bili z njimi...
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Citat:
Uporabnik Technics111 pravi:
Citat:
Uporabnik diva pravi:
Citat:
Uporabnik Technics111 pravi:

....en froca speko pa je bilo konec veselice...glede na to da imajo dodatek...froca
evil.gif

No, poglej kakšne povedi si spravil skupaj. Froca speko? joj, joj. in še huje....froc = dodatek. ''Froc'' je človek. Glede na mišljenje, pa vidim, da si še vedno na stopnji, da se izrazim po tvoje...FROCA!

Ti pa si ena izmed tistih,ki se je najdla v tem kaj sem napisal
evil.gif

467716-post_slo.gif
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
no no, recimo konkretni primerek torej diva, sveto zatrjuje, da je ženska...to je tko k eazy, vsi vemo, da obstaja, samo videl ga še ni nihče...
 

nekdo

Pripravnik
22. jan 2008
949
2
16
Citat:
Uporabnik Kasius pravi:
Meni to deluje kot eno jokcanje, zakaj ste ženske take..

Ni jokcanje. So dejstva!

Ženske so take, kot so. So se pa ZELO spremenile. In moški tudi.
Nekateri moški so se tem spremembam prilagodili, nekateri se ne bomo nikoli.

Je pa res, da mladiči sprejmejo spremembe kot dejstvo, kot referenco In se ne sprašujejo, kako je bilo pred 30-imi leti. In nam ne verjamejo. In jih to niti ne zanima.

Ampak podzavestno se tudi oni s tako "prerazporeditvijo" vpliva in pozicije enega in drugega spola očitno ne strinjajo, saj drugače ne bi mnogi živeli dobesedno takole: nobene resne zveze, temveč pofookaj in zbeži (od odgovornosti in problemov, ki jih prinaša skoraj VSAKA zveza). Pofookaj jih čimveč.

Resna zveza pa, kot rečeno, prinaša odgovornosti, dileme, probleme, tudi samospraševanje. In tega se mnogi mlajši moški enostavno ne želijo iti...
 

nekdo

Pripravnik
22. jan 2008
949
2
16
Citat:
Uporabnik Chief_Wiggum pravi:
Sam, res. Nekdo ti čisto preveč analiziraš in še bolj očitno si vse skupaj preveč jemlješ k srcu. Še en, ki bi rad videl, da svet okoli njega deluje tako kot njemu paše. Lej saj žensk je kolikor češ in ni hudič, da ne najdeš take, ki ti bo všeč. Za ostale pa... odmisliš in to je to. Tudi moških je več vrst in nekomu mogoče ustreza takšna, ki tebi ne oz. jo celo preziraš.

Ne se jezit. Mene določene zadeve zanimajo in tu vidim ogromne spremembe, ki verjetno za odnos med spoloma niso najboljše.
Naj se zato slabo počutim?

Drugi v lajfu vidijo samo žur, zajebancijo. In se jih nič ne dotakne. Ampak tudi tak način je v redu, in me seveda ne moti.
nahrung002.gif
 

Simon_Vi

KIYUNDAI fan
8. maj 2007
8.128
2
38
Citat:
Uporabnik diva pravi:
Citat:
Uporabnik nekdo pravi:

Ampak potem se ne smete čuditi, če tudi MNOGI moški niso več za resno zvezo, še manj za zakon. Kajti tudi oni vas pravzaprav ne potrebujejo. Z ženskami imajo enodnevne/enonočne avanture, prijateljujejo pa z moškimi (klapa, šport, kafič, gostilna).

Uporabniki alterja (moškega spola) me boste linčali...ampak si ne morem pomagat!

V povezavi z emancipacijo si naštel par dejstev, ki po tvojem zmanjšujejo odstotek moških, ki so pripravljeni za resno zvezo. Ta dejstva so bolj izjema kot pravilo. Ne gre se za to, da se ženske obnašamo, kot da vas ne potrebujemo in da smo z emancipacijo povzročile, da moški niste več za resno zvezo. Gre se za to, da ste s tem procesom izgubili položaj v družbi, ki ste ga imeli (ne govorim, da položaja nimate več, ga imate!), s tem pa tudi vaš vpliv na ženske. Ženske nismo več toliko odvisne od vas kot v zgodovini, to pa vas moti, ker imate zaradi večtisočletnega partiarhalnega odnosa v družinah že ponotranjeno, da je vse vaše sveto in da ženska brez vas nič ne zmore narediti. Ko pa ugotovite, da je vaše prepričanje zmotno, se ustrašite. Ker ena baba pa že ni bolj pametna od vas. Za ženske, ki se ne bojijo same sabe, potem govorite kako so glasne, kako jih je vsepovsod polno, kako non-stop čvekajo....pa čeprav so še tako izobražene, razgledane, lepe in dobre po srcu. Ob takih ženskah spoznate, da sploh še niste odrasli in v opravičevanje sebe pljuvate čez njih. In nato namesto, da bi imeli doma žensko s katero bi se lahko ujeli v pogovoru, seksu in ostalih stvareh, ki se tičejo para, raje izberete neko sivo miško, od katere boste vedno izpadli pametnejši in jo boste lahko kontrolirali. Ne rečem, da to velja za vse! Vas je pa ogromno takih! Zato pa je še vedno govora o emancipaciji. Ženske jo ne omenjamo več, moški jo. Tisti, ki vam gre emancipacija žensk v nos.

