Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.103
6.480
113
JUST IN - New nationwide U.S. "study suggests that roughly half of all the hospitalized patients showing up on COVID-data dashboards in 2021 may have been admitted for another reason entirely."

Mogoce je oni 19 letnik imel samo kak STD…
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic

odranoel

Fizikalc
8. dec 2020
223
62
28
Iz današnjega pogovora za Val 202 (gost: Mateja Logar):
"Glede hospitalizacij že cepljenih oseb zaradi covida-19 pa je pojasnila, da gre večinoma za osebe, ki imajo osnovne imunske pomanjkljivosti, so starejši in je njihova zaščita slabša, saj je odgovor na cepljenje pričakovano slabši."

Spet večinoma :confused:

Vir je sicer zurnal24.si
 

Ledenko

Guru
18. jul 2011
2.465
857
113
Na mojem cepilnem kartonu in na cepilnih kartonih mojih bližnjih. :)
Imam Comirnaty kartonček in gor piše Drugi odmerek je priporočljivo prejeti 3 tedne po prvem odmerku. (vidim, da pri nekaterih piše Pomembno je, da prejmete dva odmerka v razmaku najmanj 21 dni (klik))

A maš slučajno tak kartonček?
E1b_qHiXIAEIE9f
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Imam Comirnaty kartonček in gor piše Drugi odmerek je priporočljivo prejeti 3 tedne po prvem odmerku. (vidim, da pri nekaterih piše Pomembno je, da prejmete dva odmerka v razmaku najmanj 21 dni (klik))

A maš slučajno tak kartonček?
E1b_qHiXIAEIE9f
Izgleda da so se priporočila med prvim in drugim odmerkom malo spreminjala. Jaz sem bi s Pfizerjem prvič cepljen 26.3., drugič pa 15.4., kar je 20 dni. Se opravičujem zaradi zavajanja. :mad:
 
  • Všeč mi je
Reactions: darjan

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.886
3.150
113

Navodilo za vstop v glavno pisarno Ustavnega sodišča​

Vstop v glavno pisarno Ustavnega sodišča Republike Slovenije je mogoč ob upoštevanju naslednjih navodil:
1. Vstop v prostore Ustavnega sodišča je dovoljen samo osebam, ki izpolnjujejo enega od pogojev PCT (preveri se ustrezno potrdilo in osebni dokument).
2. Ob vstopu je treba imeti pravilno nameščeno zaščitno obrazno masko.
3. Obvezno je razkuževanje rok z razkužilnim sredstvom (nameščeno pri vhodu).
4. Spoštovati je treba varnostno razdaljo med posamezniki vsaj 1,5 m.
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.218
3.369
113
Saj z aplikacijo odblokiraš točilno mesto..


Ampak sedaj najbolje je pa to, kolega dela kot serviser za enega tel. operaterja.
OK
Test na firmi za delo narejen.
Službeni avto tankat na Petrolu problem, test za službo ne velja.
To pa so heci.
 
  • Všeč mi je
Reactions: bizi

B81

22. jul 2007
34.262
8.813
113
Evo ljudje, če bi vlada tole naredila pred slabim letom, bi prišparali veliko življenj. Ali so vsi umrli zaradi pridruženih bolezni?
 
  • Haha
Reactions: Robert in jonny77

sad

Guru
24. avg 2007
20.461
9.154
113
zakaj pa ne, kaj pa je tak skrivnostnega, da pokažeš da si zaščiten, neokužen? saj ti ne bo prostate šlatal.

obupanim? kdo je obupan? koga pa to vse najbolj moti? antivakserje, ki so btw obupani po svoji butasti volji.
drugače pa imam doma tamalo, 5 dan covida, včeraj sem se testiral in sem -. torej Janssen deluje.
Ni nujno. Pri nas smo marca dobili Covid, ta mali ga ni imel in na testu za protitelesa ni bilo nič. Pa je bil v karanteni z nami. Vsi necepljeni.