Covid-19 Covid-19 A bo kaj od poletnega dopusta v tujini?

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.855
5.617
113
sad ne žali uporabnikov za bv! opozorilni 1 dnevni ban!
johannes ne kregaj se v vsaki temi v kateri sodeluješ! opozorilni 1 dnevni ban!

@ALL........ne zapenjajte se za vsako malenkost!!!
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad in zino

vogel1

Fizikalc
6. sep 2007
234
32
28
Mi lahko alterepidemiologi razložijo - je možno z našim hitrim (brezplačnim :D) testom na Hrvaško ? - seveda ko bo naša "svetovalna skupina" dovolila čez?
 

Floki

Guru
6. sep 2007
10.070
3.157
113
Kaj pa če bi prebral kaj Hrvatje zahtevajo, kaj pa bodo čez 12 dni pa niti bog ne ve.
 

vogel1

Fizikalc
6. sep 2007
234
32
28
1617398892483.png

Ne sprašujem kaj zahtevajo ampak če naš brezplačni velja!! in ali je dovolj na telefonu ali zahtevajo tudi pisno?
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.072
4.075
113

The order, which the Republican governor signed on Friday, notes that Covid-19 vaccines are not required by law, and individual inoculation records are private health information. Requiring vaccine passports to access goods, services or activities would infringe individual freedom and invade privacy, DeSantis added in the order.
“Requiring so-called Covid-19 vaccine passports for taking part in everyday life – such as attending a sporting event, patronizing a restaurant or going to a movie theater – would create two classes of citizens based on vaccination,” DeSantis wrote. He said the order protects “the fundamental rights and privacies of Floridians and the free flow of commerce.”
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ytbnd in jonny77

brane_new

Guru
10. feb 2008
15.906
2.506
113
Lepo slišati, da tudi upravno sodišeč uporablja "zdravo pamet". Če bi jo še ustavno (mogoče jo bo), bi bila zadeva v dveh mesecih razčiščena... in bi nekateri od silne sramote morali oditi na smetišče zgodovine.

Danes sta mi dva odvetnika na kavi potrdila, da sta prepričana, da se je leta 1942 z potrdilom, tako sta rekla, od "Commisariato di civile", neke vrste civilne uprave mesta Ljubljane, brez problema prečkalo žico okoli Ljubljane in odšlo v poljubno smer. Je pa tudi možno, da si moral najaviti, kam greš. Ampak dovolilnico si v vsakem primeru - dobil.

2021 pa prideš na mejo, najaviš, kam greš, pa ne smeš iti, če ne plačaš kazen (beri izjavo Hojsa dva dni nazaj).

Še tole mnenje z Mona, danes. Za to ablast je res edina preostala možnost, da prva v EU ukine volitve...

Poglej priponko 44321
Nimajo vsi najožji družinski člani volilno pravico. Taki ne hodi več s tastarimi na Hrvašk.
Morajo pa tako volit, kot hoče stari - sem ti kupil tel. sedaj slika glasovnico. Pa saj veste kaj in kako.
Glede dovolilnice 1942. Če si jo imel, prehod prez problema. Če si jo dobil.
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.673
5.830
113
  • Všeč mi je
Reactions: AndY1