Covid-19 Covid-19 in teorije zarot

SamSvoj

Majstr
28. okt 2010
2.072
302
83
Ja, samo potem bi (lahko) ostali tudi brez koristnih idiotov. Kdo bo pa vzgajal nove ...

Saj vem da zajebavaš, ampak ni daleč od resnice...

Disklejmer: samo gledam in se čudim. zraven pa kakšen čips, dober rumček, kakšen konjak ... nisem v bunkerju, niti ga ne kopljem.
 

SamSvoj

Majstr
28. okt 2010
2.072
302
83
Pri virusih ni učinkovitega protistrupa (živa stvar pa to .. no na pol živa). Pravzaprav je, ampak to je potem drugi kanal teorije zarote :fredi::evil:

Aja, pa koristni idioti niso tisti, ki spustijo karkoli; so samo tam da podpirajo karkoli že prileti v njihovo stran. So nujni ampak pogrešljivi. Do določene mere. Jah, zajeban je ta svet zarot :valjamse:
 

SamSvoj

Majstr
28. okt 2010
2.072
302
83
Vlečem tole brez veze ampak; vsaj jaz sem razumel da nisi mislil protistrup kot flaško ki jo pogoltneš in je to to. Jaz sem misli na cepivo... Za ene gre za druge pa pač ne ...
 

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Kaj mislite zakaj je Trump po treh dnevih ozdravel?
A: sploh ni bil okužen, oz. bolan.
B: imajo učinkovito zdravilo.
 
19. jul 2007
2.762
1.493
113
Kaj mislite zakaj je Trump po treh dnevih ozdravel?
A: sploh ni bil okužen, oz. bolan.
B: imajo učinkovito zdravilo.

Načelen odgovor (ni vezan na samega Trumpa): krvna plazma prebolelih oseb je zelo dobro zdravilo (ko nekdo preboli bolezen, daruje kri, ločijo plazmo, ki vsebuje protitelesa in jo lahko uporabijo na obolelem, kjer protitelesa delujejo, kot bi bila lastna protitelesa).

Zakaj to ni končna rešitev za COVID težave?
a) potrebuješ prebolele, se pravi, če si ti v prvem valu, tebi to nič ne pomaga
b) plazme se ne da redčiti, večinoma gre za 1:1, se pravi, plazma ene prebolele osebe je dovolj za zdravljeneje ene bolne osebe, ne moreš redčiti in z enim donatorjem zdraviti 100 obolelih.
 
  • Všeč mi je
Reactions: AndY1

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.038
4.049
113
Načelen odgovor (ni vezan na samega Trumpa): krvna plazma prebolelih oseb je zelo dobro zdravilo (ko nekdo preboli bolezen, daruje kri, ločijo plazmo, ki vsebuje protitelesa in jo lahko uporabijo na obolelem, kjer protitelesa delujejo, kot bi bila lastna protitelesa).

Zakaj to ni končna rešitev za COVID težave?
a) potrebuješ prebolele, se pravi, če si ti v prvem valu, tebi to nič ne pomaga
b) plazme se ne da redčiti, večinoma gre za 1:1, se pravi, plazma ene prebolele osebe je dovolj za zdravljeneje ene bolne osebe, ne moreš redčiti in z enim donatorjem zdraviti 100 obolelih.
Ce se izkaze, da si prebolel, kam se lahko javis, da darujes plazmo s protitelesi?
 

SamSvoj

Majstr
28. okt 2010
2.072
302
83
Zarota? Upam...

Tole je interaktivna stran (vsaj upam da bo delalo). Proizvod Svetovnega Ekonomskega Foruma (kdo vse je član si lahko pogledate na njihovi strani; na kratko vse kar je velikega)


Predlagam klik desno zgoraj v centru; Response and Recovery in potem opcijo Great Reset na robu kroga - zanimivo čtivo

Enako lahko ponvite za katerokoli opcijo znotraj kroga ali na robu.
Predlagam še Finding a Vaccine..

Fantje govorijo naprej kaj bodo naredili, mi pa štejemo pozitivne in hospitalizirane, ter se kregamo maske ja al ne. Po planu pač. Pridni smo ...
 

SamSvoj

Majstr
28. okt 2010
2.072
302
83
Ksz...

Dons dobu tole na mail...

Original naj bi bil kanadski. Cel inernet je obrisan, tega pripevka ni, vsaj po normalnih kanalih ne (mogoče v kakšni em spletnem arhivu?)

Ampak sami kanadčani pravijo, da je fejk (kdo bi si mislil)...


Če je fejk, zakaj toliko vložene energije v brisanje?
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Včasih so predavali doktori na fejsu da se sončkov ne sme cepit pa kemitraii sedaj pa kaj nas čaka v prihodnjem letu.
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Je taku in sedaj bodo debatirali o tretjem valu pa UTD pa prazne police v trgovinah, ker če gledaš se wc papir in kvas ne omenjata.
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.873
5.143
113
Nekaj sem se spomnil zaj. Kaj pa orgonski androidi? To je potestiral že kdo?
Andy? Darjan? Pomaga kaj? Sta zasledila kje.

Bemumast če je uspelo haarpe pregnat bo pa ja še ta prehladek
 
  • Haha
Reactions: _BANDIT_