Challe Salle

mistique

Guru
16. jun 2009
13.460
1.264
113
Emona / Carnium
Tole?
Why not.

Hotel sem še malo razpršiti odgovornost z zlobnih zdravnikov, ki zdravila predpisujejo glede na obljube z izletniških letakov farmacevtskih podjetij...na nas same, ko leta in leta nezdravo živimo (kar je zelooooooooooooooooo širok pojem), potem pa morda malce preveč pričakujemo od zdravnikov, zdravil,...
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.356
2.644
113
v lokalni ostariji
Apollo8

Jaz ti iz druge roke povem, da ko je šel znanec pri 40 delat v dijaški dom, med dekline 15 16... je rekel da je odfuk, da se mulariji ki pride iz periferije meša, ded se jih je otepal pol leta, vmes so bile vse pokregane zaradi enega povprečneža,
potem pa je z eno hodo 2 leti, bil je takrat starejši od njenih staršev, hodil k njim na kosil. Pol jo je pustil, je rekel da je hotla 2x vsak dan, da ni šlo.
V glavnem nežno do pretežno fakdup. Na eni in drugi strani..

Ampak ja...dijaški domovi, sploh za punce...

Alter logika: nagovarjal jih je pa je ena slabotna popustila in jo je zlorabil :)

Realno pa, moški pri 40 nima kaj graditi/ustvarjati s 20 let staro, kaj šele 15. Ker to je že tak generacijski prepad da jao. In roko na srce, misliti da je 20 let mlajša s teboj zaradi ljubezni je dokaj naivno. Korist.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek

sajkek

Guru
16. mar 2008
34.227
9.815
113
ni ljubezen, ampak je zaljubljenost in hormoni pri mladičih,
najstnici (v prej opisanem primeru) je očitno bilo samo važno, da se dol daje, pa da sta z Jugecem kam šla kdaj pa kdaj. Pač "freedom"... vrednote na primarni živalski ravni.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.924
6.623
113
Alter logika: nagovarjal jih je pa je ena slabotna popustila in jo je zlorabil :)

Realno pa, moški pri 40 nima kaj graditi/ustvarjati s 20 let staro, kaj šele 15. Ker to je že tak generacijski prepad da jao. In roko na srce, misliti da je 20 let mlajša s teboj zaradi ljubezni je dokaj naivno. Korist.
Mislim da sem s prvim prispevkom v tej temi razbil mit o tem da je zloraba ce seksata 16 letnica in 40 letnik. Dokler je sporazumno. Ce pa taisti 40 letnik 16 letnici posilja opolzka sporocila in jo vabi zvecer na senik je pa kaznivo. Tak je zakon.

normalen 40 letnik se pa s 16 letnico pac ne bo zapletal. Ceprav so po mojem mnenju to spolno zrele zenske. Ampak z vsemi potencialnimi tezavami ki gredo zraven se temu izognes v velikem loku.

ce pa se cutis poklicanega da bos 15 letnim sorodnicam na druzinskih srecanjih razlagal o spolnosti si pa pac moten. Je.biga mozgan ne dela kot bi ti moral.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.988
-1.054
113
in tudi posplošuješ - tukaj je govora o 27 in 15 let... Sedaj še vedno normalno in ste tudi to počeli?
V čem je pa razlika v 27 letnim qr.cem in 19-letnim qr.cem ???
Al moramo kar po defaultu rečt, da je 27-letni je prevarant, ji laže, jo ima samo za f.ck, 19 letni jo pa hoče poročit ???? in na tej osnovi 27-letnega obsojat. ????
Govorimo seveda o sporazumnem seksu.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.053
101
113
pa dobr, a lahko zakljucimo, da se je obema fuk.al, in da je pac punca probala pokasirat kaksen evro nekaj let kasneje??
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.775
9.424
113
pa dobr, a lahko zakljucimo, da se je obema fuk.al, in da je pac punca probala pokasirat kaksen evro nekaj let kasneje??
Ne, ker nekoga neupravičeno obtoževati spolnega nasilja/posilstva/napeljevanja k temu za pet minut slave, pač ne more biti normalno. Ker se tako uničuje življenja. Če pa je bilo to upravičeno, pa je treba CH izločit iz javnega življenja, če že kaznivo ni.
 
  • Všeč mi je
Reactions: krko

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.053
101
113
Ne, ker nekoga neupravičeno obtoževati spolnega nasilja/posilstva/napeljevanja k temu za pet minut slave, pač ne more biti normalno. Ker se tako uničuje življenja. Če pa je bilo to upravičeno, pa je treba CH izločit iz javnega življenja, če že kaznivo ni.

ja pa kaj bos naredil? tozilstvo je ovrglo primer, javnost si je svoje mnenje izoblikovala, mediji lincajo, kot ponavadi...

move on, water under the bridge...

z njo se bo pa cale ze sam zmenil in zlatkom, ne rabi se vseh moralnezev s spleta.
 

disc

Majstr
4. feb 2011
2.385
499
83
Tale punca je dala mogoče kak procent čez, kar morjo prenašat kelnarce po kakih vaških kafičih :) (no tudi v ljubljani mislim, da ni dost boljše).
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N in jezek