Covid-19 Covid-19 A bo kaj od poletnega dopusta v tujini?

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
579
113
A si ti butelj ali kaj? Kdo piše o prepovedi izstopa?
Boš pač pokasiral 10 dnevno karanteno, ko se vrneš, recimo. Potem se pa odloči, če je vredno.
Vsekakor je lastniku nepremičnine v pokoju vredno iti za 3, 4 mesece in tik pred vrnitvijo narediti negativen test... Meni je.
Butelj si ti.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

sad

Guru
24. avg 2007
20.884
9.549
113
Vsekakor je lastniku nepremičnine v pokoju vredno iti za 3, 4 mesece in tik pred vrnitvijo narediti negativen test... Meni je.
Butelj si ti.
Demenca?
Pisal sem o TURISTIH in ne LASTNIKIH NEPREMIČNIN.
Če pa že želiš it tja: te prosim za statistične podatke, koliko % le teh je lahko 3-4 mesece neprekinjeno dol. Hvala. Pa zraven daj še koliko lastnikov je v penziji.
Zaupam v tvoje številke, točno toliko kot v scalnico v wcju, da je boljša kot cepivo proti covidu.
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.682
2.478
113
Otroci brez sole, zunaj maske, kao lockdown, pravijo, da nocejo, da folk dopustuje, po odprejo meje za prvorazredne.

Zanimivo, da te novice ni niti na rtvslo niti na 24ur.
ker je bila ta slika za 1 april. v živo slika je bila z 3 avti. tak, da so te fajn podkurli.
ta slika se je v novicah pojavila zjutraj, sem šel gledat kamero v živo in ni bilo žive duše nikjer.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

brane_new

Guru
10. feb 2008
15.906
2.506
113
Iz svoje države greš lahko kadarkoli. Pozanimaj se, če ne verjameš.

Sicer pa bo vse to jasno po sojenju, oziroma bo to do konca leta povedalo Mednarodno sodišče za človekove pravic, kamor je vložena ovadba proti omejevanju prostega gibanja.
Do 'obsodbe' pa lepo po navodilih in kazni, če te dobijo. Vprašanje je le, kdaj in kako se bomo losali virusa -> odlokov -> omejitev.
Imam pravico odkloniti ceplenje, plačujem zdravstvo in s tem zdravljenje covida. Če preživim, ste me dolžni rehabilitirati in dati invalidnino, ker mi pripada!
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.072
4.075
113
NEEE :eek::eek::eek: saj to ni mogoče!
Potem praviš, da je tudi tole fejk?

promet.png


 

sad

Guru
24. avg 2007
20.884
9.549
113
Jaz predlagam, da zakurblaš Mazdico in greš v živo preverit, kaj se dogaja.
PS: Ne pozabit fotke vejice na telefonu s sabo imeti.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
AndY1 Za Gruškovje vsekakor - poglej na kamero, pa sigurno je napaka pri zapisu, kamioni 1h, osebni DO 1h. Je pa 1h hitro okoli, če naši in hrvati natančno pregledujejo dokumente - avto na 2 minuti = 120 avtov. ;)
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
11.483
5.663
113
Na Hrvaški meji se vedno naredi kolona. Prejšnji teden sem bil edini na slovenski strani, ko pa pridem do hrvaške carine, pa sem čakal 45 minut. Hrvati skenirajo, pričajo, kaj boš pri njih delal ipd... Nasprotno pa je pri vračanju v Slovenijo pretočnost na hrvaškem višja kot pri nas. Tam pa Slovenci bolj kontrolirajo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: McGiver

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
579
113
Demenca?
Pisal sem o TURISTIH in ne LASTNIKIH NEPREMIČNIN.
Če pa že želiš it tja: te prosim za statistične podatke, koliko % le teh je lahko 3-4 mesece neprekinjeno dol. Hvala. Pa zraven daj še koliko lastnikov je v penziji.
Zaupam v tvoje številke, točno toliko kot v scalnico v wcju, da je boljša kot cepivo proti covidu.
Nobenih podatkov ne dajem nikomur, sploh pa ne brezplačno. Jih pa imam pa kar veliko, podatkov namreč. Dosti več kot ti, ali kdo drug.

Imam pa trenutno, pa se ne hvalim, BREZ da sem kje kaj "reklamiral", štiri povpraševanja za bivanje na Lošinju in to od NElastnikov.
Povpraševanja so za čas od 3 mesecev do enega leta bivanja...

Glede na tvojo nenehno nesramnost te bom prijavil in s teboj direktno ne bom več repliciral.
Končno, kdo pa si ti, da ti bom odgovarjal na vprašanja in žalitve?
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.884
9.549
113
Nobenih podatkov ne dajem nikomur, sploh pa ne brezplačno. Jih pa imam pa kar veliko, podatkov namreč. Dosti več kot ti, ali kdo drug.

Imam pa trenutno, pa se ne hvalim, BREZ da sem kje kaj "reklamiral", štiri povpraševanja za bivanje na Lošinju in to od NElastnikov.
Povpraševanja so za čas od 3 mesecev do enega leta bivanja...

Glede na tvojo nenehno nesramnost te bom prijavil in s teboj direktno ne bom več repliciral.
Končno, kdo pa si ti, da ti bom odgovarjal na vprašanja in žalitve?
A so tvoji podatki že prilezli do milijona lastnikov in sorodnikov nepremičnin na Hrvaškem iz Slovenije ali še ne? Ker če niso, je res brez veze se pogovarjat.
PS: za kaj me boš pa prijavil? Ker sem butlju rekel to, kar je?
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.947
1.838
113
Jaz res ne vem kaj tebi ni jasno. Kot za vsako veliko noč gastarbajterji pičijo domov na jug in je jasno gužva.
Ampak ne, ti na podlagi enega članka iz slovenskih novic zganjaš zaroto, kako vsi razen tebe pičijo na more. Resno vprašanje: tebi se je že komplet odpeljalo? Še imaš kako drugo okupacijo v življenju kot 24 ur na dan vrtat kako boš prišel čez mejo? Nategni babo prvič letos, ali pa se z otroci ukvarjaj