Challe Salle

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.922
2.632
113
Se kar strinjam. In če je obojestranski interes, potem pač je. Težava nastane, če se v prihodnosti nekdo spomni, da pa ni bilo interesa.
Se je pa potrebno zavedati tukaj, da je razmerje moči izjemno neenakomerno razporejeno in zato bi recimo 27 letnik moral biti 110% prepričan, da 15letnica to želi. Ista zadeva je recimo v podjetjih razmerje nadrejeni/podrejeni. Nadrejeni mora biti 110% prepričan, da si to podrejeni želi, ker sicer gredo zadeve zelo hitro v napačno smer. Ki lahko tudi življenje uniči.
Sam sem imel en tak podoben primer, ko je podrejena začela flirtat. Sem prekleto dobro poskrbel, da ni bilo niti najmanjše možnosti za napačno razumevanje.
1721841199180.png
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.393
5.561
113
Đabe je že tko brez menstruacije zarad mene....vi pa še tkole bencin na ogenj.....
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: jest5

jezek

Guru
24. jul 2008
2.897
1.241
113
Nevem, jaz sem napisal 20 na 15. Ne 27 na 15. Se danes ne vemo kolk je bil čapac star ko je 15letno nadlegoval. A ce bi pa moj sosed dolenjček, grd, vrez zob, mal neroden, težil sosedi 5 let mlajsi mladoletni, bi blo ok? Tu pa problem Ćale lepotec alfa, kateremu bi 90% državljank dalo (če ne celo plačalo), vkljucno z vasimi zenami, mamami in babicami....
 

Jamaican_Lion

Fizikalc
24. nov 2011
293
119
43
Kingston town
A to komu bi zene in punce dale govoris iz lastnih izkusenj od doma? V tvojem pisanju je mogoce zaznati tudi malo homo - eroticnih nagnjenj (alfa lepotec). Zmeden si, razumemo.
Pa matematika ti tud ne gre najboljse. To je blo 6 let nazaj, on je zdej star 33? No jezek koliko je bil chale star ko se je to dogajalo? Bo slo?
 
  • Všeč mi je
Reactions: aljoman in mistique

sajkek

Guru
16. mar 2008
34.213
9.803
113
ja, v družbi je sprejemljivo, da je če alfa samec sposoben, lep in bogat potem se mu vse oprosti... če pa je grd čuden reven in podobno pa je gotovo, pa se vsi zgražajo.

Na prvega se pa da edino pritisnit s klevetami (tud če kaj ni res), kar pa tudi sovpada s temo samske ženske (kvazi ostarele) in dinotti scena. Za drugega (ta nesposobnega grdavža) se itak noben ne sekira, niti za njegove ženske ali mladinke.
 
  • Všeč mi je
Reactions: klekej in Kamele0N

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.305
2.374
113
Skratka kakšne bodo zaključne besede? Hotela je blišč, dobila je tič. Boga punca, ni si zaslužila, zdaj pa gremo pogumno dalje...!
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

Jabe

Guru
1. okt 2007
13.000
5.887
113
ja, v družbi je sprejemljivo, da je če alfa samec sposoben, lep in bogat potem se mu vse oprosti... če pa je grd čuden reven in podobno pa je gotovo, pa se vsi zgražajo.

Ne, zgrazanje je vedno, kadar se odrasel moski vtika v otroka- kadar se vtikuje čale ali pa alfa samec. Zakaj je pogosteje zgražanje nad pezdetki je tkotko statistika... Tezko je namrec najti alfa samca, ki mu ne ostane drucga kot otrok, ki še pelje, ker ima pac celo mavrico za izbirat. Ce se 9999x zgrazas nad pezdetki in 1x nad alfa samcom je pac zato, ker je tako razmerje. Vedno se pa 100% nad vsemi.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.906
6.569
113
Well…

V resnici se pri teh zadevi o veliko stvareh sklepa in pol v zaru debate neke domneve ratajo ze kar dejstva.

Tako kot osebno poznam Kameleona, alkoholika in kalbota (pa se davidoffa, mr___, itd), tako poznam vodjo banda, ki je CS spremljal na vseh nastopih v obdobju ko naj bi se dogajalo kar se danes ocita CS. Poznam tudi zensko ki je sodelovala s CS v zvezi marketinga in njegovih promocijskih aktivnosti.

