Covid-19 Covid 19 Navodila vlade

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.043
4.049
113
Hahaha, resno? Takoj ko boš ti svoje zezanje preusmeril tja.
Andy zdej pozdravlja budalaštine, ki se jih čez noč zmišljuje vlada, takoj ko bo kak 'logičen' ukrep v smeri oteževanja življenja anticepilcem bo v luftu.
Ne zavajaj, da pozdravljam. So posledica logičnega sklepanja, ki sem ga predstavil že mesece nazaj. Če se vsepovprek testira zdrave, je potrebno testirati tudi cepljene, saj so dokazano prenašalci Covida.

Ampak, jaz sem to govoril že nekaj mesecev nazaj, vlada pa šele zdajle, ker so morali do zdaj promovirati cepljenje. Misliš, da Fafangel in epidemiologi niso vedeli tega? Zakaj misliš, da so tajili podatke?
Zdaj, ko se je cepljenje praktično ustavilo, vas pa postavlja na realna tla.
 
  • Všeč mi je
Reactions: nemenabijat

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.690
8.981
113
Ne zavajaj, da pozdravljam. So posledica logičnega sklepanja, ki sem ga predstavil že mesece nazaj. Če se vsepovprek testira zdrave, je potrebno testirati tudi cepljene, saj so dokazano prenašalci Covida.

Ampak, jaz sem to govoril že nekaj mesecev nazaj, vlada pa šele zdajle, ker so morali do zdaj promovirati cepljenje. Misliš, da Fafangel in epidemiologi niso vedeli tega? Zakaj misliš, da so tajili podatke?
Zdaj, ko se je cepljenje praktično ustavilo, vas pa postavlja na realna tla.
Pa ti si cela Baba Wanga.... Tok enih napovedi, ni vrag da ti kera rata. Sej vse tist k si mim udaru pa ups...skliznulo je....
 

sousis

Guru
16. nov 2019
1.513
1.004
113
Kot priča je bil vabljen tudi premier Janez Janša, ki pa se petkove seje zaradi drugih neodložljivih obveznosti ne bo udeležil in se bo opravičil, so sporočili iz njegovega kabineta.

Po mojem še vabilo za lastni rojstni dan ignorira, iz navade :evil:
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.557
9.235
113
Po tvoji logiki je treba testirati tudi testirane, ker so dokazano prenašalci okužbe, sploh tisti, ki dobijo false negative izvid.
Dejmo pustit neumnosti Andy-a stran in poglejmo dejstva: podatki očitno kažejo (ali se motim), da zbolijo tudi cepljeni. Kaj torej to pomeni za zaustavitev epidemije?
A je bolje tudi njih testirat ali ne?
Jaz sem se to spraševal kakšne 4 mesece nazaj. Žal trenutni podatki kažejo, da je cepljenje daleč od 90% zaščite. Kaj bi torej ti naredil? Pa še enkrat: pusti Andy-a na strani.
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.927
3.039
113
Jaz osebno bi za jesen zapiranje predlagal le na število hospitalizacije in ne okuženih. Seveda pri pogoju da smo vsaj na 60+% pri cepljenih kar pa bodo očitno samo mokre sanje.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.043
4.049
113
Jaz osebno bi za jesen zapiranje predlagal le na število hospitalizacije in ne okuženih. Seveda pri pogoju da smo vsaj na 60+% pri cepljenih kar pa bodo očitno samo mokre sanje.
Zakaj bi bila 60% precepljenost pogoj? Ce nimas veliko hospitalizacij je cisto vseeno kaksno precepljenost imas.
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.927
3.039
113
Zakaj bi bila 60% precepljenost pogoj? Ce nimas veliko hospitalizacij je cisto vseeno kaksno precepljenost imas.

Kje si pa živel zadnje leto? Kot da so ljudje na intenzivno hodili na dopust. V bistvu bi moral napisat 80% ker 60 je veljalo za virus ki ga sploh več ni.
 
Nazadnje urejeno:

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Dejmo pustit neumnosti Andy-a stran in poglejmo dejstva: podatki očitno kažejo (ali se motim), da zbolijo tudi cepljeni. Kaj torej to pomeni za zaustavitev epidemije?
A je bolje tudi njih testirat ali ne?
Jaz sem se to spraševal kakšne 4 mesece nazaj. Žal trenutni podatki kažejo, da je cepljenje daleč od 90% zaščite. Kaj bi torej ti naredil? Pa še enkrat: pusti Andy-a na strani.
Point napisanega je, da noben ukrep ne deluje 100%. Pri vseh gre za manjšanje verjetnosti prenosa ukužb.
Testiranje cepljenih (in prebolelih) je pa pretiravanje, tako kot je pretiravanje, da bi testirali ravnokar testirane.
(Skoraj) 100% zaščita bi bila, da bi pridobil rusko državljanstvo, pridobil zemljo v sibirskih nadvukojebinah in si tam ustvaril novo življenje.
Potem bi pa fasal nekaj od komarjev. Mogoče cirozo. Ali pa bi ti youtube scvrl možgane.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.690
8.981
113
Ne zavajaj, da pozdravljam. So posledica logičnega sklepanja, ki sem ga predstavil že mesece nazaj. Če se vsepovprek testira zdrave, je potrebno testirati tudi cepljene, saj so dokazano prenašalci Covida.

Ampak, jaz sem to govoril že nekaj mesecev nazaj, vlada pa šele zdajle, ker so morali do zdaj promovirati cepljenje. Misliš, da Fafangel in epidemiologi niso vedeli tega? Zakaj misliš, da so tajili podatke?
Zdaj, ko se je cepljenje praktično ustavilo, vas pa postavlja na realna tla.
Forumska Baba Wanga je spet falila. Karantena za cepljene in prebolevnike ni več potrebna.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.980
5.406
113
Point napisanega je, da noben ukrep ne deluje 100%. Pri vseh gre za manjšanje verjetnosti prenosa ukužb.
Testiranje cepljenih (in prebolelih) je pa pretiravanje, tako kot je pretiravanje, da bi testirali ravnokar testirane.
(Skoraj) 100% zaščita bi bila, da bi pridobil rusko državljanstvo, pridobil zemljo v sibirskih nadvukojebinah in si tam ustvaril novo življenje.
Potem bi pa fasal nekaj od komarjev. Mogoče cirozo. Ali pa bi ti youtube scvrl možgane.
:D

 
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77