čunga lunga atv

ghibli

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
18. sep 2007
2.132
1
38
Citat:
Uporabnik borovnica pravi:
koliko otrok imaš?
cheer.gif


res je mogoče malo izgovor a pri treh majhnih otrocih moram najti čas za službo, učenje (velika dva sta v drugem razredu), pospravljanje v in okoli hiše, ...

ni tako enostavno kot izgleda a z dobro voljo bom valjda prišel tudi do tako željenega atv-ja.

l.p. b

A ti povem še en boljši izgovor? "Prodal sem motor ker gradim hišo". Mislim
13.gif
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
pa saj nima smisla,... časovno ne znese,...prostorsko zaenkrat ne, nad 2000€ ne znese

to je to

borovnica
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Jah, ko človek gradi hišo, pride prav vsak EUR. Potem je tukaj potrebno upoštevali še mnenje boljše polovice, ki tega nikakor ne razume in zavoljo miru, prodaš svojo lubico in kupiš malo boljše štekarje....
frown-1.gif
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.807
4.304
113
Citat:
Uporabnik roCkY pravi:
Registracija ATV/QUAD-ov bi morala bit obvezna. Narejeni konkretni testi za homologacijo. Ne pa, da zaradi preveleke moči večina kvalitetnih znamk ne more bit homologirana. K sreči se zadeva obide. A v čem je smisel? Te porcelančke pa že nekako skoz spravijo. Čez 15 KW ima itak le malokateri.

Evropska birokracija ga tudi na tem področju ornk biska!!!!!!!!!!!

Ja tole tud mene ne gre, zakaj ima lahko ATV max 15kw, včem je fora?
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Zelo težko je deklini razložiti, da naj vzame npr. 5.000 EUR kredita več zato, da boš ti imel svoj hobi...
 

ahmet_car

poupismen
3. sep 2007
563
0
16
ne nagovarjam jaz nobenega da kupi.On kupuje za 2000 € atv in jaz sem mu priporaočal da je najbolša izbira atv bashan /007 z določenimi predelavami katere pridejo od 200-300 € odvisno zakaj ga misli uporabljati.Stvari se ojača dodajo se dvojni šrafi z zategovalno podloško(jaz z šraufi nimam več problemov)-strosek 14 € + 1 ura mojega dela.
dajo se ojačat feltne.-strosek 20 €
zamenjaš auspuh -strosek 230 €
naštelaš frgazer -strosek 10-20€
Nova kvalitetnejša svečka -20€
Nov akumulator(po želji) -27 €
pa vsake 2-3 mesca narediš vzdrževalni servis ( daš preverit vijake,daš obnovit zmajane končnike,frgazer za naštelat,spucat ketno...)-strosek 50-100 €

Men je ok.Za ta denar k sam ga dobu bi lahk kupu sam večja jajca ala beno ali neki podobnega
 

ghibli

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
18. sep 2007
2.132
1
38
Pa za na njivo je no ne glih za na njivo kakšno tratico...
evil.gif

A
Tomo
Vinkoviæ
hysterical-1.gif


Ej fantje
nahrung002.gif