Cheap zimske - Nankang?

cat

Fizikalc
3. sep 2007
901
52
28
@lost1 : z omenjenimi gumami sem prevozil (tako preko palca) 80-100kkm, tako da mi lahko verjameš da sem se znašel tudi v kakšni kritični situaciji

@gregor : test govori o razlikah med novimi in obnovljenimi gumami (če še nisi sam ugotovil), ne pa o razlikah med posameznimi znamkami
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.414
125
63
Ja fino , jst ti pa pač povem da je razlika in to velika.

Zdej če si zadovoljen z njimi, ja kupit,kaj pa ces ane
Ce das pa cca 50-100€ več, pa imas dobro gumo,je pa se toliko boljse.

To je tko k avto,lahko se vozis s Puntotom, lahko pa z Audijem...
 

gregor

Fizikalc
31. jul 2007
399
35
28
Dolina hmelja
Citat:
Uporabnik cat pravi:
@gregor : test govori o razlikah med novimi in obnovljenimi gumami (če še nisi sam ugotovil), ne pa o razlikah med posameznimi znamkami

No v bistvu je test o razlikah med poceni in poštenimi(dragimi) gumami. Če je zgrešen material in profil, je po mojem mnenju vseeno, ali je obnovljena, ali nova.
 

cat

Fizikalc
3. sep 2007
901
52
28
Saj ne da zdaj zagovarjam svoja stališča, ampak ta konkretni test nima z našo debato nobene veze.

Samo eno kratko vprašanje : kaj pomenu "neu" in kaj "vollerneuert" ?
 

gregor

Fizikalc
31. jul 2007
399
35
28
Dolina hmelja
Citat:
Uporabnik cat pravi:
Saj ne da zdaj zagovarjam svoja stališča, ampak ta konkretni test nima z našo debato nobene veze.

Po mojem ima vezo, debata je o poceni gumah, tisti test pa pokaže, kaj _lahko_ dobiš za malo denarja. Saj ne pravim, da so vse poceni gume krš, lahko pa naletiš na firmo, ki je krš.
Ta test je sicer res bolj čuden, ker lahko zaključiš, da "obnovljene gume so krš proti novim".

btw: ÖAMTC test poceni gum
Glej ocene na mokri podlagi.
Respa Ökon in Rigdon so obnovljene.