Covid-19 Covid-19 A bo kaj od poletnega dopusta v tujini?

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.237
5.600
113
Preboleli niso več dovolj dobri


Čez kak mesec bi morali potemtakem imeti natančno nič primerov ako cepiva delujejo.
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.405
9.879
113
kod Džej-Zija
Zato, ker niso neumni. Vedo, da se pri nas na maturantskem plesu nebi nihče okužil. zato so jih spustili v španijo, ker so predvidevali, da bodo od tam prinesli virus, ki jim bo omogočil jeseni koronske dodatke k plači, bogatenje pri poslih s korona sredstvi, lahko bodo kršili ustavo, teptali človekove pravice, se znašali nad svinjami, ups. narodom.

Več bo okuženih in mrtvih, lepše se bodo vladujoči in njihovi podrepniki imeli.
:valjamse: :valjamse: :valjamse:
A nisi še včeraj trdil, da so VSI CEPILI, ker ne bi tvegali potovanja za jurja? Butec in butec v akciji.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.982
5.406
113
Tok jih hitr bruha vn...da se včasih tud zacikla! Njeeee....
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.844
-454
113
:valjamse: :valjamse: :valjamse:
A nisi še včeraj trdil, da so VSI CEPILI, ker ne bi tvegali potovanja za jurja? Butec in butec v akciji.
Ti pa slabo bereš moje poste ali pa si funkcionalno nepismen.

Nikoli nisem trdil, da so se cepili vsi, ampak da je procent cepljenih zagotovo mnogo višji, kot med splošno populacijo dijakov.
In enkrat sem pisal o dijakih, ki so se cepili, ker niso hoteli tvegati potovanja, in so si z enim pikom prihranili mnogo nevšečnosti in tudi nekaj denarja, drugič pa o naših oblastnikih, ki so maturantske plese kljub takrat dobri epidemiološki situaciji tu prepovedali, te mulce pa so spustili v španijo, vedoč da se tam lahko okužijo in virus prinesejo domov in ga tu razširijo.
In več virusa pomeni več €€€€€€ v njihovih denarnicah.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.095
3.576
113
Marlbor
Ajde mojstri pa odgovorite na vprašanje: zakaj so jim prepovedali maturantske plese v Sloveniji, v Španijo pa lahko gredo žurat?
Se še spomniš tistih nekajkrat po 14 dni, ko pri nas nisi mogel k frizerju, lahko pa si se šel v Avstrijo frizerat.
Ali pa ko nisi smel v drugo občino, lahko pa si brez problema šel v drugo državo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.844
-454
113
...hmm, to je težka obtožba. Lahko kaj bolj konkretno...

Cizelj: Mogoče bi bilo še bolje, da bi v državo spustili samo cepljene, ne pa tudi testiranih​

evo konkreeten predlog. cepljeni so lahko okuženi, medtem ko testirani negativni, to zagotovo niso.
S takšnimi ukrepi se narod okuži.
Če se že gremo tako, in bi želeli, da se virus ne vnaša, potem bi morali v državo spustiti samo negativno testirane - testirat pa vse, tudi cepljene.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ytbnd

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.544
2.970
113
Posnetek zaslona 2021-07-11 064159.png
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.492
2.325
113
Le kako so jih izobrazili? (.. gostinci, hotelirji drugi ponudniki SAMI kontrolirajo ...- tudi frizerji )
 

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala
... Itak, Skripta one strani je nikakva za dalje linkat večinoma, ampak, saj večina ni sposobna kaj več kot stavek prebrat, odstavek je že mnogo :evil: ... kdor pa res hoče kaj več ali slike videt, pač uporabi mr.Big_search,
pa preko mark/c/p vnese v okence G + go/enter in dobi link za dalje ... Matr, vse je treba tanovejšim generacijam servirat na pladnju ko predšolski deci :gorjaca: ...
 
  • Haha
Reactions: brane_new

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.095
3.576
113
Marlbor
Prejle Kreka poslušal na TV, ta tip je zgleda humorist, pravi da bi bilo zelo priporočljivo, da ko prideš iz dopusta greš za 10 dni v samoizolacijo.
Kolk pa mojstr misli da ima folk dopusta?
Tudi on bi lahko enkrat mesečno šel za 10 dni v izolacijo, pa noben mu ne bi smel hrane nosit. Samo vodo.