Covid-19 Covid 19 Navodila vlade

FuriousG

Majstr
30. jul 2007
3.347
150
63
37
Na lokalnem Petrolu od 12ih naprej PCT ni več obvezen, ampak zaželjen.

Info iz 2. roke, da me ne bo kdo haklal.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.326
113
Petrol je že nehal preverjat PCT.....Tko da ga ne bodo nič tožili, ker ima dec prav, pa če izgleda še tko noro.
Oh come on.... S tem, da parkira avto na točilnem mestu, ga s tem zablokira in gre dalje po svoje nima prav nič prav. Sporočilo, ki ga želi sporočiti (pct pogoj za tankanje je fail od ukrepa) je že lahko pravilno ampak način vročanja tega sporočila pa niti približno ne. Naj parkira pred parlamentom, Trstenjakovo, na čelu Janše, whatever, druge državljane in podjetja pa naj pusti pri miru in naj jih ne ovira pri želji po točenju goriva ter poslovanju.
 

R0KY

Guru
30. apr 2010
3.830
715
113
Ko si moral začet sam tankat - brez pomoči "tank majstra", so to upravičevali z zmanjševanjem stroškov in posledično ugodnejšo ceno goriva; torej če tudi osebe ne rabijo za kasirat, bi vas/nas lahko stimulirali s popustom. ;)

Imam nekje v trezorju novo-novcato nikoli uporabljeno Magna/Petrol kartico na firmo, ki smo jo naročili in ob pregledu "drobnega tiska" (plačilo za zbirni račun,...) samo zabrisali v trezor - ne hvala.
Sej si stimularian s tem, da ti ni treba stat za folkom, ki na bencinski vplacuje loto/sportne stave, placuje poloznice, itd
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.557
8.910
113
Oh come on.... S tem, da parkira avto na točilnem mestu, ga s tem zablokira in gre dalje po svoje nima prav nič prav. Sporočilo, ki ga želi sporočiti (pct pogoj za tankanje je fail od ukrepa) je že lahko pravilno ampak način vročanja tega sporočila pa niti približno ne. Naj parkira pred parlamentom, Trstenjakovo, na čelu Janše, whatever, druge državljane in podjetja pa naj pusti pri miru in naj jih ne ovira pri želji po točenju goriva ter poslovanju.
S tem da je parkiral avto na točilnem mestu je izbral radikalno metodo na radikalne nepremišljene ukrepe usmerjeno na nekrive ljudi. Rezultat, Petrol se jebade ljudi v glavo na podlagi iz riti spisanih odlokov ne bo šel več. Če bi parkiral avto pred parlamentom, ne bi dosegel ničesar. Pa to nima nikakršne povezave s tem, kaj si jaz mislim o ukrepih in če bi jaz to naredil, ker ne bi. Poslovodja na tem Petrolu nima nič s temi glupostmi. Podobno kot kelnarca dons ki me je prijazno in boječe vprašala, če ji lahko pokažem PCT dokazilo. Seveda sem ji pokazal, samo inšpektor kot uradna oseba bi imel pa z mano kar nekaj dela.
 
  • Všeč mi je
Reactions: novaa in McGiver

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Tranzit ne rabi pct ampak na pumpi ga pa.
Problem je da se vsepovsod delajo kolone in potrebujejo dodatne ljudi ki kontrolirajo potrdila. Zakaj se vprašte? Ker se nocjo cepit.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.326
113
Gre vsem mojstrom zahvala, ne samo njemu.
Tu se za razliko od prejšnjega posta strinjava. Sem pozabil napisat "samo njemu" glede na post na katerega sem repliciral in je pravil, da se lahko njemu zahvalimo.

Kar se pa tistega prej tiče, da je izbral radikalno potezo - določene radikalne poteze so enostavno fail. Tako nekako kot je fail demonstrirati na način, da s telesi zapreš neko cesto in se zraven dereš "Čigave ulice??? Naše ulice!!!", z dejanjem pa oviraš kup drugih sodržavljanov pri poteku njihovega vsakdana. Fail. Naj gre radikalno parkirat pred vhod Trstenjakove ali pa karkoli drugega, ne pa da pritisk izvaja nad ljudmi, ki niso prav nič krivi. Ja, ta PCT na petrolu je krneki kot še kar nekaj drugih ukrepov ampak to se rešuje drugače. Zgolj zato, ker je dosegel cilj to pač še ne pomeni, da je ravnal pravilno.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.557
8.910
113
Tu se za razliko od prejšnjega posta strinjava. Sem pozabil napisat "samo njemu" glede na post na katerega sem repliciral in je pravil, da se lahko njemu zahvalimo.

