Covid-19 Cepiva

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
Na ICU je zdaj 30% cepljenih:



Še vedno pa ni dostopnega podatka, koliko % cepljenih je med umrlimi.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.132
2.208
113
Posnetek zaslona 2021-11-30 124802.jpg


V aspirinu je pa vse biološko, na zeleni osnovi :)
 

PHOBiA

Guru
11. jul 2013
4.029
1.258
113
Miikech

Kako si prišel iz https://regionalobala.si/novica/ute...ki-december-ne-bi-smel-biti-hujsi-od-novembra
do tega fantomskega lancet članka ? Ter njegov URL ?

Oktobra je izšlo pri lancetu en kup člankov.

Ker sem pregledal stran in le ta clanek preverja ucinkovitost cepiva takoj po cepljenju in v razlicnih obdobjih po cepljenju. LE TA! Ce najdes drugega, se posipam s pepelom. In tudi ce najdes drugega, zakaj verjeti tistemu in ne temu, ki ga jaz lepim? Ker vam antiwaxxerjem bolj ustreza?

In se enkrat. Ni drugega clanka na to temo.
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.147
5.568
113
Nemčija po napovedih bodočega kanclerja ob februarja 2022 obvezno cepljenje.

Grčija, od 16.1 2022

Grčka uvodi obavezno cijepljenje za starije od 60, kažnjavat će one koji odbiju.
Vlasti su objavile da će naplaćivati kaznu od 100 eura svakom pojedincu od 60 i više godina koji se ne cijepi, i tako svaki mjesec.


Kako bo šlo to skupaj z EU konvencijami, da status cepljenja osebe ne sme biti podlaga za diskriminacijo, je vprašljivo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Spajky

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.218
3.369
113
Nemčija po napovedih bodočega kanclerja ob februarja 2022 obvezno cepljenje.

Grčija, od 16.1 2022

Grčka uvodi obavezno cijepljenje za starije od 60, kažnjavat će one koji odbiju.
Vlasti su objavile da će naplaćivati kaznu od 100 eura svakom pojedincu od 60 i više godina koji se ne cijepi, i tako svaki mjesec.


Kako bo šlo to skupaj z EU konvencijami, da status cepljenja osebe ne sme biti podlaga za diskriminacijo, je vprašljivo.

Diskriminacija ni tisto kar lahko spremeniš (hint se greš cepit) diskriminacija je če si črn in se ne moreš pobelit ,da bi lahko bil del službe ali prejel zaposlitev , če si peder in si ne moreš nič za to in te jaz ne spustim v hotel npr.

Tak da Antivaxerji nehajte sanjati o neki diskraminaciji ker cepljenje to ni.
Tisti ,ki pa se res iz zdravstvenih razlogov ne sme cepit pa je še vedno dobil potrdilo in čao Pero.
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.192
3.353
113
Cepiva so varna, razen če morda niso. Takim lahko Matey pomaga s svojo dobrodelnostjo. Čudno, da komisije noben ne obtoži, da so lažnjivci, tako kot se to počne na Alterju.

 
  • Haha
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen in Matey

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.218
3.369
113
Cepiva so varna, razen če morda niso. Takim lahko Matey pomaga s svojo dobrodelnostjo. Čudno, da komisije noben ne obtoži, da so lažnjivci, tako kot se to počne na Alterju.



Koliko so jih pa rešila !!!!
 

PHOBiA

Guru
11. jul 2013
4.029
1.258
113
Danes sem prejel tretji sus, 5g signala se vedno nimam, magneten se vedno nisem. Kako dolgo se caka na te ugodnosti?
 

roscha

Fizikalc
27. jul 2007
299
43
28
@ Evrokrat: 2 dozi AzreZenice + polovička Moderne kot 3. šus... Še kar migam. In od 3. doze bo 3 tedne.. ( pri Moderni je booster samo polovična doza btw.)

@ Gonzo: Sodelavec januarja prebolel, po 6 mesecih cepljen, sedaj pa s5 pozitiven. Ga je okužila tamala je virus privlekla iz vrtca. V bistvu mu nič ni, fura karanteno in šola tadrugo tamalo od doma...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Evrokrat

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.218
3.369
113
Sem slišal predlog vlade ,da bomo tisti ki smo prejeli že Booster ,dobili nove telefone z 5g z 80% popustom pri državnem Telekomu. Sedaj, če je to res ne vem, mislim pa da je 123 na tekočem.
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.147
5.568
113
Diskriminacija ni tisto kar lahko spremeniš (hint se greš cepit) diskriminacija je če si črn in se ne moreš pobelit ,da bi lahko bil del službe ali prejel zaposlitev , če si peder in si ne moreš nič za to in te jaz ne spustim v hotel npr.

Tak da Antivaxerji nehajte sanjati o neki diskraminaciji ker cepljenje to ni.
Tisti ,ki pa se res iz zdravstvenih razlogov ne sme cepit pa je še vedno dobil potrdilo in čao Pero.

Nuremberg Code Violations is making mainstream airways in the UK!


V UK nižajo cepilni interval
Minimum dose interval for booster jabs to be halved from 6 months to 3 months and all adults to be offered booster Covid vaccine, Health Secretary Sajid Javid confirms
 
Nazadnje urejeno: