Daljinsko voden avtomobilček

kapadimul

Fizikalc
10. avg 2007
652
27
28
Dravograd
Pozdravljeni
Niti ne vem, v kateri del foruma bi dal to vprašanje.
Hči se je navdušila- ker je videla da ima tudi sosed- oba sta stara dobra 3 leta. No imela bi avtomobilček na daljinsko vodenje. Sedaj pa je po dolgih letih tudi mene malo zagrelo, sem pohitel v stanovanje in smo poskusili, če moj Volkswagen Scirocco star 29 let še deluje in smo ugotovili da še deluje, ampak mi ga je škoda, da se uniči in bi kupili en avtomobil, malo večja kolesa, da je dovolj močan da se da peljat tudi po travi. Niti ne vem kakšne baterije so priporočljive(AA,ali akumolatorji), itd. Cena pa okrog 50€. Torej kaj dobim za ta denar najboljšega, lahko tudi iz tujine, če se splača. Lahko je tudi rabljen.
 
Nazadnje urejeno:

Mont

Fizikalc
19. avg 2014
3.193
2
36
Priporočam tele fante (iz lastnih izkušenj ter izkušenj prijateljev):

http://www.mantua-model.si/

p.s.

Če je pa navdušena nad hiiitrimi čolni, ti ga dam za pol cene (50 eur), ker se ga zdi sinu škoda. Ne vem zakaj. Ampak tako je.
Kupljen in profi zaščiten pri zgoraj omenjenih. Za morsko vodo.
 

kapadimul

Fizikalc
10. avg 2007
652
27
28
Dravograd
Cene so malo zasoljene na tem linku
frown-1.gif
 

Mont

Fizikalc
19. avg 2014
3.193
2
36
Nisem gledal za avte, sem pa za čolne lansko leto.

Po pregledu Mulerja, Spara, Mercatorja, Conrada, sosednje firme v BTC, neta,... sem probal srečo pri njih.

Se je tudi meni zdela draga trgovina. Za čoln namesto 25 eur dali 80 eur. Pa še 20 eur za "impregnacijo" za morsko vodo.

Samo na koncu zadeva deluje. Ostale pa ne bi.

Posvetijo se tvojim željam. Npr. meni bi lahko "uturili" dražji čoln, pa ga niso. Naj najprem sprobamo tega. Potem pa naprej, če bo želja.

Pokliči jih. So zelo usmerjeni v potrebe potrošnika.

Pa da ne bo kdo mislil, da imam kaj z njimi in da delam brezplačno reklamo.

Izkušnja pač.
zmaga.gif
 

Mont

Fizikalc
19. avg 2014
3.193
2
36
Citat:
Uporabnik kapadimul pravi:
Cene so malo zasoljene na tem linku
frown-1.gif

Aja,zdaj sem pogledal.

To so bencinski avtomobili. Očitno profi.
Pa jih pokliči in ti bodo povedali kam pojdi kupit. Vsaj mislim tako.
 

Mont

Fizikalc
19. avg 2014
3.193
2
36
Prvi video:
Nisem vedel, da ima Niko tako vzdržljiv avto. Mi smo imeli dva, pa je šlo kar hitro...

Drugi video pa:
Zanič avto, ampak profi voznik.
grin1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Schweighofer je s prihodom Kitajcev postal svinsjko drag. Preselili so se v ogromno halo, prodaja pa jim je padla in zdaj računajo na naivne kupce.

Tudi z mantuo imam slabe izkušnje... Tudi niso profi, niti nimajo pojma o profi. Že to, da so nekomu zgoraj ponudili "impregnacijo za slano vodo." Pri čolnu je potrebno samo po uporabi dobro oprati s slasko vodo in obrisati, karkoli je prišlo v trup. Nobene impregnacije...

Sam bi za otroke, sploh 3,4 leta stare kupil kaj iz Spara (ali podobno)... Za 50€ ne pričakovat nekaj. Če se bo troku zdelo zanimivo in pokaže interes, potem se stegneš tja do nekje 200€, kjer dobiš že dobre modele od Traxxasa (offroad) in kar je najpomembnejše - za vsak vijak obstaja zamenjava, nadgradnja in/ali velika skupina ljudi, ki taisti model že uporabljajo...
 

Mont

Fizikalc
19. avg 2014
3.193
2
36
Citat:
Uporabnik Gargy pravi:

Že to, da so nekomu zgoraj ponudili "impregnacijo za slano vodo." Pri čolnu je potrebno samo po uporabi dobro oprati s slasko vodo in obrisati, karkoli je prišlo v trup. Nobene impregnacije...

Sem se verjetno narobe izrazil glede impregnacije.

Pri čolnu mi je zaščitil vse kontakte, okolico propelerja,... se ne spomnim več vsega.
Sem bil pa zraven, ko je to delal.

Namreč mi je šel na roko, ker smo šli na morje dan po nakupu. Iznenada pa še moja želja po delovanju v morju.

Kakorkoli že, zadeva ni zarjavela in deluje kot prvi dan.

Sicer nekako ne vem, s kom komuniciram, samo pač moja izkušnja je taka.
 

klekej

Majstr
26. jul 2007
5.439
332
83
34
Ste me zrajcali s to temo, danes spravim v pogon skoraj 20 let star Tycotov Wild Thing II z dvema stopnjema hitrosti. Tapočasna kar ruži po travi in pesku.
cool-1.gif


Wild Thing II
 

kapadimul

Fizikalc
10. avg 2007
652
27
28
Dravograd
Šment.
Nikjer ne najdem še ene baterije, da bi bila močnejša, ali pa da bi dobil samo škatlo in bi sam nalotal baterije skup. Ali mi lahko kdo pomaga najdit baterijo oz. samo škatlo, ki bi pasala v avto.