Covid-19 Cepiva

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113

The U.S. Centers for Disease Control and Prevention (CDC) is admitting it gave false information about COVID-19 vaccine surveillance, including inaccurately saying it conducted a certain type of analysis over one year before it actually did.

The false information was conveyed in responses to Freedom of Information Act (FOIA) requests for the results of surveillance, and after the CDC claimed COVID-19 vaccines are being monitored “by the most intense safety monitoring efforts in U.S. history.”
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ytbnd

Feniks

Fizikalc
16. dec 2021
161
37
28
Mogoče pa zato ker stari ljudje umirajo, pa če so cepljeni ali ne.
Še hujši pa se iz krivi statistika, če imaš 80 + populacijo 95% cepljeno pol ti pa še skoraj samo cepljeni umirajo.
Hmmmm, ko pa ste cepilci iz istih naredili dramo ker so bili "okuženi" pa ranljivi pa kako jih je treba čuvat pa če vse pocrka zraven, je bilo pa v redu.

Super, samo da vem pravilno tolmačit statistiko in demografijo.
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.196
3.351
113
Sej cepljenčki si vse po svoje tolmačite in prepričujete ostale, da imate prav. Vsi se vozijo v napačno smer, le cepljenčki v pravo.
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.196
3.351
113
Popuščaš ti. Včasih stalno prisoten, z vsemi študijami seznanjen, od kar si pa spoznal zmoto si pa kot moker pes v strahu, kaj bo.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.726
-3
113
Mogoče pa zato ker stari ljudje umirajo, pa če so cepljeni ali ne.
Še hujši pa se iz krivi statistika, če imaš 80 + populacijo 95% cepljeno pol ti pa še skoraj samo cepljeni umirajo.
Govorimo o umiranju zaradi kovida - to so tiste številke v statistiki kovid žrtev. na osnovi katerih se odrejajo ukrepi.

Ampak po zatrjevanju naših strokovnjakov, se cepljeni še okužiti nebi smeli (v 95%), če pa že, jih pa cepljenje obvaruje pred težjim potekom bolezni. Zakaj potem cepljeni umirajo?
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.196
3.351
113
Lani takle čas ste se drli, da samo malo rokica buba, letos, ko so se pa svari malo obrnile, pa buba glava, pa srček, pa tromboze pa neki kvazi long kovid in ostale zablode. Zdej se vam pa vsem kričačem kar naenkrat ne da več s tem ukvarjat. :bonk: Vsi igličarji/roka buba Alter igralci ste obmolknili, kot mejhen otrok, ko dobi focn okol čebule. Sej po svoje se mi še mal smilte.
 
  • Všeč mi je
Reactions: AndY1 in Ytbnd

Trigger

Guru
13. avg 2007
2.458
1.835
113
na temni strani lune
Dejmo tako.

Glede na "uspešnost" cepiva in možnost komplikacij pri trenutni verziji kovida, ali je cepljenje smiseno za bilokoga povprečno zdravega pod recimo 60?

Cepljeni enako preboleva kot necepljeni (možnost za težji potek se ne zmanjša za nek občuten %), kovid prenašata cepljeni in necepljeni popolnoma enako (razlike so v detajlih in bolj odvisne od splošnega zdravstvenega stanja kot takega). Pri čem razen pri izpoljnjevanju PCT pogoja je cepljeni na boljšem kot necepljeni, pri predpostavki povprečnega zdravja in mlajši od 60?
 

Trigger

Guru
13. avg 2007
2.458
1.835
113
na temni strani lune
Trenutno ne. Kar “cepilci” tudi že ves čas govorimo. Do vključno delte je imelo smisel, omikron je game changer.

Dejmo pregledat podatke tudi za delto. Kolkšen % šanse je imel povprečno zdrav mlajši od 60 necepljen, da zaradi kovida priatane v bolnišnici/umre?

Že glede na potrjene okužbe je bila možnost v stotinkah %, če dodamo še "neulovljene" je pa skorajda škoda govoriti.
Ko dodamo v enačbo "učinkovitost" cepiv je pa stvar toliko smešna, da je že bizarna.
Prenosa cepivo nikoli ni preprečevalo, kaj je torej ostalo cepivu, glede na to, da je bil delež v bolišnicah vedno približno 50-50, pa še tam je bila povprečna starost skorajda 70.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
Trenutno ne. Kar “cepilci” tudi že ves čas govorimo. Do vključno delte je imelo smisel, omikron je game changer.

A res? Povej mi razmerje umrlih med cepljenimi/necepljenimi za November 2021 v Sloveniji? Aja sej res, tega niso objavljali.

Mimogrede, ta teden je umrla za Covidom moja teta, trikrat cepljena. Kurz pa taka cepiva.