Sodišče postopek o prekršku ustavilo tudi za tretjo mariborsko dijakinjo | 24ur.com
Mariborsko sodišče je postopek o prekršku ustavilo tudi za zadnjo od treh dijakov, ki so bili vabljeni na sodišče zaradi sodelovanja na februarskem mirnem shodu za vrnitev v šolske klopi. "Sodišče je postopek o prekršku ustavilo iz razloga, ker dejanje ni prekršek," je povedala predsednica...
... kaj pa oni, ki niso "abonirani" na sranje
... vidi doli !
