Covid-19 Covid-19 in teorije zarot

SamSvoj

Majstr
28. okt 2010
2.072
302
83
Tole spada sem; ni zarota je pa problem, ki ga veliko ljudi noče videti. Žalostno je, da ga ti isti ljudje ne bodo videli še naprej, ker ne bodo pogledali samo zato, ker sem tole lepil jaz.

Nujno za pogledat cel prispevek; če pa že ni časa pa vsaj tole:
2.00 Mullis odgovrja kaj PCR dela in kaj ne (v povezavi s HIV, ampak princip je tu)
6.00 Mullis o HIV in o tem da živ bog ni vedel od kod izjava da je ta povezan z AIDS (z znanstvrenega stališča - raziskava pa to ..) izgleda nepovezano s kovidom, ampak je ...
15.00 Fauci o asimptomatikih (na splošno sicer) in o tem kako (ne)vplivajo na širjenje
17.50 Dr. Thomas Cowan (nimam pojma kdo to je, nisem šel raziskovat) govori o zlatem standardu za kovid, oz. odsotnosti le tega. Videl in prebral že večkrat, seveda pa naš BJ pravi drugače. Sice Cowan zanimiv in se g splača videti celega, začne minuto in pol prej - tudi govori o PCR in kaj to je (ter kaj ni) ...


Še enkrat, splača se pogledat celega. Kar nekaj dohtarjev, ki izgledajo kot da vejo o čem govorijo.

Dodatek: seveda vse kar govorim jaz (plus še par ljudi tukaj, ampak ne bom govoril v njihovem imenu) ne pomeni, da je zadeva karkoli že je nepomembna za tiste, ki jih zadane pošteno. Jaz (še) ne poznam nobenega takega (vem za dva, ki zadevo imata, nista še ven, nista pa na smrtni postelji ...), vas je pa izgleda kar nekaj, ki jih poznate. Stvar statistike pač. Nekaj ljudi najebe zaradi te bolezni in to je žalostno. Ampak ustaviti svet zaradi tega majhnega deleža prizadetih je pa kriminal. Z vsem spoštovanjem do prizadetih (tudi jaz bom mogoče med njimi, kdo ve).
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: p4pe

SamSvoj

Majstr
28. okt 2010
2.072
302
83
Fino. Torej po mnenju nekoga zadnji filmček, ki sem ga nalepil spada pod teorije zarote. Čestitam. Po njegovem so vsi zdravniki in znanstveniki (z Mullisom na čelu) pristaši teorije zarote. Prav zanimivo postaja kam gre čredna mentalilteta. Bog nam pomagaj, sami si očitno nočemo...
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
received_952487818608369.jpeg


Dons dobu tole na mail...

UTD ze omenjajo, mutacijo korona virusa tudi...dogaja se zaostrovanje drugega lockdowna..vse po planu torej?

 
Nazadnje urejeno:

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Matr no! A ne morejo uporabit splošno znanega izraza nerc, al pa mink, kot so še prejšnji teden govorili. Norka - norica, njorka - ptič.
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.202
5.584
113

Sir John is a member of SAGE (Scientific Advisory Group for Emergencies) and sits on the government’s vaccine task force that has negotiated the purchase of a handful of proposed vaccines to combat coronavirus – developing AstraZeneca’s coronavirus vaccine, said in an interview with Jon Snow that “These vaccines are unlikely to completely sterilize a population. They are very likely to have an effect which works in a %, say 60 or 70%.” Believe him, someone who has these levels of credentials doesn’t misspeak without correcting himself. Sterilization:


V komentarjih na YT:
@Helen Young , I've worked in healthcare settings, I did so for over 20 years not including my years of study, and never once heard 'sterilising' used to describe vaccinating or acquisition of immunity within a population. There is no such thing as sterility against a virus within an organism or population (perhaps a fomite could be described as such), it's inaccurate terminology

Be aware that Sterilize can also mean shut down the body's immune system. Make it unable to fight off bacterial infection. We must understand that mRNA vaccines are not only projected to modify DNA ( probably more time needed ) but can SHUT DOWN the process of the immune systems ability to function. Jennifer Doudna is the person to listen to. As always better to cut off the interview when the Narrative is out of control. Jon Snow's smile and covering of his mouth, speaks volumes.
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.202
5.584
113
Taista ustanova bo (je) sedaj odločala o odobritvi astrazeneca/oxford c-19 cepiva.

