Challe Salle

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.380
2.415
113
Fak, prebral sem prvo stran, vžgali ste se kot pra*sice. Nimam pojma kdo je Čalesale, vem da obstaja, sem ga prečekiral in gre mi na krščen duš kakor mi gre na krščen duš tudi naš aktivist Zlatan. Oba jaka do muda. Samo čist tako... človeka okaraktizirate za pedofila. Res? Pa koji ste vi ku*rac? Sami pravniki? Sodniki? Strokovnjaki za spolno nasilje nad ženskami? Dva nepomembna jugoviča se med sabo vdarita in vi zagrabite kot pra*sice in že pišete sodbe :) Evo, po 9. straneh oni zgoraj veleumno ugotovi da pa morda res ni pedofil ampak k alkoholu jo je pa silil. Prečekiral sem tudi teh nekaj "zlorabljenih", še toliko niso pametne da bi si instagrame pobrisale. Ko vidim te Instagram profile mi je vse jasno da niso nedolžne. Vi kr pametujte in kurblajte razne "me too" parole. Prav privoščim vam če ste pred 15-20 leti bili s kakšno bog ne daj mlajšo ali pa tudi starejšo v vezi in je ostala zamera, da vas prijavi da ste jo spolno zlorabljali, zavajali in da ni upala spregovoriti, aja pa nagovarjali ste jo k pitju alkohola. Aja pa imam hčerko tako da ne mi pametovat.

Se ne bi raje malo počakalo da organi oddelajo svoje ali pa da se pojavijo kakšni bolj oprijemljivi dokazi?
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.476
2.809
113
v lokalni ostariji
seveda je pranje perila. challe se jim je z necim zameril, in zdej ga jahajo preko javnosti.

no, normalnemu cloveku, to da napises komad o nekom na podlagi enega screenshota ene smrklje, glih ne naredi vtisa, da je nekdo hud, mocan, najjaci

ce bi to hotel izpadit, bi sel sam na policijo vlozil ovadbo in predlozil konkretne dokaze in pustil organom, da opravijo svoje. ali pa bi ga gentlemansko malo okoli uses sredi noci nekje v sumi, mu povedal zakaj so batine, in dal mir.


kolikor mi je znano, ovadba se vedno ni bila vlozena... malo cudno je vse tole...

kaj pa, ce challe nima niti 10% tega masla? vseeno pa je ze delezen lincanja, trpi tudi kariera in druzina? res postajamo ameriska druzba, kjer imajo iste fore, ko se nekdo zeli znebiti nasprotnika. enostavno ga obtozis posilstva/zlorabe, ostalo opravi javnost in mrhovinarski mediji, pa ce je kaj res ali ne. oskodovanec pa se mora jahat po sodiscih in zapravljat svoj denar, da si opere ime, pa se to ni vec nikoli isto.
Cale je rekel da je pač bolj popularen kot Zlatko itd. In Zlatko ker je najjaci se spravi na njega. V osnovni šoli bi bil Zlatko odličen bulli :)

Zanimivo bo če prileti kakšen bumerang do Zlatka nazaj :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe

mistique

Guru
16. jun 2009
13.634
1.437
113
Emona / Carnium
Zlajo je family guy...amaterski vernik...poslovnež...nekoč je imel v hali A trgovino in v njej prodajal ure...za otroke nastopa v vrtcu (Čavle bi nastopal za vzgojiteljice)...mal je limitiran, ampak se trudi...asimiliran po fužinskih normah. Na protestih najbrž sploh ni vedel proti komu ali čemu protestira...

V tem, kar dela, je definitivno bolj vešč kot Čavle.

Se mi pa zdi fundamentalno zelo narobe, da izkoriščaš šibkejše. Pri Zlatku tega nisem opazil. Pri Čavletu pa ja. Sodelavka je pri njem plesala...

Pridte v Kino Šiška na Recyclemana uglavnem :valjamse:
 
2. jul 2020
4.796
6.281
113
Zlajo je family guy...amaterski vernik...poslovnež...nekoč je imel v hali A trgovino in v njej prodajal ure...za otroke nastopa v vrtcu (Čavle bi nastopal za vzgojiteljice)...mal je limitiran, ampak se trudi...asimiliran po fužinskih normah. Na protestih najbrž sploh ni vedel proti komu ali čemu protestira...

V tem, kar dela, je definitivno bolj vešč kot Čavle.

Se mi pa zdi fundamentalno zelo narobe, da izkoriščaš šibkejše. Pri Zlatku tega nisem opazil. Pri Čavletu pa ja. Sodelavka je pri njem plesala...

Pridte v Kino Šiška na Recyclemana uglavnem :valjamse:

No ja. Ima dokaze o spolnih deliktih pa bi jih tajil se naprej, če bi se mu opravičil. Čeprav je izrečeno o njegovi karieri bila resnica.

Gnoj vs. Gnoj
 
Ovadbo za kaj točno? Seks s 15+ je legalen kolikor vem.

Lahko kakšna zadeva ni kazniva pa je še vedno sprevržena. Do sedaj so se oglasile 3 ali 4 punce. Pici je tudi govoril, da je videl veliko dokazov v obliki videoposnetkov (pošiljanje slik spolnih organov in podobno).
mislim da je meja 16..pa še so določena varovala vmes, tko da ni kr za tikat
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.380
2.415
113
Ja, vidiš kaj se je zgodilo čaletu ko je preveč razmišljal, s taspodno glavo...