Covid-19 Covid 19 Navodila vlade

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.197
5.584
113
Pcr za vse prebolevnike...


Novo priporočilo EK: veljavnost potrdila po cepljenju zgolj 9 mesecev. Prebolevniki in otroci do 17 let? PCR test. Ostali? Cepivo. O testu ne duha ne sluha.

Zgolj spomnim, da je PCT na začetku bil "da olajšamo potovanja znotraj EU za potrebe turizma".
Spomnimo, marec 2021: "V ločenem tvitu je von der Leynova še pojasnila, da bi moral zeleni potni list predvsem "olajšati življenja Evropejcev" in jim "postopoma omogočiti varno gibanje v Evropski uniji ali tujini – zaradi dela ali turizma"."


 
  • Wow
Reactions: javr

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.197
5.584
113
  • Wow
Reactions: javr

Steve

Guru
13. avg 2007
9.652
1.576
113
Vrtimo se točno v tem krogu. Trenutno gremo v tretjo rundo z včerajšnjo novico o novi različici
IMG_20211127_075947.jpg
 

javr

Guru
6. dec 2011
1.606
1.065
113
Q: https://www.alter.si/tema/covid-19-kitajski-super-virus.2671185/page-1821#post-3189278
A:
Ne, to ni racija v lokal ruske mafije

BERLIN - A restaurant with people simply enjoying a meal, raised by the police state, to check their papers! I will never accept life under State control. None of us should. It’s time to say “No” #NoVaccinePassports #COVID19 #NoGreenPass #Germany
to se dogaja če narod mirno, brez logičnega razmisleka, sprejema vse vladne odloke in ukrepe. Ali kot je Krek teden-dva nazaj v Tedniku ali Preverjeno prostodušno odgovoril na vprašanje zakaj se nekateri odloki že dan-dva po sprejetju spreminjajo: "objavimo odlok/ukrep in počakamo na odziv." Tipični primer je bil ko so bile ročke na bencinskih pumpah zaklenjene dokler nisi pokazal PCT: če narod ne bi znorel do te mere da je to bilo v 24 urah odpravljeno, bi to bilo še danes veljavno oziroma bi se samo še širilo na druge stvari.
Danes je bil umaknjen obvezni PCT ob sprejemu poštne pošiljke ali prevzemu blaga v dostavi, še vedno pa je v veljavi PCT za prevzem hrane v gostilni. Fantastično. Zdaj smo pa rešeni.

Žal pa v slovenski parlament nismo izvolili niti enega poslanca, kaj šele stranke tega kova:

 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.652
1.576
113
Berem zdaj malo novice iz vseh strani sveta, poslušam radio in vsepovsod na polno o novi različici, kako so jo odkrili vsepovsod po svetu. Kar naenkrat 2 dni nazaj še ne duha ne sluha o njej.

Nisem teoretik zarot, sem se cepil pa to, ampak če to vseskupaj ni zorkestrirano, sem jaz pecikl
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.244
-8.464
113
Nisi teoretik zarot, a takoj nabiješ zaroto :valjamse:

Kot sem že napisal, tale nov sev se od delte lahko loči že s PCR testom, ni potrebe po sekvencioniranju genoma. Ker je razlika na enem od delov, ki ga preverja PCR. Zato ga je komot zaznati
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.244
-8.464
113
Res je. Tudi jaz imam 2 različici v zmrzovalniku, samo se še odločam, katero bom spustil v divjino. Enkrat proti pomladi.
Pa nobenmu povedat ok
 
  • Všeč mi je
Reactions: novaa

Car

POSTman
4. avg 2007
8.299
1.178
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Ja, veš da se bo kdo samoprijavil. Halo, Policija, dejte me v karanteno, ker sem prišel iz Afrike... :p Poznam pa primer punce, ki je trenutno na tistem področju, se je ravno poročila in se misli z možem vrniti v kratkem v Slovenijo. Se pravi, da se bo ona lahko vrnila, mož pa ne.....