Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.135
2.476
113
No mene je očitno po preboletju zadelo še tole, našel na RTV:

Med drugim in četrtim mesecem približno od 10 do 20 odstotkov ljudi navaja prehodne težave s sklepi. Ti jim začnejo otekati in postanejo boleči, skratka, nakazuje se avtoimunski potencial. Virus neustrezno aktivira naš imunski sistem, ki potem napada svoje lastne celice.

Zadnji teden se komaj premikam, saj me nenormalno boli levo koleno, notri mi občasno tudi nekaj poka, obenem pa me boli še okrog lopatic in sklep za dlanjo na levi roki. Pomaga Ibuprofen, vendar samo za nekaj ur.

Res problematične posledice Covida, sploh, če moraš delati.
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.249
3.395
113
Tvoje trditve ne razumem. Stroka (ne politika), že nekaj časa jasno razlaga,dda cepivo ni 100%, da ni silver bullet.
Da je samo eno od orožij proti virusu, ki samo za sebe ne bo premagal virusa.
A ta ista stroka, ki je kot odrešitev zagovarjala maske v hosti, pa 14 dni, za sploščitev krivulje, pa administrativno napako, pa cepivo je varno in učinkovito, pa.... zdej pa kar naenkrat ni silver bullet?
 
  • Všeč mi je
Reactions: javr

hgard

Majstr
22. jul 2007
4.040
493
83
1635757007124.png


Intenzivno se dela na prekuževanju. Zadnje dni na instagramu Severina in Jelena Rozga objavljata posnetke koncertov samo še iz Slovenije.
 

Evrokrat

mX's brotherPEPČEK 08
6. avg 2007
6.689
553
113
Capitale de l'Europe
europa.eu
Tvoje trditve ne razumem. Stroka (ne politika), že nekaj časa jasno razlaga,dda cepivo ni 100%, da ni silver bullet.
Da je samo eno od orožij proti virusu, ki samo za sebe ne bo premagal virusa.
Js pa ne razumem zakaj je potrebno pocepit tudi otroke, in ja to pravi stroka.
Cepivo učinkuje tam polovico kar nam je stroka obljubljala, delež okuzenih podira rekorde zaradi tega ker C haramo povsod.
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.514
3.039
113
Koliko je mrtvih v Belgiji na dan????....zdaj ko imajo skoraj še enkrat več okuženih kot recimo marca letos,...
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.768
2.363
113
Pomurje
Tvoje trditve ne razumem. Stroka (ne politika), že nekaj časa jasno razlaga,dda cepivo ni 100%, da ni silver bullet.
Da je samo eno od orožij proti virusu, ki samo za sebe ne bo premagal virusa.
Politika in stroka zadnji čas več ne trdita da cepivo ni silver bullet.
Še vedno pa zavestno omogočata, da se število okuženih neprestano povečuje.
 
  • Haha
Reactions: leibstandarte