Damn, na prvo žogo si ne bi mislil, ampak ti dam prav. Fatniči letnik okrog 80 in mlajši so v veliki večini pičkasti da bolj ne morjo bit. Ne vedo, kaj je zdrava samozavest, zdrava pamet. Nimajo tistega filinga, kdaj je treba zadeve prijeti v svoje roke in kdaj jih prepustiti.
In zaradi tega podprem tvojo teorijo.

Vedno sem trdil in bom trdil;

Če je ženska zadovoljna in zadovoljena, je tudi dec. In to NE pomeni, da ji je treba kupovat materijalne dobrine, jo vozit vsak vikend na morje. Če pa imate tako, ste jo pa tako VI naredili.

Pa lp!
 

nekdo

Pripravnik
22. jan 2008
949
2
16
Citat:
Uporabnik diva pravi:
Citat:
Uporabnik nekdo pravi:

In kdo vam potem sploh preostane?
Da ostanemo same je tudi možnost. Si pa lepo opisal svoje stališče z dosti zornih kotov. Čeprav se ne strinjava povsem, mi je všeč.
Ja, če že kaj napišem, poskušam to utemeljiti. S svojimi argumenti. Ki pa seveda ni nujno, da držijo.
Ne pa nalepiti dve besedi in tri smajlije, kot počne na netu večina oporabnikov, ki pišejo samo zato, da - pišejo... In zato, ker imajo doma komp + tipkovnico.
 

tratnjak

Fizikalc
10. maj 2009
1.020
32
48
Citat:
Uporabnik kloshar pravi:
hysterical-1.gif


Meni se prej zgodi, da njej vmes 3x pride in ne more več, jaz bi pa še kar lahko. Mi je ena rekla: a ti si en izmed tistih, ki mu nikol ne pride? Loool.
smile-1.gif

od lapanja se nobenemu ni prislo...
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Citat:
Uporabnik tratnjak pravi:
Citat:
Uporabnik kloshar pravi:
hysterical-1.gif


Meni se prej zgodi, da njej vmes 3x pride in ne more več, jaz bi pa še kar lahko. Mi je ena rekla: a ti si en izmed tistih, ki mu nikol ne pride? Loool.
smile-1.gif

od lapanja se nobenemu ni prislo...

Dejte ne zajebavat klosharja...kloshi, ti bi njej sam reku: ej, a ima pri teb po ful tipov probleme s tem, da jim pride?
confused-1.gif
 

diva

Pripravnik
10. mar 2011
112
0
16
34
Citat:
Uporabnik stieber pravi:
In tebe sedaj moti, ker se tipi raje kot zate, ki si oh in sploh pametna, razgledana in lepa, raje zanimajo za 'sive miške' in si evolucijsko popušila ta kratkega?

Saj seksaš še vedno lahko, kar dokazujejo klosharjeva navajanja...sive miške pa doma visijo, nič ne seksajo, na koncu pa le dobijo terno...

Hej, hej, mene nič ne moti. Jaz sem samo povedala, kako se mi zdi, da stvari so. To je pač moje mnenje.

A, pa takim kot si ti v vednost, tudi jaz sedim doma, ker sem raje sama doma kot pa da imam okrog sebe ljudi s tvojim načinom razmišljanja. Sicer se pa meni glede na moja leta nikamor ne mudi. Pa ne rabiš nazaj karkoli citirat in pisat, joj diva je pa zdaj užaljena, ker to ni res. Je pa to v tej temi zadnji post, ki sem ga napisala, ker vidim, da nima smisla. Tistim, ki ste pa dojeli mojo poanto, pa čestitam. Tudi če se v celoti ne strinjate z mano, menim, da ste dobri opazovalci in za izjemo od drugih dopuščate možnost, da pa le nimate vedno prav. Lep vikend Vam želim.