Covid-19 Covid 19 Navodila vlade

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.794
-247
113
in kaj hočeš povedat Andy? da je bolje ne-cepit?
Pomoje hoče povedat to, kar sem js pisal že pri aplikaciji.
Aplikacija in tudi cepljenje bi morala bit prostovoljna, svobodna in neprisilna. Kar pomeni da se osebo, ki ima aplikacijo (se cepi) obravnava enako kot tiste, ki se ne.
Tako kot je bilo sedaj pri gripi, boreliji.... si smel v gozd če si bil cepljen ali pa nisi, brez razlike.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.040
4.049
113
Pomoje hoče povedat to, kar sem js pisal že pri aplikaciji.
Aplikacija in tudi cepljenje bi morala bit prostovoljna, svobodna in neprisilna. Kar pomeni da se osebo, ki ima aplikacijo (se cepi) obravnava enako kot tiste, ki se ne.
Tako kot je bilo sedaj pri gripi, boreliji.... si smel v gozd če si bil cepljen ali pa nisi, brez razlike.
Točno to. Če bodo številke padle v normalne okvire (smrtnost, hospitalizacije, ICU), zakaj delati razlike med cepljenimi in necepljenimi?

Ko so bile sezone gripe, se je necepljene proti gripi kam zapiralo?
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen in mirsi

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.563
8.911
113
Pa se ti zavedaš kok neumnosti naštepaš vsak dan?

PS: Pa da ne bo pomote, tud men ni všeč tole izsiljevanje cepljenja. Sam da pa vpiješ, da lahko preboleli ali cepljeni enako seje virus in zboleva, kot tisti, ki ni prebolel ali bil cepljen so pa taki mimosuni, da peče glava. Pa a ti sploh kdaj kaj misliš, al trosiš budalaštine tko na prvo žogo? Ker se mi zdiš precej brihten dec. Če bi te sodil samo po gumah in covidu, bi mislil, da nimaš ravno treh pik. Mal se umiri, premisli in ne sklepaj na prvo žogo po trenutnih potrebah.
 
  • Všeč mi je
Reactions: bizi in zino

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.040
4.049
113
... ker s čimerkoli se ti ne strinjaš, je neumnost?

Res dejansko tako izpadeš. Do vseh uporabnikov se tako obnašaš.

Sploh se ne zmoreš argumentirano pogovarjat.

Vsako drugačnost mnenja s tvojim mnenjom označiš za neumnost in še kakšne nevmesne pripombe bi se našle.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.040
4.049
113
Kdo pravi, da bo padlo?
Kdo pravi, da bodo ločevali cepljen in necepljene?
Ne bit tolk črnogled :) Veselimo se padanja številk. Upajmo na najboljše, pripravimo se na najslabše :zmaga:

Cepljene (+ časovno pogojeno prekužene) in necepljene se pri nas ločuje nekje od marca naprej. Za velikonočne praznike je bil krasen vrhunec, ko taki sploh iz države nismo smeli.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.563
8.911
113
... ker s čimerkoli se ti ne strinjaš, je neumnost?

Res dejansko tako izpadeš. Do vseh uporabnikov se tako obnašaš.
Ja to je najlažje napisat anede, ker se ne sklada s tvojo trenutno obsesijo. A ti sebe sploh kdaj prebereš? Najprej napišeš, da si se odločil, da se ne boš cepil. OK do sem vse ok, tvoja legitimna odločitev. Pol napišeš, da si se na cepljenje prijavil, dobil termin, pa da si jezen, ker ti niso povedali, da bo AZ in si zavrnil. Spet tvoja odločitev, mogoče celo pravilna. Sam dec, s Phizerjem bi se ti tisti dan cepil, torej se to ne sklada s trditvijo ki si jo napisal nedolgo pred tem. Še pred tem je bil d vitamin, pol ivermedicin..... Nidani.
Upam pa stavit levo jajčko, da bi v primeru, da bi bil ti med prebolelimi, zagovarjal imunost prebolelih v mrtvo. Bi se že našel kak YT doktor, ki bi ga limal.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.040
4.049
113
Ja to je najlažje napisat anede, ker se ne sklada s tvojo trenutno obsesijo. A ti sebe sploh kdaj prebereš? Najprej napišeš, da si se odločil, da se ne boš cepil. OK do sem vse ok, tvoja legitimna odločitev. Pol napišeš, da si se na cepljenje prijavil, dobil termin, pa da si jezen, ker ti niso povedali, da bo AZ in si zavrnil. Spet tvoja odločitev, mogoče celo pravilna. Sam dec, s Phizerjem bi se ti tisti dan cepil, torej se to ne sklada s trditvijo ki si jo napisal nedolgo pred tem. Še pred tem je bil d vitamin, pol ivermedicin..... Nidani.
Upam pa stavit levo jajčko, da bi v primeru, da bi bil ti med prebolelimi, zagovarjal imunost prebolelih v mrtvo. Bi se že našel kak YT doktor, ki bi ga limal.
Vitamin D dokazano pomaga pri prebolevanju. Tudi za Ivermectin so številke že povsem jasne. Ga je pa pač potrebno zavirati dokler se da, da se čim več zasluži s cepivi.
Pa kaj, če Moderna in J&J še v življenju nista naredila cepiva za ljudi. AZ in Pfizer pa tudi imata precej masla na glavi.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.563
8.911
113
Vitamin D dokazano pomaga pri prebolevanju. Tudi za Ivermectin so številke že povsem jasne. Ga je pa pač potrebno zavirati dokler se da, da se čim več zasluži s cepivi.
Pa kaj, če Moderna in J&J še v življenju nista naredila cepiva za ljudi. AZ in Pfizer pa tudi imata precej masla na glavi.
Ko bi ti vedel s čim res služi farmacija, dolgoročno. Cepiva so zgolj pljunek v morje. Tud čisto možno je, da AZ sploh ni tako slaba, kot ima zdaj sloves, sam Phizer je dobil vojno, mi pa nasedli s tabo vred.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.040
4.049
113
To ravno ne bo držalo. Si smel it iz države, če si plačal 400 eur kazni. Po plačilu namreč nisi več z virusom ogrožal druge, in drugi tebe.
To je govoril Hojs ja. Ampak praktično, kakor sem bral, te niso pustili. Si moral kar obrniti avto.
Ko bi ti vedel s čim res služi farmacija, dolgoročno. Cepiva so zgolj pljunek v morje. Tud čisto možno je, da AZ sploh ni tako slaba, kot ima zdaj sloves, sam Phizer je dobil vojno, mi pa nasedli s tabo vred.
Odkar je zunaj Comirnaty, je Pfizer zaslužil 600 mio dolarjev s tem cepivom. Dvomim, da je to pljunek v morje.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.040
4.049
113
Ko bi ti vedel s čim res služi farmacija, dolgoročno. Cepiva so zgolj pljunek v morje. Tud čisto možno je, da AZ sploh ni tako slaba, kot ima zdaj sloves, sam Phizer je dobil vojno, mi pa nasedli s tabo vred.
AZ se je nasedla čist sama z (ne)dobavami cepiva, ki ga je EU vplačala vnaprej.