Kar se pa tistega prej tiče, da je izbral radikalno potezo - določene radikalne poteze so enostavno fail. Tako nekako kot je fail demonstrirati na način, da s telesi zapreš neko cesto in se zraven dereš "Čigave ulice??? Naše ulice!!!", z dejanjem pa oviraš kup drugih sodržavljanov pri poteku njihovega vsakdana. Fail. Naj gre radikalno parkirat pred vhod Trstenjakove ali pa karkoli drugega, ne pa da pritisk izvaja nad ljudmi, ki niso prav nič krivi. Ja, ta PCT na petrolu je krneki kot še kar nekaj drugih ukrepov ampak to se rešuje drugače.
Če bi parkiral pred vhod Trstenjakove ne bi dosegel nič.
 
  • Všeč mi je
Reactions: majaron

majaron

Majstr
28. mar 2009
1.037
399
83
Ne, rešuje se tako in je rešeno. V kapitalu se udari kjer boli, po denarju. In petrol si je v pol dneva naredil kar neka negativne reklame in so videli da bo najbrž to za njih preveč.

Če bi "norčki" skakali in parkirali pred parlamentom bi pa še zdaj pridno kazali papirje da lahko notičite gorivo zunaj.

Pa sm cepljen, da me ne bo kdo v antivax tlačil, kot to radi počnete takoj ko se kdo ne strinja z vami.
Sm pa anit nesmiselni ukrepi.
 

HEPAN

Majstr
5. sep 2007
2.888
155
63
No jaz sem pa v LJ poklical redarje (ki so poklicali avtovleko), da so z naše zelenice pred hišo odstranili vozilo, katerega voznik je očitno menil, da je ta naša travca parkirišče za kogarkoli. Zadeva je bila za nas rešena v pol urce, za lastnika avta je pa verjetno trajalo malce dlje.

In kot že rečeno, če lahko Mercator z avtovleko odstrani vozila s svojega parkirišča, lahko tudi Petrol odstrani avto idiota, ki je parkiral na točilnem mestu.
spet stresas neumnosti, kot lani z protesti...petrol lahko odstrani avto ampak ne na stroške tistega ki je parkiral...sami bodo krili strošek in ga nato terjali od lastnika, seveda šele po tožbi o motenju posesti.

primer ki ga ti navajaša je drugačen
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.326
113
Pa sm cepljen, da me ne bo kdo v antivax tlačil, kot to radi počnete takoj ko se kdo ne strinja z vami.
Glede na to da meni odgovarjaš - me ne rabiš tlačit v to skupino, kot ti ne želiš, da se te ne tlači med antivaxxerje.

Ne, rešuje se tako in je rešeno. V kapitalu se udari kjer boli, po denarju. In petrol si je v pol dneva naredil kar neka negativne reklame in so videli da bo najbrž to za njih preveč.
Ne, tega se ne rešuje tako. Mislim no, kot smo videli se lahko ampak ni prav. Problem je res rešen ampak to bi se dalo to doseči tudi drugače. Primer: vsi, ki ne izpolnjujejo PCT pogoja pač ne bi tankali na Petrolu in to bi jih še bolj udarilo po denarju.
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.675
1.597
113
Ukrepi že dolgo niso smiselni. So glupi, prilagojeni nivoju antivakserjev, da se jih prisili v pikeca. Čelavi je pogruntal, da lahko zmaga samo, če se spusti na njihov nivo.
No da sem jaz petrol, tisto brihto vseeno tožim, ker mi je povzročil izpad dohodka. 10 jih tu tanka na uro, povprečno 60€, smo na 600€ na uro. Plus duševne bolečine za povzročen stres zaposlenih.
 
  • Všeč mi je
  • Haha
Reactions: sandra in Matey