Covid-19 Covid 19 Navodila vlade

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.609
257
113
no, a ni dovolj velika nagrada da smo zdravi?

sej tukaj se ne gre za nagrade. No, razen za vse, ki dobivajo dodatke so lepo nagrajeni, da so tiho ali pa tulijo v isti rog.

Lahko pa bi država nekako poskrbela za "nagrade". Recimo brezplačni PCR test kadarkoli, za tiste, ki še niso bili okuženi.
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.221
3.374
113
no, a ni dovolj velika nagrada da smo zdravi?

sej tukaj se ne gre za nagrade. No, razen za vse, ki dobivajo dodatke so lepo nagrajeni, da so tiho ali pa tulijo v isti rog.
Dej ne bluzi. Minuli vikend sem iz prve roke zvedel za absurd brez primere. Namreč, majstr je logar oz gozdni jebiveter in prejema dodatek za korona rizično delo v višini 800eur. Mi je skoraj ventilček ven vrglo. Za izmet ventilčka je pa to, ko isti majstr izdahne, da njegova žena katera dela s kovid bolniki prejema 27eur.
In pol mi še naj nekdo začne najedat, naj bom solidaren, pa naj se ukrepov držim, pa za življenja se gre.....
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113
To sem že prej enkrat tudi omenil. Peneze ne bi brezveze delili penzionistom, ampak neokuženim za brezplačno testiranje.
Pazi, kaj govoriš. Ko sem jaz omenil brezplačno PCR testiranje za neokužene, je bil cel pogrom. Pol pa začudenje, zakaj se folk namerno prekužuje.
 
  • Všeč mi je
Reactions: novaa

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.329
2.273
113
Dej ne bluzi. Minuli vikend sem iz prve roke zvedel za absurd brez primere. Namreč, majstr je logar oz gozdni jebiveter in prejema dodatek za korona rizično delo v višini 800eur. Mi je skoraj ventilček ven vrglo. Za izmet ventilčka je pa to, ko isti majstr izdahne, da njegova žena katera dela s kovid bolniki prejema 27eur.
In pol mi še naj nekdo začne najedat, naj bom solidaren, pa naj se ukrepov držim, pa za življenja se gre.....
Je umrl zaradi kovida?
no vidiš, da je bil upravičen do dodatka.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.908
5.460
113
Sliši se kot, da si ljubosumen, ker jih čez dan, ko si v službi lahko samo opazuješ iz mopeda :D
 
  • Haha
Reactions: sandra

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.329
2.273
113
..Minimalna razdalja med ljudmi je 2m. To je širina avtomobila, če med sebe in drugega ne moreš postaviti avtomobila si preblizu.

a.jpg


Danes je ta 1,5. Vsi se je moramo držati, le tisti s prešerca ne. A ja, pa komunisti, rdeči, levičarji, SD-jevci
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.898
3.020
113

Umrlo 15. Mi pa cepimo prebolele :bonk:

Poznam 3 prebolevnike, ki bodo cepljeni v četrtek in petek.

Reči jim da naj zavrnejo, da ne rabijo. Oziroma zakaj sploh gredo saj tudi če te pokličejo se ne rabiš odzvat.