Današnje punce in seks

kloshar

Ciganæe
26. jul 2007
5.998
0
36
Ravno je ena odšla, že dobim sms od druge "rabiš pavzo med učenjem?
wink-1.gif
". Za zvečer imam tretjo že rezervirano. Grem v diskač, plešem z eno, me vpraša, če sem daleč doma, naslednje kar vem, je da zjutraj vidim njeno faco na mojem povštru. Moderne punce so prifu****** na seks. Trenutno imam tri redne fukfrendice in dve občasni. Daleč od tega, da bi bil kak lepotec. Hočem blowjob. Dobiš. V rito? Ni problema. V parku, 50m stran od otrok? Dejma, je še bolj razburljivo. Si hočem dobit eno resno, ji rečem, da ne bova hitela s seksom, sva skupaj en teden in me skoraj posili. Je ne jebem, drug dan jo vidim že z drugim. Pa kaj je s temi puncami? Noge širom in pali. Seks je povsem razvrednoten. Pa pasmater, jajca si lahko tudi sam spraznim, naj pride ena, ki mi ne bo dala takoj, ki me bo držala na distanci, da bom kričal, nej me rajca ... Ne pa takoj navali miško. Prav obrača se mi že vse skupaj. Je ego buster, ni kaj, sploh ko ti tako nasmejana leži pred tabo, ampak kaj meni hasne da zadovoljujem eno kračo, do katere ne čutim nič, občutek je pa isti če si roko zmočim in si jo segrejem na radiatorju?

Dobesedno otepat se jih je treba. Danes lahko prideš do seksa 100x hitreje kot do neke normalne punce za vezo. Prav na živce mi že gredo, cipe.
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.747
895
113
tu in tam
A si ti ta tekst spisal med sanjami? dober si, pa še brez večjih pravopisnih napak
smile-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

NekdoK

Guru
17. jun 2008
4.083
711
113
EU
Že njegovo začudenje, da imajo tudi ženske rade seks, pove v bistvu kar dosti :p
 

hipnotik

Pripravnik
22. mar 2009
567
0
16
Citat:
Uporabnik kloshar pravi:
Ravno je ena odšla, že dobim sms od druge "rabiš pavzo med učenjem?
wink-1.gif
". Za zvečer imam tretjo že rezervirano. Grem v diskač, plešem z eno, me vpraša, če sem daleč doma, naslednje kar vem, je da zjutraj vidim njeno faco na mojem povštru. Moderne punce so prifu****** na seks. Trenutno imam tri redne fukfrendice in dve občasni. Daleč od tega, da bi bil kak lepotec. Hočem blowjob. Dobiš. V rito? Ni problema. V parku, 50m stran od otrok? Dejma, je še bolj razburljivo. Si hočem dobit eno resno, ji rečem, da ne bova hitela s seksom, sva skupaj en teden in me skoraj posili. Je ne jebem, drug dan jo vidim že z drugim. Pa kaj je s temi puncami? Noge širom in pali. Seks je povsem razvrednoten. Pa pasmater, jajca si lahko tudi sam spraznim, naj pride ena, ki mi ne bo dala takoj, ki me bo držala na distanci, da bom kričal, nej me rajca ... Ne pa takoj navali miško. Prav obrača se mi že vse skupaj. Je ego buster, ni kaj, sploh ko ti tako nasmejana leži pred tabo, ampak kaj meni hasne da zadovoljujem eno kračo, do katere ne čutim nič, občutek je pa isti če si roko zmočim in si jo segrejem na radiatorju?

Dobesedno otepat se jih je treba. Danes lahko prideš do seksa 100x hitreje kot do neke normalne punce za vezo. Prav na živce mi že gredo, cipe.

Imaš prav, punce so se zelo spremenile,....
Fantje smo pa že tisočletja isti,...še vedno se radi hvalimo na vsa usta zlasti z izmišljenimi zgodbicami.
evil.gif
 

Lollita

Pripravnik
18. mar 2011
188
0
16
Maš prou, tipi ste ratal prave pičkice, zato ste pa tud skos bol jebene stranke. Čudn ane...
bonk.gif
kar vase se ozri.
Le zakwa pa za kerga naj se bejbe šparamo, če se nam lušta seksat, a????
stupid-1.gif
 

MadMitch

Fizikalc
29. sep 2008
6.163
0
36
Citat:
Uporabnik NekdoK pravi:
Že njegovo začudenje, da imajo tudi ženske rade seks, pove v bistvu kar dosti :p
Čak, zdaj bo pogruntal še, da ga nimajo samo rade, celo zganjajo ga.
 

tgrzan

Majstr
21. feb 2009
3.791
273
83
Največja slovenska vas
Citat:
Uporabnik kloshar pravi:
bla bla bla...... Daleč od tega, da bi bil kak lepotec... bla bla bla... zadovoljujem eno kračo ...bla bla bla... cipe .

Dobro si napisal kakšne izbiraš oziroma kakšne se palijo nate... Sj veš kako pravijo, enaki z enakimi...
 

sixpower

Guru
22. sep 2011
3.147
2.762
113
Lublana
Obišči stran
Citat:
Uporabnik kloshar pravi:

Danes lahko prideš do seksa 100x hitreje kot do neke normalne punce za vezo. Prav na živce mi že gredo, cipe.

Očitno je nekaj na tebi, da te obrajtajo izključno cipe!!
hysterical-1.gif


Kot je tgrzan omenil, isti tiči skup letajo
hysterical-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Da sta v istem stavku omenjena ti in oseba ženskega spola, omemba seksa pa meji že na ZF