čunga lunga atv

kostevc

muhar
24. jul 2007
1.364
2
38
Kostel
kostevc.blogspot.com
Citat:
Uporabnik borovnica pravi:
Citat:
Na cesti dveh cesarjev imajo neki praznih kontejnerjev...Plačaš po teži.


,...
grin1.gif


vsaj malo pa mora izgledat

b

Če ga z brunami lepo obiješ ...
cheer.gif
 

ghibli

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
18. sep 2007
2.132
1
38
Citat:
Uporabnik borovnica pravi:
Citat:
Na cesti dveh cesarjev imajo neki praznih kontejnerjev...Plačaš po teži.


,...
grin1.gif


vsaj malo pa mora izgledat

b

Kdo je rekel da pripelji kontejner domov? Na cesti dveh cesarjev imajo urejen sprejem odpada!
evil.gif
 

ahmet_car

poupismen
3. sep 2007
563
0
16
Kup si bashana pa ga predeli.Najbolši med æunga lungami 100%.
1450 € te pride atv pol pa + še predelave pa registracija 2000€
lahk ti dam cifro od modela k kjih prodaja pa se zmeneš z njemu.
tuki si lahko pogledaš in prebereš več o bashanu. http://www.offroad.wbc.si/.
men služi do zdaj ok.
 

ghibli

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
18. sep 2007
2.132
1
38
Takšna za katera moraš prositi une na cesti dveh cesarjev da jih sprejmejo na "skladiščenje"
evil.gif


hysterical-1.gif


gasdokonca50km/h.press
 

ahmet_car

poupismen
3. sep 2007
563
0
16
Citat:
Uporabnik Garfildd pravi:
Razen odtrganega kolesa?

to da mi je feltno otrgal sem bil sam kriv ker je že prej nisem šel zamenjat pa ojačat.Feltna je bila kriva pa je opletla.Pol se je med šraufi omehčala in na off roadu jo je odtrgal.Saj pravim da ga je treba še porihtat če se bo na extreme pelu.En moj kolega ,ki ima istega pa se ne vozi po off roadih pa dela vse B.P. Mal se po 2 kolesih fura pa po centru.Do zdaj je naredil kakih 1400 km.Vse je odvisno zakaj ga bo uporabljal.Ker pri vsaki čunga lungi je isto stanje.Bashan se je še dobro odrezal.Novega za 2000 € ne dobi bolšega pa da se na glavo obrne.Pa še rezervnih delov je kr dosti,ker se jeh teh kitajčkov veliko prodalo.Nasleden let pa še kaki rabljeni deli se bojo dali dobiti.
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
elvir ne pozabi da si sedaj že na 5000€,...

jaz kupijem oz. bom kupoval atv za vožnjo po gozdnih potkah, vlakah, travnikih brez extremnega skakanja in ne vem kaj in za to bi verjetno bil tudi ta kitajček. Ker ob otrocih nimam pretiranega časa in volje do šraufanja bi kupil kaj manj kvarljivega oz. kaj čemur ni potrebno posvečati preveč časa (seveda kar je nujno je nujno).
Razmišljam pa o kakšnem e tonu viperju ali pa kymcotu mxu 150/250 za okrog 2000€.

Pa prosim ne se spet obešat na odtrgano kolo saj se lahko zgodi vsakemu ne le kitajčku.

l.p. d
 

ghibli

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
18. sep 2007
2.132
1
38
Do danes sem slišal edino za kitajčka. Pa btw. za 2000€ se že spodoben stroj da kupit. A ja... otroci, žena, pes, trata itnitn niso opravičilo so le slab izgovor.
crazy1.gif
Vsi imamo obveznosti a ne!
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
koliko otrok imaš?
cheer.gif


res je mogoče malo izgovor a pri treh majhnih otrocih moram najti čas za službo, učenje (velika dva sta v drugem razredu), pospravljanje v in okoli hiše, ...

ni tako enostavno kot izgleda a z dobro voljo bom valjda prišel tudi do tako željenega atv-ja.

l.p. b
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.807
4.304
113
Kot sem ti že omenil, ko ti bo otrgalo sprenje kolo, gotovo neboš več tako hvalil kitajčkev...
 

