Covid-19 Covid-19 A bo kaj od poletnega dopusta v tujini?

HEPAN

Majstr
5. sep 2007
2.888
155
63
Vpraši enkrat, sej si vsak teden tam. Me pa čudi da na yt še nisi našel videov od škodljivosti rednega palčkanja.
Zdej pa resno....a za uno od korenčka na palčki še nisi slišal? Švedi, k jih tok rad limaš, niso rabli korenčkov, sam pamet na obeh straneh.
pa daj kalbo zdaj pa se ze malo ponavljas...skoz eno in isto pusti andija ze enkrat na miru
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.870
5.138
113
Ja kot, da je povedal kaj ni res? Pred tem smo ga eno leto poslušali kak so ga z gumami nategnili, pa še prej dve leti o nadavtu Amperi, pa sosedih, pa o vozniku, ki je izsilil njegovo ženo, pa da ne pozabimo Vectrixa. Pol smo eno leto poslušali njegovo sago od naročila MX-5 do doktoriranja glede olja in menjave le tega, zaj je pač postal Dr. virusov, epidemij in cepiv.
Kak koli obračaš se to dr poglavje neobičajno dolgo zadržuje v njegovi glavi. Ded rabi spremembo v življenju.
 

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.759
2.638
113
Pri obsesiji z Ampero je bil vsaj kaj koristen s kakšnimi informacijami. Pa pozabil si omenit sago s porabo in dirkaško vožnjo na pag.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.492
9.190
113
Cigaretni dim?
Sosedje zgoraj so kadili na balkonu in mu je cigaretni dim šibalo v stanovanje: prosto po prešernu, lahko sem že kaj pozabil. To je bila cela panika.
Meni je zadnjič na eni predstavi na prostem en tip kadil za mano in je dim šibalo proti meni. Sem ga lepo prosil, če lahko ugasne čik ali gre kam drugam in je bilo rešeno. Andy pa na Alterju diplomira, namesto da bi šel do soseda in se zmenil z njim.
Pač mora imeti v življenju vedno neke krivice in probleme.
 

sousis

Guru
16. nov 2019
1.497
991
113
Se strinjam, da bi moralo bit obratno. Namrec, ob zadnjem poskusu preckanja meje se do Novokracin sploh ni dalo pridet iz Jelsan, ker je kolona stala ze v tisti vasi prej (Dolenje?).
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.652
1.576
113
Meni se zdi čisto logično. Tako več ne bo kolone v smeri hr, iz hr pa se normalno pelješ skozi