CN 2008 na navigaciji silver crest???

dragan

Pripravnik
19. dec 2007
92
0
6
Malija-Izola
Zanima me ali je mozno da na navigaciji silver crest (LIDL scena) je mozno da je nalozena ista kartografija kot na Garminovem nuviju 250 w?Sem lastnik ene in druge navigacije,tko da sem pred dnevi dobil dvd iz strani lidla oz silver cresta o posodobitvi kart nalozil in....opazil da karte so enake..mozno?
13.gif
 

dragan

Pripravnik
19. dec 2007
92
0
6
Malija-Izola
tocno to....poslal na servis ker sem mislil da sem si zbrisal vse podatke in mi javili da imam nalozen CN 2008 torej da je vse ok...s tem da mam gor se albanijop,scg,bih,....nimam pojma zdej cakam da mi ga vrnejo...
 

dragan

Pripravnik
19. dec 2007
92
0
6
Malija-Izola
Citat:
Uporabnik mamomu pravi:
Čaki malo!!
Ti si naložil karte ( z lidlove naprave ) na Garmina in delujejo???
sicer po moji napaki..imel garmina na usb in sd kartico v citalcu in se zmotil driver in prekopiral vse na garmin
uf-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Mislim da mamo tu enega s "posebnimi" potrebami.

Nič ga ne razumem
smile-1.gif
 

dragan

Pripravnik
19. dec 2007
92
0
6
Malija-Izola
ok...znova....imam garmin nuvi 250 w...imel sem tudi silver crest(lidl),KATEREGA SEM VRNIL NAZAJ KER PAČ NI TO TO...pepotoval sem evropo po dolgem in pocez z navigacijskim sistemom..tko da se na navigacije spoznam.Javil sem napake na lidlovo sluzbo za odpravljanje napak,katera mi je obljubila, da, ko bodo kaksne novosti mi jih bodo poslali na moj naslov,to so tudi storili (sicer jaz sem navigacijo vrnil ze prej).Na DVD ki sem ga dobil so nalozene mape evrope ( razdeljene na reije).Instalirati sem jih nzelel na SD kartico,da vidim ce jih garmin prepozna (navteq kartografija ENA IN DRUGA),ker sem malo nepazljiv sem imkel garmina priklopljenega na usb in sem prekopiral vse na njega(torej sem si prekopiral vse original mape).
Sem poklical garmin servis center v Šenčurju in jim ga tudi poslal...tej so me klicali nazaj in povedali da imam gor nalozeno CN 2008 kar sicer ima nuvi ze original on da je vse ok...sam da mam gor se BALKAN cel...razumete???
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Ne seveda ne
smile-1.gif


Skratka nič nisi naložil na nuvija, ker je že blo vse gori. Nekaj si na servis pošiljal, pa nekaj so ti tam povedali.

Na Garminu ne delajo karte če jih samo prekopiraš ampak jih moraš s posebno kodo odkleniti in nato preko mapsourca poslati v napravo...

Ti si pa mislil da si nekaj naložil, ampak naredil nisi nič...
 

mamomu

gps navigator
21. jul 2007
2.493
0
36
53
Varoš!
Kak prej nisi imel? Če maš gor City Navigator NT 2008 je gor tudi BiH.
Verjami, ti z prenosom Lidlovih map nisi naredil čisto nič!