How Bill and Melinda Gates Foundation swung the Oxford University COVID-19 vaccine to AstraZeneca
 
  • Haha
Reactions: SamSvoj
19. jul 2007
2.762
1.493
113
Naši Alter teoretiki zarot imajo te dni očitno preveč dela, zato bom jaz prilil olje na ogenj :).

Bill Gates želi v Bidnovi administraciji sodelovati pri nadzoru nalezljivih bolezni
Milijarder Bill Gates, ki se v zadnjih letih prek Fundacije Billa in Melinde Gates izrazito posveča vprašanju epidemij ter cepiv in cepljenja, je dejal, da ne pričakuje, da bo prevzel formalno vlogo v administraciji Joeja Bidna, vendar se bo njegova fundacija povezala s prihodnjo vlado glede prihodnjega nadzora nalezljivih bolezni, o čemer se je pogovarjal z bodočim ameriškim predsednikom, je poročal Bloomberg. Kot je dejal, se je nova administracija pripravljena zanesti na strokovnjake, namesto da bi jih napadala. "Veseli me izbor ljudi in prioritet, ki so jih bodoči predsednik Biden in njegov tim določili za spopadanje s tem vprašanjem," pravi Gates.

V polurnem pogovoru na televiziji CNN je voditelj Billu Gatesu sicer postavil tudi vprašanje: "Kdaj se bo po vaši oceni življenje vrnilo v normalne tirnice, brez mask, brez ohranjanja medosebne razdalje, brez drugih zaščitnih ukrepov?" Na to je Gates odgovoril: "Gotovo bomo do poletja bližje normalnemu, kot smo zdaj. A tudi na začetku 2022 (razen če ne bomo pomagali drugim državam, da se rešimo te bolezni, in če ne bomo v naši državi dosegli visoke stopnje precepljenosti) se bomo soočali s tveganjem za ponovitev okužb. In seveda bo svetovno gospodarstvo upočasnjeno, kar Ameriki gospodarsko škoduje v zelo dramatičnem smislu. Tako bomo imeli, z začetkom poleti, nekako devet mesecev, ko bodo na primer velika druženja omejena. Vidimo pa zdaj, da imamo v 12 do 18 mesecih možnost, če bomo razmere dobro upravljali, da se vrnemo v normalnost."


 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
...in kmalu bo tudi bolj smrten. A gremo po teoriji zarote al ne gremo? Nas ze pripravljajo na nov sev? Trenutno ni bolj smrtonosen, vendar cakam clanek, da pa vendarle je...jim dam kak mesec..
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.259
-8.464
113
Ne gremo po nobeni teoriji zarote. Mutacije so stalnica in vsak z IQjem nad 50 ve, da stalno nastajajo novi sevi. Kakšen je dovolj različen od osnovne verzije, da je vreden omembe.
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.873
5.143
113
...in kmalu bo tudi bolj smrten.
Torej če bo kmalu bolj smrten ga bo tudi prej konec. Evolucija. Virusi ki so bolj smrtni, se širijo počasneje ker prehitro pokončajo oziroma onesposobijo gostitalje, ki ga s tem neha širit okoli.

Ne primerjaj nevarnosti virusa in nalezljivosti virusa. Ker to v nobenem primeru ni isto.
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Glede na povecanje tveganja, bodo zaostrili pogoje in sledil bo se hujsi lockdown, pa cepljenje bo kar obvezno postalo. Sej smo v temi "teorije zarote", kjer se napoveduje januarja mutiran virus. In evo....smo konec decembra in ze namigujejo z novim sevom. Torej, stvari se odvijajo po planu, ki je v tej temi spisan.
 
  • Všeč mi je
Reactions: AndY1 in jendomen