Drago

gps navigator
20. jul 2007
2.823
10
38
Stara Bučka
Pri tej godzilli ti ne bo odpadlo samo zadnje, temveč vsa kolesa. Za tak denar dobiš že kaj boljšega, tudi pri nas. Linhai 300 4x4 bi bil precej boljša izbira, čeprav je prav tako kitajski.

Zakaj se pri nas več ne prodajajo lade, zaporožci in slična skrpucala? Zato, ker niso varna. Isto je pri teh poceni kitajskih sranjih. Pri kitajskih avtomobilih je Evropa hitro rekla ne. Pomanjkljivi predpisi, slab nadzor in ponarejeni COC dokumenti jim omogočajo registracijo tudi pri nas. Ko se bo nekdo ubil zaradi odtrganega kolesa, se bo mogoče kdo zmigal in prepovedal prodajo teh ponaredkov tudi pri nas. Meni je pri 150tki potrgalo vse nosilce motorja in to pri vožnji po makadamu. Zaradi odvitih vijakov zavornega diska na prednjem kolesu sem doživel "nepredviden" padec. Za štiri ure vožnje, je potrebno osem ur šraufanja.

Pa še to: kaj mislite koliko stane en tak gnoj na kitajskem? 300 do 400 €. Trgovci ne samo da nam prodajajo nekvalitetno robo, še lupijo nas ko banano. Delov pa itak nima noben. Dobijo jih tako, da razdirajo nove mašine. Kako bo pa čez dve leti?

Tistim, ki pišejo kakšen ekstremni offroad prenese bašan. Če zapelješ čez krtino na Barju to še ni offroad, sploh pa ne ekstremni.
 

ahmet_car

poupismen
3. sep 2007
563
0
16
Citat:
Uporabnik Garfildd pravi:
Kot sem ti že omenil, ko ti bo otrgalo sprenje kolo, gotovo neboš več tako hvalil kitajčkev...

Ja zadnje so mi zdaj še dodatnpo ojačal z 6mm debelim jeklom okoli šraufov.
Za sprednje pa je rekel da ni potrebno ker niso tolk obremenjene kot zadnje.
 

ahmet_car

poupismen
3. sep 2007
563
0
16
Tistim, ki pišejo kakšen ekstremni offroad prenese bašan. Če zapelješ čez krtino na Barju to še ni offroad, sploh pa ne ekstremni.


če ne veš kje sem vse bil pol niti ne govor.
Moj bashan je prenesel 7x več od mojih pričakovanj.
Ne govori o stvareh v katere niso 100% prepričan.So stvari katere je treba porihtat in ko se porihtajo je stvar sprejemnljiva za vožnjo po off roadih.Za extrem pa ni.Je če imaš felten dost na zalogi.
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.807
4.304
113
Kaj ti naj rečem, mladost je norost, ali pa imaš samomorilska nagnenja...

Vsaj en, ki je 100% zadovoljen z kitajcem, uživaj, a ne zavajaj drugih da je to superduper zadeva.

Po mojih prepirčanjih bi jih mogli prepovedat ker so NEVARNI, ker RAZPADAJO, ker NE DELUJEJO
vitalni deli ( BREMZE )...

to je to...
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Malo denarja, malo muzike....

Sicer ni ATV je pa mini moto...ga imamo doma, ena kitajska jajca. Vsaka matica je drugačna...vse razpada po pol ure vožnje...skratka za v kontejner....
frown-1.gif
 

roCkY

Majstr
2. sep 2007
2.471
356
83
Registracija ATV/QUAD-ov bi morala bit obvezna. Narejeni konkretni testi za homologacijo. Ne pa, da zaradi preveleke moči večina kvalitetnih znamk ne more bit homologirana. K sreči se zadeva obide. A v čem je smisel? Te porcelančke pa že nekako skoz spravijo. Čez 15 KW ima itak le malokateri.

Evropska birokracija ga tudi na tem področju ornk biska!!!!!!!!!!!