Slednja je prvo povedala da je nadut, kreten in da je bil ful nesramen ko je enkrat zelela da se neki otroci slikajo z njim.

Nato je v locenem pogovoru omenjeni vodja banda opisal tocno ta dogodek in (v nasprotju s PR dekletom) ni zamolcal dejstva da je prisla pijana in 5 min pred zacetkom koncerta. Torej vsaka medalja ima dve plati.

Povedal je se, da CS pred in med nastopi (niti na vajah) ni uzival alkohola. Celo resen pogovor so imeli ker se oni niso drzali prepovedi popivanja pred in med koncerti. Osnovni problem punce ki je danes predstavljena kot zrtev pa naj bi bil, da je v skupino prisla na podlagi nekega natecaja in je bila pogodbena obveza CS da jo ima v bandu, ona pa ni bila glasbeno dovolj dobra. In po koncu pogodbenih dolocil ni bila vec del spremljevalne ekipe. Seveda je to nekaj kar mi je nekdo povedal, pojma nimam kako je zares bilo. Se mi zdi pa enostavno cudno da se do danes o tem ni zaupala starsem, socialnim delavcem v soli ali pa komu drugemu in je edinega zaupnika nasla v aleksandru repicu.

ko pa berem tole sprenevedanje kameleon… ne verjamem da si dozivel situacijo ko bi 15 letnica prisla do tebe 40 letnika in ti rekla: ej stric jz si jo ful rada drgnem a ti tud tko kej pocnes? A se greva mal pogovarjat o tem?

ker ce se je to zgodilo gre za otroka s posebnimi potrebami in je vsak tvoj nadaljnji pogovor zloraba. Al ma pa popolnoma nezdrav pogled na spolnost in bariere in je to lahko pokazatelj da je zrtev spolne zlorabe.

ampak kot receno - ne verjamem da si to dozivel in je to pac neko brezvezno mlatenje prazne slame. In ne, 15 letnice ne hodijo naokoli 30 al pa 40 letnikov sprasevat kaj in kako bi. Take idiotske izgovore obicajno poslusas na zaslisanjih ko osumljeni razlaga kako ga je zapeljala pol sta se mela lepo sele pol je pa izvedel da je 14 stara. Sam jo je ful zanimal pa ful ji je pomagal. Dej mrs s takimi.
 

delavec44

Guru
17. dec 2012
1.925
1.201
113
Povedal je se, da CS pred in med nastopi (niti na vajah) ni uzival alkohola. Celo resen pogovor so imeli ker se oni niso drzali prepovedi popivanja pred in med koncerti. Osnovni problem punce ki je danes predstavljena kot zrtev pa naj bi bil, da je v skupino prisla na podlagi nekega natecaja in je bila pogodbena obveza CS da jo ima v bandu, ona pa ni bila glasbeno dovolj dobra. In po koncu pogodbenih dolocil ni bila vec del spremljevalne ekipe. Seveda je to nekaj kar mi je nekdo povedal, pojma nimam kako je zares bilo. Se mi zdi pa enostavno cudno da se do danes o tem ni zaupala starsem, socialnim delavcem v soli ali pa komu drugemu in je edinega zaupnika nasla v aleksandru repicu.

Sedaj je imela s picijem intervju. Samo jaz sem razumel, da je o tem v preteklosti govorila s terapevtom in je bila tudi zaradi tega na tabletah.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Samo Izoliranc

mistique

Guru
16. jun 2009
13.449
1.257
113
Emona / Carnium
Hitro si lahko na tabletih...terapevtov šarlatanov tudi ne manjka...
Insufficient data je rdeča nit te téme, kar pa ne pomeni, da se iz nje ne more razviti kakovostna debata o vrednotah in nekih življenjskih situacijah...

Moj "take" je, da gre tukaj za maloumno promocijo, ne glede na to, koliko (koga) košta. Ideja za promocijo/izpostavitev in z njo povezane koristi je z lahkoto prišla iz strani ekip Zlatana, Ćaleta ali pa celo mladenke same.