Covid-19 Covid 19 Navodila vlade

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.527
14.130
113
Morda pa zna to tudi on a se mu bolj dopade vlado še dodatno prikazovati v fašistični luči, ki enim (kristjanom s katerimi so bolj domači) nekaj dovoli, drugim (muslimanom) pa iste zadeve ne in se že sprašuje o izgubi verske svobode za nekatere. Trol pač trola :D (ali pa je res bolj ...hmmm... počasen).
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.726
-3
113
Aha, torej je rešitev pol manjša rjuha, katerih gre v prostor 2x več, potem imam to deli z 2, pa je to to, da njihova verska svoboda ne bo okrnjena.
Sprašujem, da ne bo treba ob obisku policije skozi zakristijo tečt.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.527
14.130
113
Aja samo res, madona no, kaj nisi tega že prej napisal. Muslimani bodo imeli pol manjše rjuhe, kristjani bodo pa na hitro naredili večje klopi s čimer bodo vsi najprej podvojili število sedišč kar se bo delilo z dva in bodo na koncu na istem, kot da ni ukrepov pa so vsi zmagali. Me pa preseneča, da te tako skrbi dobrobit policistov, to ti res ni podobno.
 

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.737
2.617
113
Aha, torej je rešitev pol manjša rjuha, katerih gre v prostor 2x več, potem imam to deli z 2, pa je to to, da njihova verska svoboda ne bo okrnjena.
Sprašujem, da ne bo treba ob obisku policije skozi zakristijo tečt.
Sem mislil da si ti pravoslavec in ne musli.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.726
-3
113
Aja samo res, madona no, kaj nisi tega že prej napisal. Muslimani bodo imeli pol manjše rjuhe, kristjani bodo pa na hitro naredili večje klopi s čimer bodo vsi najprej podvojili število sedišč kar se bo delilo z dva in bodo na koncu na istem, kot da ni ukrepov pa so vsi zmagali. Me pa preseneča, da te tako skrbi dobrobit policistov, to ti res ni podobno.
Mene pa preseneča, ta za vstop v verske objekte na rabiš PCT pogojev, tako kot za v gostilno.
Kako virus ve, da je v cerkvi, da se tam ne bo širil?
 

wilburxxx

Guru
29. sep 2010
5.125
1.221
113
Ker se ne more, ker imamo vseskozi maske se razkužuje in nas varuje Bog, kako je pa pri tvojih pa ne vem!
In ti isti potem vsepovsod drugje, trgovinah, gostilnah... Birme, obhajila in fešte. Glih danes sem se z enim menil, kako bo obhajilo organiziral, in se pizdil nad gostince, ker ga ne pustijo v gostilno.
Kako pa bog in vlada varuje pa govorijo cifre same zase.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.347
248
113
Mene pa preseneča, ta za vstop v verske objekte na rabiš PCT pogojev, tako kot za v gostilno.
Kako virus ve, da je v cerkvi, da se tam ne bo širil?
v gostilni se pijanci derejo en na drugega, v cerkvi pa vsi sespetajo. si videl kdaj kako se korona aerosolno prenasa, ce se clovek dere??